02 декабря 2019

Форумчанки! Не йдіть заміж за мусульманів. Фото і розповідь всередині.

Я вийшла заміж за мусульмана... 4 роки одруження і я дуже і дуже каюся. Майже завжди вдома щось побите. Мене теж на початках дуже бив, більше зараз речей б’є. Мені шкода дитини і почуваюся винною, що вона росте і все то бачить(...
його родина все одно буде для нього на першому місці, а бажання бути великим босом вдома ніколи ніде не пропаде, яким би він не початку не здавався чудовим.
Моя історія то наче казка початок. Кінець дуже і дуже печальний... просто хочу від всієї душі щиро побажати ніколи не йдіть заміж за них, будете шкодувати. Так наші чоловіки теж не завжди всі чудові, але отаких мусульманів да якого я вийшла - більшість(..
показать весь текст
Катька Пушкарева 03 декабря 2019
Ответ дляАноним_Русалка
А почему вы не дописали, что нормальным мусульманам мама выбирает жену, но из своей среды, явно не украинку? Или мама вашего выбрала именно вас? В чем подвох? Что не то с ней и ее сыном?
Ви доречі не можете уявити скільки арабок шукають своїм синам наших дівчат. Незайманих звичайно. Наша краса цінна. Світлі очі, світла шкіра, ріст і тд. Але якщо дівчина відкрита то звичайно краще арабку взяти.
А Я Самая Самая 03 декабря 2019
Ответ дляПрасковична
Ну, моя знакомая за англичанина вышла не мусульманина.. бежала роняя тапки и что ужасно ее дитя боялось людей, видела людей и начинала плакать... это был не мусульманин, но уже разведенный и видать была уже у него история с прошлой женой. А что касается мусульман, еще одна вышла - удрала без детей - забрал детей. Вторая вышла замуж избивает, до обмороков, после насилует.. она рожает. Ужас! Кто хочет за мусульманина - сразу к психологу, искать глубинные причины в себе, они там 100% есть
Як це насилуе? дружину? В неї скільки дітей?
Снегопадка 03 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Постарайтеся зрозуміти написане мною. Чоловік мусульманин ставить зокони в себе дома. Хто не готовий до такого живіть з вашими і все. З своїми уставами в чужий монастир не ідуть. Вам зрозуміло? В Корані пише неслухняну жінку можна бити. Тоді на що ви розраховуєте від мусульман? Хочете голі ходити жити по своїх законах? Тоді це не з вірючим.
Це в якому корані написано що жінок можна бити? Вам це на нилося мабуть
Снегопадка 03 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Ви доречі не можете уявити скільки арабок шукають своїм синам наших дівчат. Незайманих звичайно. Наша краса цінна. Світлі очі, світла шкіра, ріст і тд. Але якщо дівчина відкрита то звичайно краще арабку взяти.
О це у вас фантазіі
Белый Лосик 03 декабря 2019
Ответ дляЛюблю Украину
А Вы поговорите с представителями этой религии и они Вам сами всё покажут и объяснят.
Так я говорила. Более того, говорила на эту тему как раз и мне приводили конкретно строки из Корана об уважении к женщине, жене.
Катька Пушкарева 03 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Це в якому корані написано що жінок можна бити? Вам це на нилося мабуть
Сура Ан Ниса аят 34
Оригинал текст
الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاءِ بِمَا فَضَّلَ اللَّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُوا مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللَّهُ وَاللَّاتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلَا تَبْغُوا عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا

Мужчины являются попечителями женщин, потому что Аллах дал одним из них преимущество перед другими, и потому что они расходуют из своего имущества. Праведные женщины покорны и хранят то, что положено хранить, в отсутствие мужей, благодаря заботе Аллаха. А тех женщин, непокорности которых вы опасаетесь, увещевайте, избегайте на супружеском ложе и побивайте. Если же они будут покорны вам, то не ищите пути против них. Воистину, Аллах — Возвышенный, Большой.
Банка с бутылками 03 декабря 2019
Это, прот то, чтобы бить женщину?) Даже, если она не согласна с мнением типа-мужа?)
