08 декабря 2019

Чоловіку 47,сексу майже немає,шукати фею?

Мені 44,не скажу,що хочу,як в 20,але хочу.Чоловік втомлюється,але секс раз в місяць,це занадто)Раніше любив мінет ,тепер не хоче,не дає взяти,вибачте за подробиці...Може,фея краще робить?Сімейні пари,як у Вас?Що змінюється,якщо з´являється третя?
Спасатель Малибу 08 декабря 2019
Все начинается с зубной феи, а заканчивается ...феей минета?
Простите, автор, не сдержалась
Колхозница 08 декабря 2019
Шукайте. В телефоні для початку.
Бесконечность-не предел 08 декабря 2019
Не факт. Либидо у всех разное, и могут быть проблемы со здоровьем.
ПешитеБесАшипок 08 декабря 2019
Отстаньте от него, он уже о душе думает.
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляСпасатель Малибу
Все начинается с зубной феи, а заканчивается ...феей минета?
Простите, автор, не сдержалась
нічого)Просто проживши життя,розумію,що ’мой не такой’це до певного часу.Всі вони егоїсти ,ну майже всі)І якщо є бажаючі пососати чи пострибати на його кую,то завжди радий...
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляБесконечность-не предел
Не факт. Либидо у всех разное, и могут быть проблемы со здоровьем.
ні,лібідо його я знаю)погулює,напевно
Антонина матушка 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
ні,лібідо його я знаю)погулює,напевно
Ну, вам виднее!
автор Крапипопка 08 декабря 2019
На жаль так вночі зривається біжить в ванну дрочити,падло.Напевно сниться йому.
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ой,дівчата,старію,)Раніше б заливалася сльозами,скандалила.А тепер дивлюся і спостерігаю,як йде в душ перед автосервісом труси,шкарпетки вибирає,парфуми, а майно,зароблене ним то навпіл будемо ділити...
Копуша 08 декабря 2019
Утро... Воскресенье.... Самое время обсудить минет и дрочку с троллем)))
Антонина матушка 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
нічого)Просто проживши життя,розумію,що ’мой не такой’це до певного часу.Всі вони егоїсти ,ну майже всі)І якщо є бажаючі пососати чи пострибати на його кую,то завжди радий...
А почему нет?
Семен Семеныч 08 декабря 2019
Ответ дляПешитеБесАшипок
Отстаньте от него, он уже о душе думает.
Рановато как-то. ;(
Семен Семеныч 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
Ой,дівчата,старію,)Раніше б заливалася сльозами,скандалила.А тепер дивлюся і спостерігаю,як йде в душ перед автосервісом труси,шкарпетки вибирає,парфуми, а майно,зароблене ним то навпіл будемо ділити...
Вы все сами видите. У него появилась на стороне...;(
ДинамоКит 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
На жаль так вночі зривається біжить в ванну дрочити,падло.Напевно сниться йому.
Может у него простатит, вот и ссыт по полчаса и со стонами?
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляКопуша
Утро... Воскресенье.... Самое время обсудить минет и дрочку с троллем)))
не троль я,дівчата.Просто ціле життя робота,садік,школа,кухня,побут. І тут вона-напевно,робить вигляд,що захоплена ним,все їй підходить.А чому ні?Готувати,прибирати не треба.Потрахалися і по своїх справах...
Копуша 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
не троль я,дівчата.Просто ціле життя робота,садік,школа,кухня,побут. І тут вона-напевно,робить вигляд,що захоплена ним,все їй підходить.А чому ні?Готувати,прибирати не треба.Потрахалися і по своїх справах...
А может он . а не она?
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляКопуша
А может он . а не она?
ні,вона
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляДинамоКит
Может у него простатит, вот и ссыт по полчаса и со стонами?
хотіла б я,щоб простатит....Або краще,щоб імпотент...
Откушу что там торчит 08 декабря 2019
Автор так вы себе тоже найдите для интима и вдохновения.
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляОткушу что там торчит
Автор так вы себе тоже найдите для интима и вдохновения.
Я навіть не знаю,мені потрібно,щоб людина ’зачепила ’,хімія між нами щоб була.А так щоб відімстити не зможу
автор Крапипопка 08 декабря 2019
В телефоні багато контактів по роботі,не знайду хто.Та й схоже,жіночка не дурна,жодних смс,дзвінків,слідів в машині,цілі,щоб я дізналася і вигнала,схоже немає
Уточка 08 декабря 2019
Автор, с какого города Вы? )
Чебурастик 08 декабря 2019
Ну а коли раз в місяць, то це він хоче чи це Вам поступається?
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляУточка
Автор, с какого города Вы? )
яке це має значення?
120-120-120 (не худею) 08 декабря 2019
Ответ дляУточка
Автор, с какого города Вы? )
Не Киев, Леша, и не Ваш формат, окститесь :).
’Мова калинова’ - наверняка Западная Украина .
А вообще читать грустно..
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляЧебурастик
Ну а коли раз в місяць, то це він хоче чи це Вам поступається?
50/50,але в ці рідкі моменти він наче не зі мною,не знаю як пояснити..ні ніжності,ні поцілунків,таке враження,що йому набрало,і хоче злити...
На паровозе 08 декабря 2019
Поставте записуючий пристрій в машину.
Подруга колись чоловікові у піджак зашила )))
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Рідкі-рідкісні
автор Крапипопка 08 декабря 2019
Ответ дляНа паровозе
Поставте записуючий пристрій в машину.
Подруга колись чоловікові у піджак зашила )))
це варіант,а він дорогий і скільки часу пише?
120-120-120 (не худею) 08 декабря 2019
Ответ дляКрапипопка
Я навіть не знаю,мені потрібно,щоб людина ’зачепила ’,хімія між нами щоб була.А так щоб відімстити не зможу
Месть душевного спокойствия не даст.. (
Но может действительно пришло время заняться собой..