23 июля 2019

Хто і де лікував хронічний дакріоцистит? Терміново!

Цікавить місто Київ. Порадьте будь ласка заклад і лікаря до якого зверталися. Можливо хтось робив операцію, то чи виявилася вона ефективною і яка її приблизна вартість. Дякую.
чир 23 июля 2019
Делали на Медгородке, Центр микрохирургии глаза, детское отделение. Там не операция, а 2 минуты работы. Сразу же навсегда забыли об этой проблеме. Ребенку было 3 месяца. Надо было направление, бесплатно.
автор LENCHI_K 23 июля 2019
Ответ длячир
Делали на Медгородке, Центр микрохирургии глаза, детское отделение. Там не операция, а 2 минуты работы. Сразу же навсегда забыли об этой проблеме. Ребенку было 3 месяца. Надо было направление, бесплатно.
Дякую. Забула написати, але це для дорослого. І потрібна саме операція. Вашій дитинці мабуть зондування робили. Мені теж 15 років тому в цьому центрі його робили, але не допомогло. А тепер потрібна операція.