Катька Пушкарева 03 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Це в якому корані написано що жінок можна бити? Вам це на нилося мабуть
Ну чому ви питаєте? Ви Коран читали? Вдаєте вигляд що знаєте.. і смішно це. Мусульманин має право мати одночасно 4 жінок. Має право бити неслухняну жінку.
Тому будьте готові до такого. Це наша релігія.
БершкомангоЗар 03 декабря 2019
Ответ дляМарафетчица
Я в Англії
так если в англии,вызывайте полицию,они приедут и сразу заберут,наследующий день или 2 максимум ,у него будет суд ,будет что к вам не сможет подойти на растоянии 1-3 км.кому как пишут.если он к вам придет после суда ,вы смело можете позвонить полицию и тогда ему тюрьма ,проходила это ,именно в англии ,если нужно дополнительную информацию подскажу ,в англии строго с этим ,там полиция на стороне женщины
alina5 03 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну чому ви питаєте? Ви Коран читали? Вдаєте вигляд що знаєте.. і смішно це. Мусульманин має право мати одночасно 4 жінок. Має право бити неслухняну жінку.
Тому будьте готові до такого. Це наша релігія.
Религия супер
Иметь четыре и если что всех четырёх заразить.
Мне это никак не вкладывается в голове. Как и многое другое...
nova777 03 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну чому ви питаєте? Ви Коран читали? Вдаєте вигляд що знаєте.. і смішно це. Мусульманин має право мати одночасно 4 жінок. Має право бити неслухняну жінку.
Тому будьте готові до такого. Це наша релігія.
Согласна. Девченки, не ходите замуж за черножопых) Тогда, проблем таких не будет. ИМХО, ели что)
Трахтибидох 03 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну чому ви питаєте? Ви Коран читали? Вдаєте вигляд що знаєте.. і смішно це. Мусульманин має право мати одночасно 4 жінок. Має право бити неслухняну жінку.
Тому будьте готові до такого. Це наша релігія.
Це ж яку вавку треба мати в голові, щоб таку дурню підтримувати?!!
alina5 03 декабря 2019
Ответ дляЖынси_на_флиси
Це ж яку вавку треба мати в голові, щоб таку дурню підтримувати?!!
Даже среди животных такое не встретишь...
Разве что собаки на всех подряд скачут...
Барышня_Смольный 03 декабря 2019
Одна подруга замужем за турком, вторая за пакистанцем, двое деток у обеих. Что бы всем так жить! Их семейные отношения пример для многих) Полная гармония и большая мужская забота.
Схема сыра 04 декабря 2019
Ответ дляГуру троллинга
Фраза должна звучать так - Форумчанки! Не идите замуж за неуравновешенных идиотов с завышенным чсв и не важно какую религию они исповедуют!
100%
не думаю ,что религия имеет такое принципиальное значение. Наших таких же, судя по форумчанкам, тоже более чем достаточно
Катька Пушкарева 04 декабря 2019
Ответ дляalina5
Религия супер
Иметь четыре и если что всех четырёх заразить.
Мне это никак не вкладывается в голове. Как и многое другое...
Заразити можна і одну. У нас незайманими рідко заміж виходять.
І скажу вам огидний факт Україна лідер в Європі по інфекційних захворюванях по кількості абортів і розлучень. Цей факт відомий всім. В арабських країнах такого немає або максимум 3%. Щоб отримати посвідку на проживання на рік треба пройти аналіз на снід і гепатит в кого виявляють зразу депортують.
В країні і релігії де можна мати 4 жінки. В реальності їх мають 2% чоловіків. В нас де це заборонено 30% чоловіків зраджують жінкам.
Ролученя? Я мовчу про це. Діти хто незнають своїх татів? Мовчу!
Ви хочете довести мені щось? Я бачила все власними очима і маю порівняння.
Іслам ідеальна релігія. Її норми забезпечать вам спокійне життя.
Катька Пушкарева 04 декабря 2019
Ответ дляЖынси_на_флиси
Це ж яку вавку треба мати в голові, щоб таку дурню підтримувати?!!
