KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Рожайтретьего

I did it Виправила помилку в авіаквитку Vuelling

Недавно я тут питала, як мені виправити помилку в прізвищі пасажира в авіаквитку компанії Vuelling. Відповіді не отримала, тому пишу її сама, можливо, комусь буде потрібна колись така інфлормація.
В цієї компанії при покупці квитків не створюється особистий кабінет і реєстрацію треба здійснювати лише за кодом бронювання, тому в них нема можливості виправляти ,як в Wizzair s Ryanair, в цих компаніях виправити, кажуть, можна до трьох помилок в імені і прізвищі безкоштовно.
Я шукала інформацію про це на всіх форумах і сайтах. На форумі авіакомпанії один пан написав, що телефонував їм протягом двох тижнів і додзвонився.
Ще знайшла інформацію, що можуть пропустити з однією помилкою, а ще, що можна заплатити штраф у розмірі 175 є.
Я кілька разів теж телефонувала в службу підтримки цієї компанії, безрезультатано. Написала їм в чат на сайті, теж відповіді не отримала.
Але я не здалася. Я написала їм коментар до допису на їхній сторінці в ФБ і вони мені відповіли. Щоправда запропонували написати їм прватне повідомлення в Твітер, бо в ФБ у них нема можливості писати приватні повідомлення. Я написала їм в Твітер і моя помилка випралена УРА!!!
Сподіваюсяі, комусь буде корисною моя інформація.21 июня 2019 в 12:01
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Рожайтретьего
(автор)
1 Рожайтретьего
(автор)
21 июня 2019 в 12:02
Помилку виправили безкоштовно.
  • Благодарочка 4
неДоПриличий
2 неДоПриличий
21 июня 2019 в 12:18
Моя сестра тоже с столкнулась с подобным. В итоге ей приедложили иправить ошибку за цену, которая в разы больше стоимости билета. В итоге, как-то исправили. Допсали комментарий. Но это реальная нервотрепка.