16 декабря 2019

Новорічна фотосесія...мій шок (-:

Замовила новорічну фотосесію (власної продукції та сімейну): 1 година фотограф+1 година оренда 2-х залів+терміновість фото=1300 грн
Що отримала: 25 фото без ретуші зі всіма недоліками (прищики і т.д.) сімейних фото та шок від фотосесії моєї продукції.

Коли я висловила свої враження про роботу фотографа,сподіваючись на адекватну реакцію,а натомість отримала наїзд від неї))
Скопіюю її деякі цитати:
1) Свій товар ви виставляли самі, щодо композиції тут Ваша ідея розкладання товару і новорічного декору біля подушок.
2) У вас є фото оригінали, де ви маєте можливість вибрати фото, які Вам подобаються, щоб їх обробили Вам знову.
3) Ви так само витратити свій час так як і мій
4) Мої роботи Ви могли бачити на сторінці студії До того, як фотографуватися у мене
5) У Вас є фото далекого плану, середнього плану і зблизька!
6) Я фотографувала так майже кожну композицією поставлену Вами, тому не кажіть, що немає з чого вибрати
7) Дизайн студії Ви теж бачили заздалегідь
8) таку кількість фотографій за такий короткий час, вам не віддасть жодний фотограф
9) під час фотосесії я Вам показувала фото, якби було щось не так, Ви могли б мені про це просто сказати
10)Обробка фото буває різна, як з якої сторони дивитися. Також впливає на корекцію світло і тіні, період і час о котрий ми проводили фотосесію.
В кожного фотографа є свій стиль обробки фото, в мене він є таким.
Якщо Ви надаєте перевагу більш природнім відтінкам, про це можна просто сказати.

На що я відповіла їй,що у мене претензій до композицій та розкладки декору немає взагалі і до чого тут це? І що я не просила робити мільйон фото,якоби вона кількістю перекриває потрібну мені якість фото))
І що в такому разі я маю сказати замовникам цих чорних подушок згідно цих фото,що це корекція світла і тіні і що я просто не попередила фотографа про природність кольору,а він на справді не чорний,а синій??

Може я щось не розумію і такі фото є нормальними для виставляння,щоб по них вибирати продукцію ?
І що подушки по факту синього кольору,а на фото вони чорного,то я занадто багато хочу від фотографа? І чи можна назвати таку фотосесію новорічною??
показать весь текст
Форточка 16 декабря 2019
автор, вы ведь выставили в старпосте фото самые неудачные, судя по тому, что далее в теме вы показали другие ее фото только там она уже больше чем надо захватила.
Там кстати две штуки ничего вышло.
Раз уж мы обсуждаем ее, то выкладывайте все фото.

У меня на фотосессии из ста фото штук 3-4 бомба, остальные так себе и если я по ним судила бы о фотографе, то тоже не айс было бы

чтобы объективно обсуждать фотографа давайте всю информацию, а не самые неудачные фото.
И по времени я не могу себе представить за час и вас сфоткать и товар.
Я 20 позиций на свой сайт фотографирую где то час+ на обработку день идет, но у меня мелкий товар.

И пригласите в тему фотографа. Давайте и ее послушаем.
Думаю интересно будет
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ дляБесбардак
девочка фотограф могла сделать хотя бы 3 фото в фотошопе отредактировать,чтоб автор мог выставить.у нас за такие деньги ,как автор заплатила очень крутые фото девочки делают..Мой муж не фотограф ,но он всем и зубки и личико делает в фотошопе,да ,сидит целый вечер,но делает красиво,если фотограф хочет заработать себе отзывы и рекомендации ей нужно лояльней к людям или бросать фотки делать,не ее это.Чисто по человечески горе фотограф((
Згідна з вами!! Будь яка справа потребує повної віддачі,чи то фотографія,чи миття посуду...
Тут деякі ушлі умніки понаписували...дешево їм 1300 і що я хотіла за такі гроші? Так людина,яка миє посуд в кафе за гроші теж може помити так-сяк,вважаючи ,що на ті гроші,які їй оплачують вона і так ще добре миє))
Стоматолог взяв за лікування зуба 1000 грн,поставив пломбу,а вона вилетіла за декілька місяців...а він скаже - а шо ви хотіли за тисячу? платіть 5 і буде вам щастя)))
автор Леди Г 16 декабря 2019
Ответ длявареный_look
почему жаль? автор хотела побыстрячку - она получила побыстрячку.
я для каталога готовила фото сумок, пледов, одежды и ещё много разного.
фотографа нанимаем на день обычно. наши девочки всё расставляют, крутят, протирают...
фотограф каждую вещь с нескольких ракурсов снимает. если нужно, то на разных фонах.
но это не за пол часа делается. отдаёт исходники и дальше уже мы сами всё готовим.
автор ніде не писала,що хотіла ’побыстрячку’,не видумуйте того,що не було))