Це яку вавку треба мати. Щоб бути з країни лідера по абортах, сніду, статевих інфекціях, розлученях. Вам не соромно? Якщо ваші норми правильні, а наші ні, то чому програвші ви? В Україні майже кожна друга робила аборт, мала дошлюбне статеве життя яке забороняє вам християнська релігія.Ви лідери в Європі по інфекційних хворобах які передаються статевим шляхом. Ось що ви отримали від вашої свободи.
В арабських країнах такого немає! Міцні сімї де клількість розлучень максимум 3%.
Де можна мати 4жінки, а в реальності їх беруть 4% чоловіків. В Єропейських країнах де не можна мати зраджують 40% людей.
Ну ви ж самі це бачите все перед очима у вас. І я це бачила. І втекла від цього.
Грязь розпуста і бідність.
Люблю Украину 04 декабря 2019
Ответ дляБелый Лосик
Так я говорила. Более того, говорила на эту тему как раз и мне приводили конкретно строки из Корана об уважении к женщине, жене.
Мой муж много работал с турками, айзерами, казахами, иранцами прочими представителями ближнего востока. Вам бы услышать как они относятся к своим женам. Они просто издеваются над ними. Просто потому что эту жену ему навязали родители. Мой муж много ездил по Азии, и лучше никому не знать, о всех тех бытовых ужасах, которые там творятся. И женщины терпят, и более того, каждый день благодарят Аллаха за мужа и детей. Потому что самое страшное для мусульманки - это не издевательства мужа, а остаться старой девой до конца дней. Их к этому приучают. А ещё их приучают не жаловаться и не обсуждать личную жизнь. Поэтому Вы никогда не узнаете, как по настоящему живут женщины в этих странах.
Те, которым удалось сбежать, навсегда становятся изгоями для своей семьи. Так бегут даже мужчины, которые не согласны брать жен по договорняку родителей.
И напоследок, приведу один из примеров жизни - знакомая, которая колесила с мужем по Азии в итоге вышла за турка. Убегала от него сверкая тапками, мало того что бил и насиловал так ещё и не кормил. Избивал так, что она не может иметь детей.
Я не говорю о всех, но в большинстве своём мусульмане очень агрессивные в быту.
Белый Лосик 04 декабря 2019
Ответ дляЛюблю Украину
Мой муж много работал с турками, айзерами, казахами, иранцами прочими представителями ближнего востока. Вам бы услышать как они относятся к своим женам. Они просто издеваются над ними. Просто потому что эту жену ему навязали родители. Мой муж много ездил по Азии, и лучше никому не знать, о всех тех бытовых ужасах, которые там творятся. И женщины терпят, и более того, каждый день благодарят Аллаха за мужа и детей. Потому что самое страшное для мусульманки - это не издевательства мужа, а остаться старой девой до конца дней. Их к этому приучают. А ещё их приучают не жаловаться и не обсуждать личную жизнь. Поэтому Вы никогда не узнаете, как по настоящему живут женщины в этих странах.
Те, которым удалось сбежать, навсегда становятся изгоями для своей семьи. Так бегут даже мужчины, которые не согласны брать жен по договорняку родителей.
И напоследок, приведу один из примеров жизни - знакомая, которая колесила с мужем по Азии в итоге вышла за турка. Убегала от него сверкая тапками, мало того что бил и насиловал так ещё и не кормил. Избивал так, что она не может иметь детей.
Я не говорю о всех, но в большинстве своём мусульмане очень агрессивные в быту.
О всех не говорю, не знаю и тем более не защищаю мусульман. Я писала конкретно о турках, причем тех, которые живут в Стамбуле, Фетхие, Антальи. О тех, кто сам выбирал себе жен. В общем о современных турках. В западной части страны - там, конечно, мрак.
Трахтибидох 04 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Це яку вавку треба мати. Щоб бути з країни лідера по абортах, сніду, статевих інфекціях, розлученях. Вам не соромно? Якщо ваші норми правильні, а наші ні, то чому програвші ви? В Україні майже кожна друга робила аборт, мала дошлюбне статеве життя яке забороняє вам християнська релігія.Ви лідери в Європі по інфекційних хворобах які передаються статевим шляхом. Ось що ви отримали від вашої свободи.
В арабських країнах такого немає! Міцні сімї де клількість розлучень максимум 3%.
