16 декабря 2019

Новорічна фотосесія...мій шок (-:

Замовила новорічну фотосесію (власної продукції та сімейну): 1 година фотограф+1 година оренда 2-х залів+терміновість фото=1300 грн
Що отримала: 25 фото без ретуші зі всіма недоліками (прищики і т.д.) сімейних фото та шок від фотосесії моєї продукції.

Коли я висловила свої враження про роботу фотографа,сподіваючись на адекватну реакцію,а натомість отримала наїзд від неї))
Скопіюю її деякі цитати:
1) Свій товар ви виставляли самі, щодо композиції тут Ваша ідея розкладання товару і новорічного декору біля подушок.
2) У вас є фото оригінали, де ви маєте можливість вибрати фото, які Вам подобаються, щоб їх обробили Вам знову.
3) Ви так само витратити свій час так як і мій
4) Мої роботи Ви могли бачити на сторінці студії До того, як фотографуватися у мене
5) У Вас є фото далекого плану, середнього плану і зблизька!
6) Я фотографувала так майже кожну композицією поставлену Вами, тому не кажіть, що немає з чого вибрати
7) Дизайн студії Ви теж бачили заздалегідь
8) таку кількість фотографій за такий короткий час, вам не віддасть жодний фотограф
9) під час фотосесії я Вам показувала фото, якби було щось не так, Ви могли б мені про це просто сказати
10)Обробка фото буває різна, як з якої сторони дивитися. Також впливає на корекцію світло і тіні, період і час о котрий ми проводили фотосесію.
В кожного фотографа є свій стиль обробки фото, в мене він є таким.
Якщо Ви надаєте перевагу більш природнім відтінкам, про це можна просто сказати.

На що я відповіла їй,що у мене претензій до композицій та розкладки декору немає взагалі і до чого тут це? І що я не просила робити мільйон фото,якоби вона кількістю перекриває потрібну мені якість фото))
І що в такому разі я маю сказати замовникам цих чорних подушок згідно цих фото,що це корекція світла і тіні і що я просто не попередила фотографа про природність кольору,а він на справді не чорний,а синій??

Може я щось не розумію і такі фото є нормальними для виставляння,щоб по них вибирати продукцію ?
І що подушки по факту синього кольору,а на фото вони чорного,то я занадто багато хочу від фотографа? І чи можна назвати таку фотосесію новорічною??
показать весь текст
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляТворческий типаж
Автор, я была в такой же ситуации. Были в шикарной студии, но красоты студии не видно! Ракурсы кошмарные. Такое чувство что сейчас все кто не нашел себе другого применения идут в фотографы
ой,це точно...теж знаю дівчину таку...ким вона тільки не була...вже теж зараз фотограф
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляFacile e Felice
а вы вилели ее работы?
ні, не дивилася...вона по рекомендації))

Як правило фото виставляють же гарні...толку з того,що я б дивилася раніше...
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляМиззери
Я не фотограф но сфоткаю всегда с запасом, легче оьрезать лишнее чем вот так....
і я так само...краще хай більше буде,ніж в упор)))
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляКомпас Ижевска
так она же пишет что каждую позицию снимала из далека , ближе и в упор. Где из далека?
я скинула нижче...із ооочєнь далєка вона забула дописати,та ще й купа вертикально зроблених....це треш тільки вже 2 серія
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляKatriSSa
Вы из тех , кто говорит людям разных профессий : Ты же Доктор !!! ты же Юрист и т д?!! И они должны все знать ?
Теперь будете знать, что каждый занимается своим делом , есть и чисто уже фотографы для беременных
Сейчас даже те фотографы, кто раскрутились уже за один час не берут 2 локации т к надо настраивать камеру, свет. Хочешь 2 локации - плати за 2 часа

Где вы ее нашли вообще? Что она вам ещё и Срочно сделала
ой, як у вас все складно
Ви ,мабуть,проф/фотограф ))

Треба дивитися простіше на речі!! навіщо так ускладняти собі життя? коли є масса програм,які допоможуть вразі чого підігнати по кольору/світлу і т.д.

