13 ноября 2013

Допоможіть підібрати взуття під куртку фото всередині

Ламаю голову чи не страшненько буду виглядати, які Сорели більше підуть і якщо не важко оцініть куртку...це мені для прогулянок з дитиною.....наперед всім вдячна
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 85
25 (29.41%) 1
22 (25.88%) куртка супер
13 (15.29%) 3
11 (12.94%) 2
8 (9.41%) жодні
6 (7.06%) куртка жах
автор Пиу!Пиу! 13 ноября 2013
Ответ дляДежурный по кухне
Вот один из примеров
я десь на форумах читала, китайці люблять виставляти головне фото оригінальних речей, для приманки клієнтів....а далі в оголошенні добросовістні добавляють реальні фото, а не- так і дурять народ
чоловіку замовляли вже 2 куртки, тішить, що такі як в оголошенні
хіба трохи повипитувати в продавця за якість