KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Copy-Paste

Дело Катерины Бабкиной

ОСОБА_6, 26 жовтня 2018 року близько о 09 годині 40 хвилин разом зі своїми малолітніми дітьми, сином ОСОБА_9, ІНФОРМАЦІЯ_2 та донькою ОСОБА_10, ІНФОРМАЦІЯ_3 вийшла зі свого місця проживання та направилась до озера « Срібний кіл », що знаходиться навпроти будинку № 14 по вулиці Срібнокільська, в місті Києві, де в останньої виник умисел на вбивство своїх малолітніх дітей.

Реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на умисне вбивство своїх малолітніх дітей, сина ОСОБА_9, ІНФОРМАЦІЯ_2 та доньки ОСОБА_10, ІНФОРМАЦІЯ_3, достовірно знаючи, що останні є малолітніми, так-як являється їхньою матір´ю, ОСОБА_6 підійшла до озера « Срібний кіл », при цьому взявши своїх малолітніх дітей ОСОБА_10 та ОСОБА_9 за руки зайшла разом з ними у воду. Так, ОСОБА_6, тримаючи дітей за руки, умисно, з метою вбивства малолітніх дітей, усвідомлюючи та передбачаючи наслідки своїх дій, занурила обох з головою під воду та силою утримувала останніх під водою, доки останні не перестали подавати ознак життя.

В подальшому, ОСОБА_6 залишивши своїх малолітніх дітей ОСОБА_10 та ОСОБА_9 у воді озера « Срібний кіл » без ознак життя пішла у невідомому напрямку.

Таким чином, ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні умисного вбивства, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, тобто у скоєнні злочину, передбаченого п. 1,2 ч. 2 ст. 115 КК України.

У відповідності до висновку судово - психіатричної експертизи № 208 від 29.11.2018 року, ОСОБА_6 на період правопорушення та на теперішній час страждала та страждає на шизофренію параноїдальну, галюцинаторно параноїдний синдром. За своїм психічним станом у зазначені періоди часу не могла та не може усвідомлювати свої дії та керувати ними. Потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричної лікарні з суровим наглядом.

У вчиненні даного суспільно - небезпечного діяння підозрюється ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка міста Сімферополь, українка, громадянка України, маюча вищу освіту, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 проживаюча за адресою: АДРЕСА_2, не заміжня, працююча вихователем ДНЗ № 31, раніше не судима.

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Ковальчука Д. В., погодженого з прокурором Київської місцевої прокуратури № 2 Лисициною О. Б. про продовженя запобіжного заходу у вигляді поміщення особи до психіатричного закладу в умовах, що виключають її небезпечну поведінку ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки міста Сімферополь АР Крим, українки, громадянки України, освіта вища, працюючої вихователем в ДНЗ № 31, розлученої, державні нагороди та пільги відсутні, що зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, та проживає за адресою: АДРЕСА_2, раніше не судимої, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого пп. 1, 2 ч. 2 ст. 115 КК України, - задовольнити.

Продовжити ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1, запобіжний захід у вигляді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають її небезпечну поведінку - до Київської міської психоневрологічної лікарні № 3, що розташована за адресою: Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вулиця Павлова, 7.

20 июня 2019 в 10:29
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
MacOS-ница
1 MacOS-ница
20 июня 2019 в 10:30
зачем вы здесь это выкладываете?
  • Благодарочка 1
В каждой бочке...
2 В каждой бочке...
20 июня 2019 в 10:33  
Мелочунь
Пользователь сейчас на сайте
3 Мелочунь
Пользователь сейчас на сайте
20 июня 2019 в 10:33   Ответ для MacOS-ница
Цитата:
зачем вы здесь это выкладываете?
Видимо, в связи с гибелью девочки Даши. О психах среди нас. Хотя зачем копировать судебные дела?
СовНарКом
4 СовНарКом
20 июня 2019 в 10:34   Ответ для MacOS-ница
Цитата:
зачем вы здесь это выкладываете?
А почему нет? Многие следили за событиями. Так же как и в топовой теме. Или вы предлагаете делать вид, что ничего этого не было и не бывает?
  • Благодарочка 4
БеллаДонна
5 БеллаДонна
20 июня 2019 в 10:38 Ответ для В каждой бочке...
Цитата:


и за что бан?
  • Благодарочка 3
Вбигудях
6 Вбигудях
20 июня 2019 в 10:42 Ответ для MacOS-ница
Цитата:
зачем вы здесь это выкладываете?

А вам действительно непонятно? Тетенька, страждала та страждає на шизофренію параноїдальну, галюцинаторно параноїдний синдром, кроме всего прочего еще и воспитателем в дет. саду работала.
  • Благодарочка 4
Куда ж без меня
Пользователь сейчас на сайте
7 Куда ж без меня
Пользователь сейчас на сайте
20 июня 2019 в 11:11  
Была уверена, что она вменяема, тк в др мужа совершила такое зверство.... и надолго в психушку садят? Не навсегда?
  • Благодарочка 1
Малая еще та
8 Малая еще та
20 июня 2019 в 12:16  
Бедная больная Катя. Бедные дети.
Мужик- козел. Довёл. Спровоцировал.
Родители Кати, почему не забрали, не спасли дочку из ада????
Мне - под 50.
Детей - трое.