Одного разу,я замовляла предметну зйомку в проф/фотографа в студії.Це були не подушки,а інші предмети.Пів години він налаштовува світло,потім біля моїх предметів присідав,прилягав,раком,боком і з-під скоком...,50 грн 1 предмет і це без ніякої ретуші чи корекції кольору,я скачала їх відразу на флешку) !! Їх було 15 шт,тобто накляцав мені на 750 грн (це 2 р назад було)

І що?? Всі фото - в топку!!!! Варто сказати,що речі були з гранями та глянцевими поверхнями,які під дією спалахів та дод/світла на фото виглядали просто жахливо!!
Прийшлось мені самій в сонячний хороший день все розкладати на підлозі, вилазити на стрємянку на перефотографовувати своїм ніконом...Повірте,вийшло врази краще
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дёшево, вот и результат.
Но фотограф реально прав в каждом пункте.
Заработок фотографа там гривен 500 в итоге? Вы хотели чтоб она ещё и обработала фото за такие деньги?
Фото серые , так как не обработаны , и у всех фотографов фото из студии такие в 90% случаях. Потом их вытягивают в фоторедакторах.
Так це фото після витяжки вже))
Оригінальні оказалися кращими в рази!))

В чому прав фотограф?
Я Вам просто скопіюю свої відповіді,бо Ви щось не в темі,як я розумію:
1) По цьому пункту я десь писала якісь претензії,до чого це? 2) В оригіналах,або дуже далекий ракурс,в якому на 80% вертикальна зйомка,де на пів фотографії стеля та підлога і наближувати їх - це суттєва втрата якості!! В фото,які зблизька - це взагалі ноу комент!! 3) ????? на хвилиночку,Ви трохи забуваєтесь!Ваш час я оплатила по повному тарифу,до чого тут ваша втрата часу???????? 4) Ваші роботи я не бачила,привикла людям довіряти!А те,що у вашому профілю фото,не означає,що це ваші роботи))) 5) відповідь в 2-му п.!! 6) відповідь в 1-му пункті!! 7) До чого це ????? 8) я що? просила мільйон фото? ((( 9) це - не правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ви мені ні разу не показували,що у вас виходить і це можуть підтвердити мої діти!!!!!!!!!!!!! Ви мене з кимось явно плутаєте!!!!!!!! 10) Від мене : Я ДУМАЛА,ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО НЕПОРОЗУМІННЯ,НАТОМІСТЬ - ВИКРУЧУЄТЕСЯ ТА ЩЕ Й МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЄТЕ!!! ПО ВАШИХ СЛОВАХ ВИХОДИТЬ,ЩО Я ВИННА У ЦЬОМУ НЕПОРОЗУМІННІ,ЯКЕ ВИ НАЗИВАЄТЕ ФОТОСЕСІЄЮ....Я В ШОЦІ...
Не за Будка 16 декабря 2019
Я вот не пойму. У вас же есть фото очень приличные, где другой фотограф делал. Зачем вы пошли к этому? Если все утраивало, то надо и работать было с предыдущим.
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляВыкупаная
А без обработки какой смысл платить даже 500 грн.? Автор и сама бы так смогла
Я їй так і сказала-плачу за сімейних 25 шт фото оброблених і з ретушшю.
А за другу половину фотосесії (подушок) - щоб повертала кошти.
На що вона мені перерахувала 600 грн і сказала ,що вона ж працювала і все-таки мені фото скинула, і більше нічого з фотографіями робити не збирається)))
Я - а навіщо мені не оброблені фото за 700 грн ??

’А в отвєт - тішина’
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляМиззери
Да, фотограф дешево очень взяла.
Но можно элементарную коррекцию через экшн на все фото запустить и фото обрезанные какие-то( лучше бы наоборот больше фона захватила ведь обрезать лишнее всегда можно
650 грн година фотографа
Пленница SexShop-а! 16 декабря 2019
О у меня подобная история. Только мой товар фотограф сама выставляла. Из 10 гб фото я не смогла выбрать ни одной фотографии. Ужас. На все вопросы она ответила: всем не угодишь...
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ длябибизяна
Это ужас , даже представить себе не могу, что бы проффи так мог фоткать..
Моя несовершеннолетняя дочь на телефон делает лучше фото , чем эта горе-фотограф. Вот буквально вчера нашу зиму сфоткала и совершенно бесплатно )
Дуже гарне фото!! Гарна зима у вас однако

