19 октября 2019

Кто там в предыдущих темах очень настаивал , что смерть была от переохлаждения?

А вот и результаты экспертизы:Судово-медична експертиза встановила, що 25-річна полтавка Вікторія, яку покусали собаки, померла від крововтрати та травматичного шоку...В Telegram-чаті «Полтава» вчора було опубліковане фото, на якому видно, що рани від укусів у потерпілої глибокі та рвані: подекуди — до кісток. Тобто крововтрата та травматичний шок наступив внаслідок укусів собак....
Іншими словами — причиною смерті дівчини став саме напад зграї собак.
https://poltava.to/news/52969/
mamarama 19 октября 2019
Это ужас какой то.
Еще один случай полного бардака и беззакония в этой стране.
Куда мы катимся?
Olga_31 19 октября 2019
Боже какой ужас
там же живого места нет кошмар
бедная девочка
OXENA 19 октября 2019
И ща опять набегут зоозащитники и будут создавать петиции чтоб тех собачек не обижали
Удалено администрацией...
вчора йшла додому, на мене гавкала і гарчала одна бездомна сука. Ясно, що була одна, а якби було 10 мене би може й тут не було.
Qwaszx234 19 октября 2019
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
И ща опять набегут зоозащитники и будут создавать петиции чтоб тех собачек не обижали
Пострелять их всех! Ввести паспорта для домашних животных и огроооомные штрафы если выкинул на улицу.
sologub4ik 19 октября 2019
Ужас, вот поэтому я всегда я звонила в ЖЭК, чтоб приезжали и забирали собак, когда они плодились на заброшенной стройке и бегали по улице сворой 17шт.
Arina 25 19 октября 2019
Господи, бедная девушка
Люба251 19 октября 2019
Ответ дляsologub4ik
Ужас, вот поэтому я всегда я звонила в ЖЭК, чтоб приезжали и забирали собак, когда они плодились на заброшенной стройке и бегали по улице сворой 17шт.
Жек реагировал?
ireni_ 19 октября 2019
Ужасно, что пришлось пережить, очень страшно.
laquilya 19 октября 2019
Ответ дляmamarama
Это ужас какой то.
Еще один случай полного бардака и беззакония в этой стране.
Куда мы катимся?
это специально , чтобы больше украинцев выехало и освободили земли, а земли потом олигархи продадут
ireni_ 19 октября 2019
Не читала предыдущую тему, но изначально в новостях говорили, что девушка была очень сильно покусана, по словам полицейских которые приехали, особенно голова, лицо.
Полосатая пчелка 19 октября 2019
Господи, какой ужас! Бедная девушка, какой кошмар ей пришлось перенести.
sologub4ik 19 октября 2019
Ответ дляЛюба251
Жек реагировал?
Да, 2 раза с разницей в год, когда приезжали не видела, но и собак больше не было.
jabubu 19 октября 2019
У моего дома собаки накинулись на девушку и перегрызли ей бедренную аорту, работники аптеки оказывали первую помощь и вызвали скорую. Свора была из 5-7 собак. На следующий день их уже не было
Sveta7 19 октября 2019
А без цензури нема фото? Навіщо рани позакривали не дуже розумію. Якась дуже дивна офіційна реакція.

’відповідно до висновку лікаря, жінка була у стані алкогольного сп’яніння.’ - от цікаво до чого це і яка ступінь там(чомусь думаю, що дуже низька)? Чи сп’янілих можна жерти?

І ще сподобалось: ’Тоді ловці телефоном повідомили, що знайшли схожу за описом зграю. Всі собаки у ній були чіповані (стерилізовані та щеплені), лише одна — велика та руда — була без кліпси. На питання потерпілої, що з нею зроблять, жінці відповіли, що також стерилізують, щеплять, чіпують та будуть стежити 10 днів, щоб зрозуміти — є у неї сказ чи ні. Якщо немає — відпустять.

За словами Олени Коваль(на неї з дитиною теж був напад цих собак), співробітники відділу рекомендували їй бути добрішою та носити із собою шматочок хліба, щоб було чим нагодувати тварин.

Адже, наразі виходить, що агресивні собаки можуть шматувати та вбивати людей, а люди не можуть від них захиститися та не мають ніяких легальних та дієвих методів позбутися загрози.’
автор yellenna 19 октября 2019
Безумие по защите ’права’ бродячих свор на дальнейшее свободное существование на улицах городов продолжается....обращаю внимани е на эту часть статьи, которая по ссылке..

’...

Місцеві мешканці вже зверталися до КАТП-1628 та Полтавської міськради

«Полтавщина» повідомляла, що ця ж зграя собак неодноразово нападала на місцевих мешканців. Але, на жаль, численні звернення людей до правоохоронців та комунальників не дали результатів.

