Маманя• 15 августа 2019

в среду идем в центр планирования ребенка

10 лет вместе есть ребенок от 1 брака. недавно купили квартиру , надо делать ремонты , мебели нет, денег тоже особо... вот решились , но есть большое НО
мне 43 мужу 40...
никому пока не говорим.. поддержите или...
Послушаю счастливые истории
Карапулька• 15 августа 2019
Ответ дляНовогодняя пальма
Удалено администрацией...
Зачем Вы мне хамите?

АяВсёЗнаю• 15 августа 2019
Ответ дляМаманя
хотим совместного. да и сын у меня один на свете остается...нет даже двоюродных
А платить-то за эко чем собираетесь? А Вы уверенны, что старший хочет положить зубы на полку, потому что мама с новым папой решили, что старшему одиноко будет?
Кривая спроса• 15 августа 2019
У Вас даже аноним такой, что всё получится ’маманя’ :)
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляМаманя
это как выиграть
там реєструєтесь на сайті а коли приходити на лекцію- дають сертифікат на скидку на програми в їх клініці , кожний такий сертифікат з номером, І в кінці лекцій у них розіграш ( як лотарея) - витягують з барабана рендомний номер.. може пощастить) Але скільки разів я не ходила - дожного разу я не вигравала))) за те є сертифікат на скидки на програму або на якісь маніпуляціх ( типу гістери чи перевірки труб)
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Сколько уже потратили? Какой город?
я робила в києві. Дві спроби були в ісіді. брала програму ’все включено+ ’ (здається так називається) - ціни є на сайті клініки

Зараз перейшла в іншу клініку.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Выиграть? Разве там не всем кто пришел дают ваучер на -10?
виграти можна безкоштовне еко ( воно одне розігружться), а сертифікат на знижку - полюбому дають)
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Сколько уже потратили? Какой город?
зайшла на сайт, зараз ця програма коштує - 87 518 грн ( коли я робила то було ще 70202 грн

годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка

Зараз перейшла в іншу клініку.
А у кого робили?
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
А у кого робили?
Вацик. Вона вже там не працює. На консультаціях була і в інших ( і стикалась так чи інакше зі всіма. Гістеру робий Садовий (до нього я б не пішла.. ). Зараз думаю що краще йти до Хажеленко в ісіду було б.. але б вернути час і гроші))))

дуже не сподобався осаній перенос в них.. тоді всі ре питались мене вговорити переносити одного ВВ 6ті дневку а ВС 6 дневку залишити на потім... типу що не можна двох і тд і тп. (хоча до протокола казали що потрібно низької якосі якосі 2х переносити ) А на переносі мені побажали щоб максімум прижився один.. нервів на годну чи дві потріпали
Одни_мысли• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка

Зараз перейшла в іншу клініку.
А кто врач был Ваш? Неудача?
В Исиде я тоже была, атмосфера не понравилась. Какой-то конвейер.
Одни_мысли• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка

Даже если б Вы были у Хажиленко, то многие манипуляции проводили б другие врачи.
Я читала про исиду на овуляшках. Ну и на приеме из интереса была.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
да я на овуляшках теж сиджу)))

мене теж здивував їх підхід за такі бабки. на гістеру мав бути один лікар - прийшов зовсім інший.. на пункцію теж може прийти хто завгодно і без попередження ( а вдруг я взагалі того лікаря не хочу бачити? або йшла конкретно до одного а тут інший)
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка

Я перед ЕКО ходила до Хажиленко, Садового, Турбаніст і ще однієї (забула прізвище, вона там вже не працює). Вибрали ми Турбаніст.
З першої спроби вийшло. Жодного разу не жалкувати, що вибрали саме її. На обліку теж у неї.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
А кто врач был Ваш? Неудача?
два протокола було і двічі прольот. лікарша була вацик (зараз вже не в ісіді вона. здається в мамі і дитина зараз - але не факт. У них міграція постійна. )
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Какие, например?
Мне все делала моя доктор.
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка
В ’Мати й дитина’ ми теж були до ЕКО.
Дуже не сподобалося. На першій консультації запропонували підсадку 3х ембріонів. Це у 29 років)
Ну і ще багато моментів було. Ставлення як до м´яса.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
круто) ростіть великими %))) (тьфу-тьфу-тьфу)

Турбаніст по відгукам не погана. але я вже думала що на переправі коней міняти не треба було.. думала одна невдача і на наступний раз в цьої лікарші і мені повезе ( вообщем тре було тікати вже після першої спроби) , але надіюсь що зараз все вийде вже в іншого лікаря)
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка
да я на овуляшках теж сиджу)))

Ну, якщо чесно, я трохи в шоці від Вашої історії. У мене завжди була тільки моя лікар. Не було жодної ситуації, коли б вона не прийшла і був хтось інший.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
у мене таке з гістерою тільки було. Притому взнала що робив не мій лікар аж після процедури. Там ще цікавіше було. Бо прийшов той Садовий і з порогу мені ( я ще відходила після наркозу) заявив - шукайте сур маму бо у вас матка дуже маленька і ви дитину не виносите взагалі. А у мене на той час вже була дитина ( 6 років малій тоді було) не ’еко’, яку я виносила і родила сама. після моєї фрази про дитину він більше до мене не підходив і бистро втік.

Одни_мысли• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
Какие, например?
Мне все делала моя доктор.
Разные. Я читала отзывы пациентов Исиды. Если у вас не было такого, это не значит что такого там нету.
Одни_мысли• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка
А в какую клинику вы ушли с Исиды?
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляЖдушечка

Дякую дуже! Бажаю Вам скоріше//
годовасик• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Отзывов много разных- и хороших, и плохих. Это нормально.
Но я говорю, исходя из личного опыта, а не из прочитанного. Поэтому и спросила, о каких манипуляциях идет речь.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
А в какую клинику вы ушли с Исиды?
В надію.
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
дивіться після випадку з гістерою я свого РЕ попросила щоб інші лікарі ні на які маніпуляції неприходили замість неї. Знаю що іншим дівчатам на 100 відсотків інший лікар робив пункцію і перенос. Знаю що Вацик часто на цих процедурах виступала замість ХА. ( саме через це я і її вибрала - типу яка різниця якщо вони по однаковим протоколах стимуляцію роблять - за те не настільки графік в РЕ загружений)
Ждушечка• 15 августа 2019
Ответ длягодовасик
Дякую дуже! Бажаю Вам скоріше//
о да) Або вийде до цього нового року побачити // - або вже все..
автор Маманя • 16 августа 2019
Ответ дляАяВсёЗнаю
не положем))) для этого и купили квартиру, осталось еще жилье, есть дом, машины сын учиться и работает.спасибо родители помогают
вот для чего нужна семья, а не прес денег считать под одеялом....ОДНОМУ
АяВсёЗнаю• 16 августа 2019
Ответ дляМаманя
Вы сами написали, что денег нет
автор Маманя • 16 августа 2019
Ответ дляЖдушечка
40000 анализы платно
автор Маманя • 16 августа 2019
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вы сами написали, что денег нет
для когото доход в 10 тыся у.е. мало а для кого то 1тыща за щасте..