17 ноября 2019

Фінансове питання...або хто платить???

Поїхали з мужчиною на декілька днів відпочити. Ідея щодо поїздки була його, але все організовувала я. Забронювала готель, відповідно оплатила бронь і коли приїхали, на рецепшені всі нюанси виясняла я і зразу доплатила решту грошей. Всі інші видатки платив він. Скажіть чи це норм, щоб оплачувала жінка готель? Я взагалі в змозі оплатити, але чи тоді він мені потрібен. Задумуюсь.
Він між рядків запитав скільки я заплатила, але на мою думку це не так робиться. Він має номер моєї картки або у кінці поїздки міг витягнути гроші і дати мені. Я трохи шокована. Пишу зразу він не бідний, гроші є.
Да_Я_ТакаЯ_ 17 ноября 2019
То ви вже повернулись? І він не відав гроші?
Леди_в_ночи 17 ноября 2019
Бегите
Мама Чели 17 ноября 2019
Вы уже вернулись? Может,после приезда отдаст?
Дело было давно 17 ноября 2019
может альфонс,на это и рассчитывал?
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
То ви вже повернулись? І він не відав гроші?
Повернулись
Дело было давно 17 ноября 2019
вообще не нормально,мужчина приглашает,мужчина платит
Да_Я_ТакаЯ_ 17 ноября 2019
Ответ дляРесничный червь
Повернулись
Для чого ви взагалі платили? Це якийсь треш!
пицунда 17 ноября 2019
ну подождите немного. может еще вернет
Не любовница 17 ноября 2019
А вам мужик только как кошелек нужен? Я баба платите за меня
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляДело было давно
может альфонс,на это и рассчитывал?
Він невзначай запитав, що я заплатила, але це був момент коли ми вечеряли. Зовсім не пасувало це тоді запитувати
Не любовница 17 ноября 2019
Ну а вообще да, вы правы, кто пригласил тот и платит, если другое не было оговорено
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Для чого ви взагалі платили? Це якийсь треш!
Він каже забронуй готель, який хочеш
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляНе любовница
А вам мужик только как кошелек нужен? Я баба платите за меня
Ні, не тільки. Тому запитую дівчат тут чи це норм. І я написала, що гроші теж маю щоб оплатити за себе
Бабулька 17 ноября 2019
Ответ дляРесничный червь
Він каже забронуй готель, який хочеш
А вы бы нашли отель и позвонили ему - я нашла отель, нужно 1000 долларов.
Кы-ы-ы-ця 17 ноября 2019
Нормально, он часть оплатил и Вы часть оплатили. Все по честному.
Да_Я_ТакаЯ_ 17 ноября 2019
Ответ дляРесничный червь
Ні, не тільки. Тому запитую дівчат тут чи це норм. І я написала, що гроші теж маю щоб оплатити за себе
Як довго зустрічаєтесь? Взагалі не норм запрошувати кудись, а потім на мороз впасти
Мюллерная 17 ноября 2019
А ви з ним ці моменти на березі обговорювали. Чи просто з головою поринули у відносини, а тепер питання задаєте?

Одним жінкам це нормально, іншим - ні. Також і чоловіки бувають різні. Значить ви не підходите один одному.
Бабулька 17 ноября 2019
Ответ дляРесничный червь
Ні, не тільки. Тому запитую дівчат тут чи це норм. І я написала, що гроші теж маю щоб оплатити за себе
Он вам уже ничего не отдаст, если хотел бы отдать - сделал это сразу. А за обедом он прикинул, штоб типа пополам вышло, не переплатить за обеды.
Это жлоб, бросайте его.
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Як довго зустрічаєтесь? Взагалі не норм запрошувати кудись, а потім на мороз впасти
Більше року, поїздка перша
Да_Я_ТакаЯ_ 17 ноября 2019
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Нормально, он часть оплатил и Вы часть оплатили. Все по честному.
А запрошував він. А платити пополам? Супер.
Леди_в_ночи 17 ноября 2019
Автор, это выбраковка. Продолжение следует, если вы не скажете ему ариведерчи
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляМюллерная
А ви з ним ці моменти на березі обговорювали. Чи просто з головою поринули у відносини, а тепер питання задаєте?

Одним жінкам це нормально, іншим - ні. Також і чоловіки бувають різні. Значить ви не підходите один одному.
Не обговорювали, це не проблема оплатити мені. Але чомусь розчарована у ньому...
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Нормально, он часть оплатил и Вы часть оплатили. Все по честному.
Мене чомусь таке напрягає у стосунках
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А запрошував він. А платити пополам? Супер.
Ось чомусь і я так подумала
Бабулька 17 ноября 2019
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Нормально, он часть оплатил и Вы часть оплатили. Все по честному.
Нафига нужен такой, если даже не предложил оплатить. Это тот вариант, у которого потом в декрете деньги на трусы выпрашивать и за каждый огурец отчет давать.
Мюллерная 17 ноября 2019
Ответ дляРесничный червь
Він невзначай запитав, що я заплатила, але це був момент коли ми вечеряли. Зовсім не пасувало це тоді запитувати
Треба було сказати пізніше скільки заплатили.
Пищалка 17 ноября 2019
Я раньше, когда была без пары,ездила отдыхать с другом.
Затраты были вперемешку, конечно большую часть он оплачивал (гостиница, ски-пасы, например, прокат лыж, питание и т.д.), но я прекрасно могла оплатить какие-то экскурсии, ужин, какие-то дополнительные услуги во время отдыха. Не видела проблемы. Лет в 18-20 считала, что только мужчина обязан оплачивать все до последней мелочи - и как назло встречались жлобы.
Сейчас зарабатываю достаточно и меня не парят такие моменты, как Вы описали, но стали встречаться как раз таки щедрые мужчины, которые спешат сами все оплатить и не позволяют мне доставать кошелек.
Если Вас парит, то я бы сказала: ’Вася, на негепшене пришлось заплатить 10005000$,я немного на это не рассчитывала’ и глазками так хлоп хлоп
автор Фиона Шрековна 17 ноября 2019
Ответ дляБабулька
Нафига нужен такой, если даже не предложил оплатить. Это тот вариант, у которого потом в декрете деньги на трусы выпрашивать и за каждый огурец отчет давать.
Він пропонував, але це було в такій ситуації, що фінансові питання не обговорюються
Баба-царьлебедь 17 ноября 2019
«Я взагалі в змозі оплатити, але чи тоді він мені потрібен.»
А действительно, для чего? Или по-Вашему мужчина нужен только для финансовой поддержки?
Ленне-Рейма 17 ноября 2019
Якого ви обоє віку?