Доця - профі
Так і передайте їй
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляПовелитель интернета
ви залишили відгук на її сторінці і прикріпили ці фото, правда ж?
ні)) ще поки нічого не залишала...переговори ж тільки йшли сьогодні
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляНе за Будка
Я вот не пойму. У вас же есть фото очень приличные, где другой фотограф делал. Зачем вы пошли к этому? Если все утраивало, то надо и работать было с предыдущим.
Перед новим роком все розписано,напряг із часом у всіх і підлаштуватися під вільний час студії та фотографа анріал просто
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляПленница SexShop-а!
О у меня подобная история. Только мой товар фотограф сама выставляла. Из 10 гб фото я не смогла выбрать ни одной фотографии. Ужас. На все вопросы она ответила: всем не угодишь...
кошмар...
А що у вас не так було із фото?
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляПросто звязда
я не очень понимаю как в таком пестром помещение вы придумали фоткать подушки, чтоб они как-то выделялись и тянули на себя фокус? Получился просто фон. Она ж вам показывала что получалось? Почему вы мимо это пропустили и сразу не рещили?
Много совершенно не логичных композиций, всё сливается в одно. Чья задумка?
Задумка - новорічна фотосесія!! Вона не може бути не яскравою)))
Фото вона мені не показувала коли фотографувала.це вона собі щось придумала,а можливо комусь іншому показувала ,але не мені))))

Композиції в живу були більш,як логічними!! Просто треба було їй дуже сильно постаратися,щоб так нелогічно їх сфотографувати))))))
Пленница SexShop-а! 16 декабря 2019
Ответ дляЛеди Г
кошмар...
А що у вас не так було із фото?
А все. У нас сумки дорогие. Так она их расставил безобразно. То перекос оо, то ручка задрана, то по цветам ужасно. Сняли большой зал с большим количеством локаций. Она сама выбирала. Взяли моделей. Одну девочку я выбрала, вторую привела она. Я её как увидела, чуть сознание не потеряла. Извиняюсь, но это была как шалава какая-то. Ну, думаю, фотограф у нас по совету знакомых, думаю наверное шалава фотогеничная. И не моё дело профи подсказывать и я полностью доверилась. Честно даже не смотрела как она что делала, ходила рассматривала зал. А на готовых фотках чуда не произошло. никакого. В итоге она отфоткала все сумки на одном диване, на фотках с девочками получились не сумки с моделями, а модели с сумками. Я немножко поплакала конечно. Но ни одной фотки использовать не смогла в итоге. Наука мне будет.
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляКарамелька
Нет, Днепр
Може у вашому місті це дешево,у нашому - дивлячись із чим порівнювати))
Якщо у мене гаманець став ’худішим’ на 1300 грн і я за ОЦЕ нікуди не зможу примінити, то це дешево по-вашому??

Візьміть порвіть 1300 грн - це те ж саме!! Шкода??
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляПленница SexShop-а!
А все. У нас сумки дорогие. Так она их расставил безобразно. То перекос оо, то ручка задрана, то по цветам ужасно. Сняли большой зал с большим количеством локаций. Она сама выбирала. Взяли моделей. Одну девочку я выбрала, вторую привела она. Я её как увидела, чуть сознание не потеряла. Извиняюсь, но это была как шалава какая-то. Ну, думаю, фотограф у нас по совету знакомых, думаю наверное шалава фотогеничная. И не моё дело профи подсказывать и я полностью доверилась. Честно даже не смотрела как она что делала, ходила рассматривала зал. А на готовых фотках чуда не произошло. никакого. В итоге она отфоткала все сумки на одном диване, на фотках с девочками получились не сумки с моделями, а модели с сумками. Я немножко поплакала конечно. Но ни одной фотки использовать не смогла в итоге. Наука мне будет.
Да,сумки важко фотографувати...знаю,було діло...
В предметній зйомці я взагалі вважаю краще менше зробити кадрів ,але періодично хоча б відразу дивитися,що і як виходить...а ні ,то просто пуста трата часу...
Стриптизерка 16 декабря 2019
Аааа, мой медведь! Нужно на прокат сдавать для фотосессии.
ПС фото унылые, имхо
Ресничный червь 16 декабря 2019
Ответ дляМотылек
Вы знаете, я не могу сказать, кто прав.
Фото, что вы выложили, кк по мне, не очень. Да, действительно, так можно и на телефон сфоткать.
С другой стороны, чтоб быть объективной, мне надо больше узнать про работу фотографа, думаю, там тоже не все так просто, как кажется.
Как по мне, то у фотографов стоит делать фотосессию, если вам нравятся их предыдущие работы, а товар лучше фотографировать самому или доверить специалисту именно по фотографированнию вещей
Это предметники и это действительно особая фотография. Я просто сейчас учусь фотографировать и туда даже не лезу, просто смотрю работы в фотогруппе. Да, и чтобы туда полезть нужно сначала свет правильный купить и многое другое. То,что вижу - нужно хорошо разбираться со светом и даже правильно поставить предметов, есть свои правила. Короче, это труд ещё тот
Ресничный червь 16 декабря 2019
Ответ дляПовелитель интернета
Роздивилась я фото. Я не професіонал . Але тут косяк не в ретуші. А в самих фото. Немає цілісності. Якісь незрозумілі половинки і куски подушок. Навіть легка ретуш не рятує
В первой фотографии размыта одна подушка, она вообще негодная. Во второй нужно убрать светотени. Да и скучно очень. Гирлянда за подушками, нужно было ее использовать
Ресничный червь 16 декабря 2019
Ответ дляЛеди Г
Фото ,які я виклала - в такому дусі на 60-70% всіх зроблених фото...Решта - зроблені вертикально...де багато захоплено або стелі,або підлоги...пєчаль ще та...навіщо було вертикально фотографувати...щоби що?
Фон жесть конечно. Это обои? Это студия?
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляМиззери
Ой автор, я вас понимаю
Я делала иллюстрации из пластилина и пользовалась услугами 3 ! Фотографов, 2 раза возила в студию, свет и тд.
Объективно очень разочарована была. В итоге фоткала мыльницей своей на балконе и даже тут выставляла опрос какие лучше (а я тогда не умела и ретуши делать в фотошопе) и ВСЕ ответили что мои лучше гораздо.
Вот так не везло. Хотя фотографы были вроде как продвинутые. Но наверноепредментная съёмка это совсем другое и надо искать профи именно в этом.
П.с сама все фоткаю в итоге, даже банально на улице выгнала и сфоткала мне лучше, потому что фоткаю как сама вижу и соответственно претензий нет.
Ух ти,який глазастік крутий!!
Супер

