12 декабря 2019

Нетиповий кашлюк чи бронхообструкьивний синдром в дитини? Допоможіть розпізнати.

В педіатра були, він не впевнений. Поставив діагноз обструкція і призначив лікування, але напади кашлю тривають. Так як в сина є щеплення, кашлюк може бути нетиповим і важко поставити точний діагноз. Як допомогти дитині якщо це все ж кашлюк? В кого був кашлюк при щепленнях, які були симптоми?
Видящие_помогите 12 декабря 2019
Виздоровлюйте
Порадити нічого не можу
Патриотка 12 декабря 2019
В сина був нетиповий кашлюк ( вакцинований), здавали мазок з рота , виявили. Особливого лікування не було, синекод призначили . Більше місяця кашляв, переважно на вечір.
Исправлялочка 12 декабря 2019
а мазок?все показывает,врач у вас конечно...
Швабристка 12 декабря 2019
Сдайте в частной лаборатории анализы на коклюш.
Разумная Губка 12 декабря 2019
Який день захворювання?
Якщо не дуже давно почав кашляти, то є сенс зробити аналіз крові на антитіла типу А та М.
Якщо вони є, то кашлюк.
Якщо немає - не кашлюк.
Після щеплення або хвороби лишаються антитіла G.

Кашлюк у мене був, я щеплена, від кашлюка мого нещепленого сина аж ніяк не відрізнявся.
Краще аналізи зробити.
Швабристка 12 декабря 2019
Прохладный свежий воздух, УВЛАЖНЕНИЕ помещения.
Патриотка 12 декабря 2019
Такий аналіз ,
Аналізи крові здавали, педіатр слухала , все в нормі. Послала в євролаб
Разумная Губка 12 декабря 2019
Ответ дляИсправлялочка
а мазок?все показывает,врач у вас конечно...
Мазок не всегда показывает, коклюшная палочка вне человека плохо живёт, могут не вырастить, даже если коклюш есть.
Тем более, если кашель больше двух недель, палочка уже могла и погибнуть, и сеять нечего.
Патриотка 13 декабря 2019
Ответ дляРазумная Губка
Мазок не всегда показывает, коклюшная палочка вне человека плохо живёт, могут не вырастить, даже если коклюш есть.
Тем более, если кашель больше двух недель, палочка уже могла и погибнуть, и сеять нечего.
Син кашляв більше 2 тижнів, то виявили кашлюк
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляВидящие_помогите
Виздоровлюйте
Порадити нічого не можу
Дякую
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляПатриотка
В сина був нетиповий кашлюк ( вакцинований), здавали мазок з рота , виявили. Особливого лікування не було, синекод призначили . Більше місяця кашляв, переважно на вечір.
І в нас кашель ввечері посилюється, але під час сну не кашляє зовсім.
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляПатриотка
Такий аналіз ,
Аналізи крові здавали, педіатр слухала , все в нормі. Послала в євролаб
Дякую. Сина слухали теж все в нормі, і аналіз крові також. Завтра підем здавати
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляРазумная Губка
Мазок не всегда показывает, коклюшная палочка вне человека плохо живёт, могут не вырастить, даже если коклюш есть.
Тем более, если кашель больше двух недель, палочка уже могла и погибнуть, и сеять нечего.
Мені те саме педіатр казав. Кашляє вже десь 2 тижні, останній тиждень сильніше і приступи почастішали
Глас_Народа 13 декабря 2019
Мой сын болел коклюшем. Прививки от коклюша нет. Педиатр, дурепа, поставила диагноз обструктивный бронхит. Два дня делали ингаляции с беродуалом. Понятно, что не помогло. Я их отменила сама. Сдали анализ на возбудителя коклюша Бордетеллу пертуссис. Результат отрицательный. К этому моменту я уже и без врачей поняла, что у ребенка коклюш.
Наконец, попали к хорошему инфекционисту. Она услышала, как ребенок кашляет. Сказала, коклюш 100%.
Специфического лечения нет! Влажный прохладный воздух. Если есть рвота, то давать перетертую пищу. Синекод лучше не давать. Яд еще тот.
Обратилась к гомеопату. Лечение очень помогло. Приступов стало в два раза меньше.
Терпения вам, автор! Бользнь очень неприятная, но не смертельная. Выздоравливайте!
Аноним_1289 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
І в нас кашель ввечері посилюється, але під час сну не кашляє зовсім.
Так может у него сопли по задней стенке текут? От етого и кашель. У сьіна бьіло такое..
