Мишка-шалунишка• 03 января 2020
Зайдіть хто підіймався на Говерлу
Привіт, дівчата)
Виникла у мене ідея влаштувати нам з дитиною відпустку на західній на початку літа, хоча спершу розглядала варіант Єгипту чи Турції... Так от, одинією з причин західної, те, що хочу піднятися на Говерлу. Мені здається це цікавим варіантом, після якого залишиться купа вражень.
Поділіться, будь ласка, своїми відгуками ті, хто бував там! Як краще організувати? Дорого?
Буду дуже вдячна за відповіді!
Зяблик протестант• 03 января 2020
саме сходження безкоштовно, якщо на пару днів, то житло можна на будь-який бюджет знайти, але саме сходження на Говерлу мені не дуже подобається, краще Хом’як, особливо для дітей
Маруська Му• 03 января 2020
Мені теж цікаво, послухаю. Коли кращі погодні умови, на початку серпня часто дощить. Як піднімалися, організовано чи самостійно ?
Кому там слова не давали• 03 января 2020
Мы покупали с мужем кроссовки для этого, но в нашей группе были девушки и в босоножках на тонких ремешках, и дети в шлепках, поднялись всё.
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляЗяблик протестант
Поясніть, будь ласка, що значить саме сходження безкоштовно? Потрібно ж інструктором наче йти?
І про Хом’як, це там же?
Ответ дляКому там слова не давали
Я бы на месте проводника таких сразу отсылала бы обратно ((( Дети в шлепках... У родителей ум есть? (((
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляO-Yumi
Мы поднимались в начале мая. Сами. Но мы ехали машиной. Если без машины - добираться туда придется на такси или попутках. Очень здОрово! Но хорошо бы быть в форме ))) Здесь я подробно рассказывала и о маршруте, и о подъеме
Дужечки дякую, почитаю
Хоча сама я не ризикну, точно через інструктора)
Зяблик протестант• 03 января 2020
Ответ дляМишка-шалунишка
І про Хом’як, це там же?
ми самі ходили, послугами інструктора ніколи не цікавилася, Хом’як в Татарові, 1500 м., цікавий підйом, гарні краєвиди
ТАЗератти• 03 января 2020
Мы поднимались
В нашей группе одному мужчине стало плохо и спуститтся он уже сам не смог,чуть не умер
Одна тетя с пикинессом поднималась,несчастный пес
Как сказал мой муж,да ну его....
Нам больше олл инклюзив и санатории подходят)
Как сказал мой муж,да ну его....
Ответ дляЗяблик протестант
Хомяк для дітей важкий, там ж одне каміння.
Була і там і там, На Говерлу як на мене легше. Хочу також цього літа з дитиною піднятися.
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляКому там слова не давали
навіть мені, людині, яка ніколи не підіймалась в гори, зрозуміло, що шльопки і босоніжки то капєц!
Зяблик протестант• 03 января 2020
Ответ дляlilia1988
каміння якраз додає цікавості в підйомі, дочка самостійно вперше в 5 р. піднімалася, головне зручне взуття
a.ostroverh• 03 января 2020
Была в прошлом году, и лет семь назад
В июне
И в августе
Если едете на несколько дней, то шансы словить погоду больше)
Мы за четыре дня словили один день, когда не дождило))) Правда вся гора в тумане была, но виды во время подъёма просто нереальные!!!
Правильная обувь, одежда, и все будет ок!
Без авто подъехать будет тяжело((
В июне
И в августе
Без авто подъехать будет тяжело((
Заместитель Анонима• 03 января 2020
Поднимались с группой. Можно и самим. Маршрут указан стрелками, не заблудитесь.
Заметила, что вверх все идут по более пологому, но длинному маршруту (вроде, зелёные стрелки). Вниз по более короткому, но крутому. И это тяжело, большая нагрузка на суставы. Возьмите сразу палки на прокат внизу. С ними легче. Начать спуск лучше до 12 часов, т.к. в это время часто начинается дождь. Идти вниз становится ооочень тяжело: крутые, острые камни да ещё и мокрые. Тяжело и очень страшно поскользнуться и упасть на них. Если началась гроза, когда вы на вершине, нужно обязательно выключить телефон, даже батарею из него вынуть. И немедленно начать спуск. Молнии на Говерле -это очень опасно.