Де можна мати 4жінки, а в реальності їх беруть 4% чоловіків. В Єропейських країнах де не можна мати зраджують 40% людей.
Ну ви ж самі це бачите все перед очима у вас. І я це бачила. І втекла від цього.
Грязь розпуста і бідність.
Ні, мені не соромно, бо абортів не робила, статевих хвороб не мала, живу у повноцінній сім´ї, маю діток і чоловіка, який мене поважає та підтримує. Ваші факти і цифри дуже прикрашені. А з мусульманами з інших країн працювала 5 років, багато бачила і чула від них і про них. Їдуть до інших країн, зраджують там своїм жінкам, вживають алкоголь і т.п. А ви живіть далі зашореною. І ще, якщо у вас там все так гарно, то що би робите тут на нашому форумі?
Svetachkaa 04 декабря 2019
думать надо головой и любит наших, а то за границей не понятно какие у них тараканы в голове и традиции у всех разные
Катька Пушкарева 04 декабря 2019
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ні, мені не соромно, бо абортів не робила, статевих хвороб не мала, живу у повноцінній сім´ї, маю діток і чоловіка, який мене поважає та підтримує. Ваші факти і цифри дуже прикрашені. А з мусульманами з інших країн працювала 5 років, багато бачила і чула від них і про них. Їдуть до інших країн, зраджують там своїм жінкам, вживають алкоголь і т.п. А ви живіть далі зашореною. І ще, якщо у вас там все так гарно, то що би робите тут на нашому форумі?
Те що в мене все гарно не заважає мені сидіти на форумах. І ви отримали користь від мого перебування тут. Будете знати що таке стосунки з арабом мусульманином. І розповісте іншим щоб знали на що ідуть.Ви праві їдуть і зраджують, а з України не їдуть і не зраджують?
Мої факти і цифри відомі про Україну всім. Немає інституту сімї, немає моральних цінностей. Розлучення, алкоголізм, безробіття і тд. Всього і не описати. Всюди свої плюси і свої мінуси. Особисто я порівняла два різні устрої життя. І устрій сімї в мусульман виграє в усьому.
alina5 05 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Заразити можна і одну. У нас незайманими рідко заміж виходять.
І скажу вам огидний факт Україна лідер в Європі по інфекційних захворюванях по кількості абортів і розлучень. Цей факт відомий всім. В арабських країнах такого немає або максимум 3%. Щоб отримати посвідку на проживання на рік треба пройти аналіз на снід і гепатит в кого виявляють зразу депортують.
В країні і релігії де можна мати 4 жінки. В реальності їх мають 2% чоловіків. В нас де це заборонено 30% чоловіків зраджують жінкам.
Ролученя? Я мовчу про це. Діти хто незнають своїх татів? Мовчу!
Ви хочете довести мені щось? Я бачила все власними очима і маю порівняння.
Іслам ідеальна релігія. Її норми забезпечать вам спокійне життя.
Дякую, не треба
alina5 05 декабря 2019
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ні, мені не соромно, бо абортів не робила, статевих хвороб не мала, живу у повноцінній сім´ї, маю діток і чоловіка, який мене поважає та підтримує. Ваші факти і цифри дуже прикрашені. А з мусульманами з інших країн працювала 5 років, багато бачила і чула від них і про них. Їдуть до інших країн, зраджують там своїм жінкам, вживають алкоголь і т.п. А ви живіть далі зашореною. І ще, якщо у вас там все так гарно, то що би робите тут на нашому форумі?
Так проповідує нам тут
alina5 05 декабря 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
Те що в мене все гарно не заважає мені сидіти на форумах. І ви отримали користь від мого перебування тут. Будете знати що таке стосунки з арабом мусульманином. І розповісте іншим щоб знали на що ідуть.Ви праві їдуть і зраджують, а з України не їдуть і не зраджують?
Мої факти і цифри відомі про Україну всім. Немає інституту сімї, немає моральних цінностей. Розлучення, алкоголізм, безробіття і тд. Всього і не описати. Всюди свої плюси і свої мінуси. Особисто я порівняла два різні устрої життя. І устрій сімї в мусульман виграє в усьому.
Повезло так повезло.
Пишіть ще!!!