23 октября 2019

Я в паніці ... буду вдячна будь якій пораді

Дівчинка 6р . Все почалося 5 вересня ( з ранку почала жалітися на біль в коліні ) по узі рідина 4,5 мм. Діагноз реактивний артрит ( аналіз крові норм )
Рідина зникла бистро через два дні вже не було . Але біль по заду коліна залишається по сьогоднішній день .
В рази здавали ревмопроби - норм . Мрт коліного суглоба продивлялися вже пару лікарів теж все норм.
Лікарі розводять руками , у вас загадкова ситуація . Не знаю що далі побити . У дитини змінилася ходьба , я в ступорі
показать весь текст
Отполированный Артем 23 октября 2019
АНА отрицательный тоже. Узи других суставов делали? Колено горячее?
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляЗабыла что?
Автор, подскажите пожалуйста, а полено болит все время или периодически? Меня стали тоже сейчас беспокоить ноги дочери, но у нее попеременно,. то правое, то левое колено. И только спереди. Ревмопробы нормальные, УЗИ делали только сердца, тоже в порядке.
Болить одне коліно . Точні заду коліна в одній точці . Болить більше при ходьбі , особливо коли піднімається по сходах
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляЗабыла что?
Автор, подскажите пожалуйста, а полено болит все время или периодически? Меня стали тоже сейчас беспокоить ноги дочери, но у нее попеременно,. то правое, то левое колено. И только спереди. Ревмопробы нормальные, УЗИ делали только сердца, тоже в порядке.
Болить одне коліно , точніше конкретна точка по заду коліна . Біль збільшується при ходьбі
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляОтполированный Артем
АНА отрицательный тоже. Узи других суставов делали? Колено горячее?
Ана не здавали . Коліно не гаряче . Біль з заду коліна
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляОтполированный Артем
У моего ребёнка артрит, только СОЕ повышенное было всегда, а другие анализы в норме
Як ви лікуєте артріт?
Отполированный Артем 23 октября 2019
Тогда на артрит не похоже.
nezhinka 23 октября 2019
Скажіть, будь ласка, ви були тільки в ревматолога, чи й в ортопеда? У моєї дитини теж була рідина в коліні, небагато, ніжка боліла, лежали в стаціонарі, нога була два тижні в гіпсі. Чи була травма або забій? Що зі стопами, чи немає плоскоступості, іншої деформації?
Отполированный Артем 23 октября 2019
На мрт и узи нет ни растяжений, ушибов ничего?
Ламборджини 23 октября 2019
Ответ дляВесёлая морковка
Ана не здавали . Коліно не гаряче . Біль з заду коліна
11 лет дочка, жалобы те же, диагноз - остеохондропатия, определили по рентгену, назначили сразу лечение. Лечение прошли, прошло почти пол-года, скоро повторный рентген.
Динамика положительная, перед жалобами был интенсивный скачек в росте.
Анализы и ревмо-пробы были тоже в норме.
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляnezhinka
Скажіть, будь ласка, ви були тільки в ревматолога, чи й в ортопеда? У моєї дитини теж була рідина в коліні, небагато, ніжка боліла, лежали в стаціонарі, нога була два тижні в гіпсі. Чи була травма або забій? Що зі стопами, чи немає плоскоступості, іншої деформації?
Були в ортопеда . Електофорез і ультразвук. прописав . Крутив ножками каже суглоб в нормі
Ламборджини 23 октября 2019
Рентген сделали сразу, в день обращения к врачу.
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляЛамборджини
11 лет дочка, жалобы те же, диагноз - остеохондропатия, определили по рентгену, назначили сразу лечение. Лечение прошли, прошло почти пол-года, скоро повторный рентген.
Динамика положительная, перед жалобами был интенсивный скачек в росте.
Анализы и ревмо-пробы были тоже в норме.
По рентгену коліна?
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляОтполированный Артем
На мрт и узи нет ни растяжений, ушибов ничего?
Ні нічого . Дивився професор з Києва говорить здоровий суглоб
nezhinka 23 октября 2019
Прочитала вже про ортопеда... Одним словом, нам допомогла фіксація і спокій... А так теж ставили реактивний артрит, у фізкабінет направляли, всякого перепробували дурного, одним словом... МРТ може і не показати в малої дитини... там є своя специфіка, нам пояснювали, що для дитини занадто великі слої, щось таке, не памятаю докладно...
Ламборджини 23 октября 2019
Ответ дляВесёлая морковка
По рентгену коліна?
Так
Забыла что? 23 октября 2019
Ответ дляВесёлая морковка
Болить одне коліно , точніше конкретна точка по заду коліна . Біль збільшується при ходьбі
Автор, спасибо Вам за ответ. Желаю найти грамотного врача скорейшего выздоровления!
автор Весёлая морковка 23 октября 2019
Ответ дляЗабыла что?
Автор, спасибо Вам за ответ. Желаю найти грамотного врача скорейшего выздоровления!
Дякую . Чесно кажучи не знаю що далі робити .