08 ноября 2019

Нова посада,а я сіра миша

Дівчата,два місяці на новій керівній посаді,взяли через розум,бо,як кажуть роботу «тягну»
Сьогодні розбита,просто,наповал.
Одянаюся норм,маю пару коштовних годинників,пару комплектів прикрас з діамантами,але одягаюся ,скоріш скромно,діловий одяг і все.Директор і інші зами,випендрьод щодня,в кого,що дорожче,що чоловік подарував,і вже за два місяці втомило,а я як сіра вороеа,хвалитися нічим,і чим дальше,то бачу радість в очах колег,що вони на висоті,а я..ніщо,стомиоася чомусь вже.ранок починається з випендрьожу,сьогодні одна прийшла з айфоном 11тим,і хизувалася день,мені й то байдуже,але водночас набридло,що щоразу дістають,зо в мене нового,а в мене нічогр...та й чомусь поийшла розбита,сердита,,,погано на душі..не спиться..чому так?)
показать весь текст
автор oks-oks 09 ноября 2019
Ответ дляОле Лукойе
У большинства жрать нечего, а они тряпками хвалятся!
Вот почему страна в жопе, при должностях одни уроды, думающие о том, как вы@бнуться.
Ви не праві,тут відсоток людей,які дійсно працюють,і хм байдуже на айфони,а решті шмаття в голові і все,вони й не працюють,а язиками лише день чешуть