25 января 2020

Эко в Альтернативе, Львов. Стоимость ?

Не могу найти цены на сайте клиники.
Какие примерно сейчас у них цены на эко?
Спасибо
У кого такое было 25 января 2020
Дівчата,дзвоніть по номеру із сайта,найактуальніші ціни по телефону.Клініка сильна,я туди зверталася з іншими проблемами,рівень на висоті
автор Виниловая пластинка 25 января 2020
Ответ дляУ кого такое было
Дівчата,дзвоніть по номеру із сайта,найактуальніші ціни по телефону.Клініка сильна,я туди зверталася з іншими проблемами,рівень на висоті
Спасибо вам за ответ!
А у кого вы лечились там?
У кого такое было 27 января 2020
Я,на жаль,в онкогінеколога ( Але бачила багато чудових діток,які з´явилися на світ завдяки штучному заплідненні і їх щасливих батьків.Палига і Михайлишин ніби там популярні.Яку б клініку Ви не вибрали,щиро бажаю Вам здійснення мрії,все буде гаразд,треба лише трішки потерпіти)
автор Виниловая пластинка 27 января 2020
Ответ дляУ кого такое было
Я,на жаль,в онкогінеколога ( Але бачила багато чудових діток,які з´явилися на світ завдяки штучному заплідненні і їх щасливих батьків.Палига і Михайлишин ніби там популярні.Яку б клініку Ви не вибрали,щиро бажаю Вам здійснення мрії,все буде гаразд,треба лише трішки потерпіти)
Дякую вам дуже
Жаль что вам пришлось обращаться к такому специалисту . Это после эко ?
У кого такое было 27 января 2020
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую вам дуже
Жаль что вам пришлось обращаться к такому специалисту . Это после эко ?
Ні,в цій клініці веде дуже відома професор онкогінеколог раз в тиждень,окрім еко в клініці ще є узд та ін.послуги
автор Виниловая пластинка 28 января 2020
Ответ дляУ кого такое было
Ні,в цій клініці веде дуже відома професор онкогінеколог раз в тиждень,окрім еко в клініці ще є узд та ін.послуги
Выздоравливайте поскорее