21 июня 2019

Не підвезла свекра додому. Все! Винос мозку...

Сьогодні зранку їду з садка додому. Бачу на протилежній зупинці стоїть чоловіка тато. Кивнула головою і поїхала дальше. Тільки що дзвінок, вичитав як дівчинку. Що він їхав додому, але став на тій зупинці, бо сонце. А я повинна була стати і запитати його , куди він їде. Кажу, що чому ж ви не махнули, я б зрозуміла, а так як мені догадатися? Ще й ділянка дороги з поворотом. Відповідає" То може мені ще треба було тобі під колеса кинутися"? Що за.....? В мене зараз слів не має....
показать весь текст
Анчо Ус 21 июня 2019
Ответ дляХудМудЖен
да мне все равно куда и как она ехала, я каждый день езжу и если вижу даже сотрудника утром, то проезжаю, перестраивась, паркуюсь и звоню куда подойти
но еще раз, это просто отношение одного человека к другому, вот и все
Абсолютно точно. Но вас воспитали нлрма, а автора, видимо нет
Анчо Ус 21 июня 2019
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Я всіх і завжди підвожу, навіть чоловік злиться за це. Проблема в тому. що в даному випадку мені навіть на думку не спало, що він їде додому.
Ок, не додому, а в інше місце, чому ви не запропонували підвезти куди йому треба??? Автор, вас погано виховували батьки!
Анчо Ус 21 июня 2019
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Розказала чоловіку. Пояснила всю ситуацію. Сказав, що ти завжди всіх розвозиш, а тата не могла додому підвезти? Мені стало ще гірше, думала, що чоловік хоч зрозуміє(((
Извинитесь перед свекром6 это самое правильное
Бандитка Сью 21 июня 2019
поступайте теперь как свекор ,ничего и никого не вижу и еду себе куда надо .Не отвлекайтесь за рулем и не смотрите по сторонам )я полностью на вашей стороне ,после выноса мозга вообще без извинений с его стороны не общалась бы .
автор Платье Длинное бальное 21 июня 2019
Ответ дляАнчо Ус
Извинитесь перед свекром6 это самое правильное
Бачу, що Ви до мене не байдужі. Скільки уваги моїй скромній персоні. Так, так не вихована. Вже й не перевиховають. А Ви молодець! , вихована.
автор Платье Длинное бальное 21 июня 2019
Ответ дляБандитка Сью
поступайте теперь как свекор ,ничего и никого не вижу и еду себе куда надо .Не отвлекайтесь за рулем и не смотрите по сторонам )я полностью на вашей стороне ,после выноса мозга вообще без извинений с его стороны не общалась бы .
Дякую за розуміння. Буду дивитися далі на розвиток подій.
Аноним_1622 21 июня 2019
Ответ дляКокосиха
сразу видно что у вас плохие отношения со свекрами
Сходите к окулисту. Вам плохо видно.
Автору надо было раскорячится посреди дороги ?
Из-за таких баранов, где ехало, там и стало, сплошные проблемы на дороге.