Зяблик протестант• 03 января 2020
Ответ дляlilia1988
Там часто дощі, ми коли були то якраз дощ, важко людям було. Особливо спускатися. Від 10 років, звичайно можна.
Це фото з гори Хомяк
З погодою треба вгадати, але я ці каменюки просто обожнюю
Сливочная пенка• 03 января 2020
я не дошла (низкое давление, очень тяжело)
муж с сыном (на тот момент 3.5 лет) тоже не добрались, но тогда и моросило, скользко было
всего группа из 10 чел (один ребенок 10 лет). кроме нас все дошли
если у кого-то проблемы с давлением, не рекомендую
Обнемашечка• 03 января 2020
Поднимались, в начале или середине июля, не помню. Подъем бесплатный, людей достаточно в это время года - не потеряетесь, также есть знаки. С собой обязательно иметь дождевик, кофту с капюшоном, кепку, чем выше, тем неожиданнее может быть с осадками, ветром, обувь удобную, желательно не скользкую. Термос с чаем или воду, перекус. Впечатления супер, мы были наверное позже, вспоминаю что уже черника была во всю, там она огромная, как устанем, сядем/ляжем около куста и едим.)) Есть и другие горы там и озеро несамовите, разные отзывы, но лично мое мнение, надо самим идти и смотреть, т.к. сколько людей, столько и мнений.
СпайдерВумен• 03 января 2020
З погодою, як повезе, передбачити неможливо. В Яремче організовують екскурсії з підняттям на Говерлу, з бази Заросляк, підвозять автобусами до підніжжя, по ціні зорієнтуєтеся на місці.
Були колись в кінці червня, на сусідній горі лежав сніг.
Бажано з собою взяти сухий комплект одягу і запасне взуття і залишити це в автобусі, на всяк випадок. Нас дощ(точніше злива) застав в кінці спуску, перед ліском, дощовики стали в нагоді.
Гу го гу го гу• 03 января 2020
Ответ дляМишка-шалунишка
І про Хом’як, це там же?
там напоптоно так, что и без инструктора сами не заблудитесь)
Но нужно быть особенно осторожными во время дождя или грозы, очень скользко. Обувь нужна с протекторами, это для вашей безопасности.
У меня два восхождения было, один в грозу и один в прекрасную солнечную погоду.
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляГу го гу го гу
Дивно... Мені казали, що без інструктора не пускають.
ИМХОля• 03 января 2020
Мы поднимались, поднимались.
А с другой стороны почти до самой вершины можно на машине подъехать и немного пройтись :))
Меня много• 03 января 2020
Скільки років дитині? Якщо ідете вперше, рекомендую з молодшою дитиною спочатку на Хом’як-швидко вийти і спуститись, а потім вже планувати Говерлу. Важливо-взуття, дощовики, теплий одяг, питна вода і все залежить від дитини, мій в 5 на Говерлу вийшов перший, а от мама в 55 років-казала перший і останній раз
Нетутешня• 03 января 2020
Нормально с детьми подниматься.Мы каждый год ходим.С пяти лет ребенка.И на Несамовыте тоже.Останавливаемся в Ворохте.Трансфер до Заросляка,откуда идет поднимается,стоит 800 грн.
Не будь КакСвета• 03 января 2020
Ответ дляИМХОля
Мы поднимались, поднимались.
Не правда!
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляМеня много
Дитині буде вже 9 років + він активний і витримує мої піші гуляння по місту)))))
Меня много• 03 января 2020
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну тоді вперед! Хоча спочатку виділіть день на Хом’ячок
Здається все легко, але одного разу ми потрапили під зливу, це був треш, не лякаю
Мишка-шалунишка
• 03 января 2020
Ответ дляМеня много
Так, я вже собі взяла за замітку Хом’ячка, бо плануємо на тиждень на західну, а зупинитися рекомендують в Яремче)
Я розумію, що то не так легко як здається зі сторони, колись давно ’лазили’ на гору в Криму)))