17 июля 2019

Рейхартс карпати (жденієво) чи яремче

Порадьте, куди краще з дитиною 2.5? Як харчування в рейхартс.
І ще цікавить чи є в жденієво амброзія...
Мотористка 17 июля 2019
Напишите в отель и уточните - в чем проблема?
КликОЛЬКА 17 июля 2019
Харчування хороше, шведський стіл. Амброзії на території точно нема.
автор Замороженная селедка 17 июля 2019
Ответ дляКликОЛЬКА
Харчування хороше, шведський стіл. Амброзії на території точно нема.
А великий вибір на шведський стіл?
КликОЛЬКА 17 июля 2019
Ответ дляЗамороженная селедка
А великий вибір на шведський стіл?
Я була рік тому, вибір був, їжа смачна...
Плюшевая дыба 17 июля 2019
у Рейкарці Жденієво шведський стіл для невибагливих, голодними не будете точно, але їжа мені не сподобалась(
Говорящая галограмма Чингисхана. 18 июля 2019
Ответ дляПлюшевая дыба
у Рейкарці Жденієво шведський стіл для невибагливих, голодними не будете точно, але їжа мені не сподобалась(
Такая же ситуация и в Рейкарц (Поляна). Были прошлым летом с ребенком. Питание совсем не понравилось.