У мене так знайома,теж користувалася послугами фотографа і теж була не задоволена....Плюнула,купила айфон 11 і зараз виходить просто на вулицю і все фотографує на фоні природи! Бачила я ті фото. І якби вона мені не сказала,то я б сама і не здогадалася б,що вони зроблені не професійним фотографом)) (одяг)
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляРесничный червь
Фон жесть конечно. Это обои? Это студия?
Фон,насправді,дуже цікавий, мабуть із серії декоративних штукатурок)

Просто на фото все жесть,не тільки фон...
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляСтриптизерка
Аааа, мой медведь! Нужно на прокат сдавать для фотосессии.
ПС фото унылые, имхо
О,точно,у мене вдома ще 3 ведмедя є,треба теж в оренду здати комусь

Що унылые,то унылые!)
После шести ни-ни 16 декабря 2019
Ответ дляЛеди Г
у Вас київські розцінки??

У мене обласний центр ))
Ну так мої розцінки не сильно й далеко від ваших: оренда студії 450 грн+ 650 грн фотограф і 200 дала їй зверху за терміновість
650 грн фотограф?? Я фотограф. Але беру значно більше, т.к як вже 5 років фотографую. І предметку також. Мені взагалі здається, що предмети ну легше за все фотографувати.
650 грн беруть лише початківці, які тільки набувають досвід.
После шести ни-ни 16 декабря 2019
А подивіться будь-ласка в властивості фото. Це потрібно клацнути правою кнопкою миші нс саме фото. Якщо фотограф не видалила інформацію - буде видно на якому режимі фоторафувала і яким фотоаппаратом. Бо, якщо чесно здається це авто режим( що не припустимо фотографом) і сам фотоаппарат бвльше для любителів.
Томатико 16 декабря 2019
Подушки як подушки,зато фото реал і покупкць отримавши ці подушки не скаже вам що купив не те що на фото
Та никада в жизни 16 декабря 2019
Ответ дляЛеди Г
Я їй так і сказала-плачу за сімейних 25 шт фото оброблених і з ретушшю.
А за другу половину фотосесії (подушок) - щоб повертала кошти.
На що вона мені перерахувала 600 грн і сказала ,що вона ж працювала і все-таки мені фото скинула, і більше нічого з фотографіями робити не збирається)))
Я - а навіщо мені не оброблені фото за 700 грн ??

’А в отвєт - тішина’
А оренду 2х залов вы не хотите посчитать, которая вошла в первоначальные 1300?
yatsan2008 16 декабря 2019
Я бы дома сама так на телефон сфоткала