23 сентября 2019

Вибух.Радіація на Західний Україні та в Польщі.Правда?

Дівчата вибачте що з такими новинами.
Прошу допомоги тих хто має дозиметри поміряти радіаційний фон особливо на Західній Україні.
Скиньте фото якщо можете!
Вчора вночі отримала повідомлення про те що на Захадній Україні та в Польщі підвищений фон, незнаю чи це правда чи ні, дуже хвилююсь,боюсь виходити на вулицю,чоловіка на роботу не пустила(((
В інтернеті інформації не має, допоможіть!
Дякую!
показать весь текст
САМ_ТАКОЙ 23 сентября 2019
Ответ дляLvivLady
На заході є Рівненська аес і Хмельницька аес - все гуд і там, і там!
Автор, вы під ліжком накриті фольгою??
на ХАЭС все не так хорошо, конечно
Но не настолько, что бы паниковать и прятаться в подвале
zopper 23 сентября 2019
Якщо щось трапиться, не скажуть навіть через тиждень, наговорювали на ’кровавий совок’, а зараз ніхто й не почухається.
ЗІ: АЕС України виробили свій ресурс і мають бути закриті
ША все! я пришла 23 сентября 2019
Ответ дляНепогодка
Я думаю, что такую информацию будут засекречивать
У многих есть дозиметры, шила в мешке не утаишь
САМ_ТАКОЙ 23 сентября 2019
Ответ дляzopper
Якщо щось трапиться, не скажуть навіть через тиждень, наговорювали на ’кровавий совок’, а зараз ніхто й не почухається.
ЗІ: АЕС України виробили свій ресурс і мають бути закриті
а их продлевают.