До редакції звернулася ще одна місцева мешканка — Олена Коваль. Вона також живе в районі вулиць Олени Пчілки та Лесі Українки. Жінка розповіла, що 26 квітня цього року ця ж зграя собак напала на неї та її дитину. Тоді допомогли місцеві мешканці, які відігнали тварин. Люди також викликали швидку допомогу та поліцію. Першими приїхали правоохоронці — постраждала написала заяву.

Крім того, місцеві мешканці привели до поліцейських чоловіка, у якого на ділянці мешкають ці собаки. Коли правоохронці запитали, чи це дійсно його тварини, він відповів, що ні, але вони дійсно мешкають на його території. Поліція виписала цьому чоловіку штраф, адже якщо тварина живе на певній території, то вона належить тій людині, на чиїй території мешкає.

Олену Коваль доправили до лікарні, де вона пройшла курс лікування. Жінка також звернулася до відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628. 15 травня служба приїхала на місце нападу та попросила Олену вийти і пошукати разом тих собак, що на неї напали. Жінка попросила зробити це за годину, коли повернеться її чоловік — самій їй було страшно після нападу.

Тоді ловці телефоном повідомили, що знайшли схожу за описом зграю. Всі собаки у ній були ЧІПОВАНІ (СТЕРИЛІЗОВАНІ ТА ЩЕПЛЕНІ, лише одна — велика та руда — була без кліпси. На питання потерпілої, що з нею зроблять, жінці відповіли, що також стерилізують, щеплять, чіпують та будуть стежити 10 днів, щоб зрозуміти — є у неї сказ чи ні. Якщо немає — ВІДПУСТЯТЬ (!!!)
За словами Олени Коваль, співробітники відділу рекомендували їй бути ДОБРІШОЮ (!!!!) та носити із собою шматочок хліба, щоб було чим нагодувати тварин.(!!!) /АБЗАЦ, ЗАНАВЕС!!!/

Крім того, ще одна місцева мешканка Катерина Власенко зверталася із колективною заявою до Полтавської міськради. Заяву підписали понад 40 людей. Мешканці прохали чиновників допомогти їм із проблемою нападів собак на людей. Проте, як повідомила Катерина Власенко, у міськраді їй відповіли, що треба звертатися до КАТП-1628, аби собак відловили та помістили на пункт перетримки. Там Катерині повідомили, що нічим допомогти не можуть — на пункті перетримки немає місця....’

Женщина ( которую загрызла свора, содрав при этом с нее скальп), к сожалению. наверное . не знала о рекомендациях відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628., что просто нужно быть добрее и не захватила с собой кусочек хлеба, чтобы накормить голодных собачек..(!!!). Пришлось накормить их собой.... но, возможно, при этом ей было немного легче от того. что собачки были стерилизованы и привиты...Зато собачки теперь сыты...

Это уже запредельно: Полицейские даже не перестреляли свору собак-людоедов, котрая бросалась и на них. когда они забирали ее ’пищу’, только газом отганяли... Зато ’хвостики’ по прежнему на свободе, ищут очередной ’обед’...
Lennochka 19 октября 2019
Щас собаколюбы скажут, что сама виновата.
Соболезнования близким.
автор yellenna 19 октября 2019
Ответ дляSveta7
А без цензури нема фото? Навіщо рани позакривали не дуже розумію. Якась дуже дивна офіційна реакція.

’відповідно до висновку лікаря, жінка була у стані алкогольного сп’яніння.’ - от цікаво до чого це і яка ступінь там(чомусь думаю, що дуже низька)? Чи сп’янілих можна жерти?

І ще сподобалось: ’Тоді ловці телефоном повідомили, що знайшли схожу за описом зграю. Всі собаки у ній були чіповані (стерилізовані та щеплені), лише одна — велика та руда — була без кліпси. На питання потерпілої, що з нею зроблять, жінці відповіли, що також стерилізують, щеплять, чіпують та будуть стежити 10 днів, щоб зрозуміти — є у неї сказ чи ні. Якщо немає — відпустять.

За словами Олени Коваль(на неї з дитиною теж був напад цих собак), співробітники відділу рекомендували їй бути добрішою та носити із собою шматочок хліба, щоб було чим нагодувати тварин.