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляИсправлялочка
а мазок?все показывает,врач у вас конечно...
Це вже другий. Наша дільнича антибіотики виписала, пішли в приватну поліклініку. Там лікар сказав що мазок може не показати кашлюк і будем лікувати обструкцію. Ще сказав, що дає 80-90%, що це саме вона. Але приступи кашлю в сина лише посилюються і лікування не допомагає
Глас_Народа 13 декабря 2019
Ответ дляАноним_1289
Так может у него сопли по задней стенке текут? От етого и кашель. У сьіна бьіло такое..
Коклюшный приступ не возможно с чем-то спутать! Кто один раз слышал, как кашляет больной, тот сразу понимает, что это коклюш. Как педиатры не могут правильно поставить диагноз, я не знаю.
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляАноним_1289
Так может у него сопли по задней стенке текут? От етого и кашель. У сьіна бьіло такое..
Ні, соплів нема. Кашель зовсім інший ніж від соплів, приступами, навіть блював кілька разів від кашлю.
Глас_Народа 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
Це вже другий. Наша дільнича антибіотики виписала, пішли в приватну поліклініку. Там лікар сказав що мазок може не показати кашлюк і будем лікувати обструкцію. Ще сказав, що дає 80-90%, що це саме вона. Але приступи кашлю в сина лише посилюються і лікування не допомагає
У сына была тоже самое. Вначале просто странно покашливал. Через неделю кашель усилился, а приблизительно через две - начались приступы. Ребенок при этом задыхается, потому что не может сделать вдох.
Ждун с Нибиру 13 декабря 2019
У сина зараз кашлюк, діагноз поставили після 2 тижнів кашляння
Чудо Ф_ф КеДаХ 13 декабря 2019
Сделать анализ- точнее вам не покажет активная фаза или нет
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляГлас_Народа
У сына была тоже самое. Вначале просто странно покашливал. Через неделю кашель усилился, а приблизительно через две - начались приступы. Ребенок при этом задыхается, потому что не может сделать вдох.
Чим лікували? Зволожувач працює постійно, чим ще допомогти не знаю.
Патриотка 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
І в нас кашель ввечері посилюється, але під час сну не кашляє зовсім.
Під час теж сну не кашляв, ввечері був удушливий, затяжний кашель.
автор Админко 13 декабря 2019
Ответ дляЖдун с Нибиру
У сина зараз кашлюк, діагноз поставили після 2 тижнів кашляння
Як лікуєте? Здавали мазок?
Патриотка 13 декабря 2019
Ответ дляГлас_Народа
Коклюшный приступ не возможно с чем-то спутать! Кто один раз слышал, как кашляет больной, тот сразу понимает, что это коклюш. Как педиатры не могут правильно поставить диагноз, я не знаю.
Буває що коли педіатр слухає, то дитина не кашляє в цей момент. І визначити важко ( хіба на відео знімати приступ кашлю). Бо як інакше визначить, аналізи в нормі, легені і бронхи чисті
Ждун с Нибиру 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
Як лікуєте? Здавали мазок?
Так, у нас діагноз підтвердився(
Лікування щодо кашлюка немає
Найгірше вночі, коли приступи, заспокоюю і даю тепле Боржомі, намагаюсь відволікати
Патриотка 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
Ні, соплів нема. Кашель зовсім інший ніж від соплів, приступами, навіть блював кілька разів від кашлю.
Аналогічно ( складалось враження що якийсь ком там його дусить, коли вирвав ставало значно легше). Теж блювата була
Ждун с Нибиру 13 декабря 2019
Спимо одягнуті, але опалення скрутили і постійно провітрюємо
Бензопирен 13 декабря 2019
Ответ дляАдминко
Чим лікували? Зволожувач працює постійно, чим ще допомогти не знаю.
Кашлюк був минулого року у дітей та в мене.
Пили 5 днів Азітроміцин. Але якщо вже не початок, то не треба.
При кашлюку приступи частіше вночі.
Діти не могли вдихнути, потім зранку не пам´ятали. А в мене такий жє, але дуже частий.
Допомога - спати одягненим з відкритим вікном.
Кашель зник у всіх через 7 місяців
автор Админко 13 декабря 2019
Дякую всім . Тепер майже впевнена що це кашлюк. Завтра здамо мазок і надіюся ситуація проясниться.