Адже, наразі виходить, що агресивні собаки можуть шматувати та вбивати людей, а люди не можуть від них захиститися та не мають ніяких легальних та дієвих методів позбутися загрози.’
ДА, ТАК И ЕСТЬ! Дело в том. что мы все(и наши дети) просто очень плохие люди. обижаем собачек. а собачки это чувствуют.... добрее нам надо быть .. и кусочки хлеба не забывать с собой захватить... ну и еще в свою квартиру бродячих собак или котов притащить этак штук 10 хотя бы... тогда мы будем все вонять их запахом и они нас не тронут... ВО ЛОГИКА!!!!
Sveta7 19 октября 2019
Виходить так, що навіть коли когось пошматують та цей хтось зможе відбитись - то ще й винним залишиться, що хліб з собою не носив+може десь хильнув перед тим хоч трішки та ще й штраф заплатить ’за жорстоке поводження з тваринами’ при відбиванні. Треба ж було не про себе думати, а про пухнастиків. Якось так
автор yellenna 19 октября 2019
Ответ дляQwaszx234
Пострелять их всех! Ввести паспорта для домашних животных и огроооомные штрафы если выкинул на улицу.
В первую очередь огромные штрафы блаженненьким ’кормилицам-спасательницам’ за способствование выживанию и росту бродячих свор-убийц.!! С остальным согласна.
Good_Time_esp 19 октября 2019
Ответ дляSveta7
А без цензури нема фото? Навіщо рани позакривали не дуже розумію. Якась дуже дивна офіційна реакція.

’відповідно до висновку лікаря, жінка була у стані алкогольного сп’яніння.’ - от цікаво до чого це і яка ступінь там(чомусь думаю, що дуже низька)? Чи сп’янілих можна жерти?

І ще сподобалось: ’Тоді ловці телефоном повідомили, що знайшли схожу за описом зграю. Всі собаки у ній були чіповані (стерилізовані та щеплені), лише одна — велика та руда — була без кліпси. На питання потерпілої, що з нею зроблять, жінці відповіли, що також стерилізують, щеплять, чіпують та будуть стежити 10 днів, щоб зрозуміти — є у неї сказ чи ні. Якщо немає — відпустять.

За словами Олени Коваль(на неї з дитиною теж був напад цих собак), співробітники відділу рекомендували їй бути добрішою та носити із собою шматочок хліба, щоб було чим нагодувати тварин.

Адже, наразі виходить, що агресивні собаки можуть шматувати та вбивати людей, а люди не можуть від них захиститися та не мають ніяких легальних та дієвих методів позбутися загрози.’
Без цензуры нельзя. Там глубокие раны, до костей. Так хочется вам себе нервы пощекотать?
Sveta7 19 октября 2019
Ответ дляОтчебучкина
Без цензуры нельзя. Там глубокие раны, до костей. Так хочется вам себе нервы пощекотать?
Я товстошкіра до такого, а інші нехай самі обирають дивитись чи ні.
Good_Time_esp 19 октября 2019
Ответ дляSveta7
Виходить так, що навіть коли когось пошматують та цей хтось зможе відбитись - то ще й винним залишиться, що хліб з собою не носив+може десь хильнув перед тим хоч трішки та ще й штраф заплатить ’за жорстоке поводження з тваринами’ при відбиванні. Треба ж було не про себе думати, а про пухнастиків. Якось так
А кто обвиняет жертву? Только посоветовали с собой хотя бы хлеб носить.
Yuliya 17 19 октября 2019
Понимаю людей, которые травят бездомных собак.
Good_Time_esp 19 октября 2019
Ответ дляSveta7
Я товстошкіра до такого, а інші нехай самі обирають дивитись чи ні.
Можете глянуть фото и видео, как людей на куски разрывают в аварии, в интернете этого ’добра’ полно. Если хотите зрелищ))
Emelli 19 октября 2019
Собак нужно убирать с улиц! И мне по@@Й каким способом отстрел... травля... и вообще на всю эту гуманность. Мне страшно за моих детей, когда вижу эти стаи, Бегают с этими прищепками на ушах ,как будто от этого, они перестают быть собаками с зубами
Good_Time_esp 19 октября 2019
Ответ дляYuliya 17
Понимаю людей, которые травят бездомных собак.
Домашние тоже травятся.
Sveta7 19 октября 2019
Ответ дляОтчебучкина
А кто обвиняет жертву? Только посоветовали с собой хотя бы хлеб носить.
То ви минулу тему не читали, там такі перли були... Її практично відразу видалили. І якби тут можна було писати під анонімом... ви б заплакали від суворої реальності.

P.S. Ліпше ковбасу чи м’ясо(сарказм). Ви справді думаєте, що кусень хліба врятує від голодної зграї?
Vlada-Maria 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
Кусає, особливо коли зграя-тічня. Тоді суці досить просто гавкнути на того, хто їй чогось не сподобався, зграя, як по команді, накидається.