22 февраля 2020

Завещание. Если детям ничего

Ситуация моей близкой подруги. Ее отец ушёл из семьи, когда они с братом были маленькие (брат инвалид 3 гр.) Осенью прошлого года отца не стало, своих детей больше не было. Жил с другой женщиной, у нее есть дочь своя. В завещании все этой женщине. Есть ли шанс отсудить что-то родным детям?
Мюллерная 22 февраля 2020
Да, в судебном порядке
Любавишна 22 февраля 2020
А спадок уже оформили?
Можливо син мав право на обов´язкову частку
мимАпроходила 22 февраля 2020
с женщиной официально оформлял отношения или просто жил?
Любавишна 22 февраля 2020
Відсудити - наявності родинних стосунків не достатньо. Потрібні підстави
очки_ннадо 22 февраля 2020
Ввм нужна эта тяганина ао судам,сейчас,судодень тыща грн плюс адвокат
Папа был директором укрпошты?
Тогда можно пробовать ,миллионов десятт отсудите
мимАпроходила 22 февраля 2020
Ответ дляЛюбавишна
А спадок уже оформили?
Можливо син мав право на обов´язкову частку
100% мав. діти мають право. заповіт треба оскаржувати
Стетоскопуло 22 февраля 2020
Ответ длямимАпроходила
100% мав. діти мають право. заповіт треба оскаржувати
малолетние и недееспособные,а не просто дети
Русская Богатырша 22 февраля 2020
Відповідно до ст. 1241 ЦК України малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов´язкова частка).
мимАпроходила 22 февраля 2020
Ответ дляСтетоскопуло
малолетние и недееспособные,а не просто дети
Заповіт може бути оскаржений і визнаний недійсним за позовом заінтересованої особи. Законодавець прямо не встановлює, хто відноситься до цієї категорії, проте як свідчить судова практика заінтересованою особою може бути виключно особа, чиї спадкові права порушені у зв´язку із укладанням заповіту
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ длямимАпроходила
100% мав. діти мають право. заповіт треба оскаржувати
Заповіт то власне розпорядження і може бути хоч на вас.
Але є поняття обов´язкової долі спадщини, якби заповіту не існувало. І чітко визначені категорії осіб,які мають право.

Потрібно знати ситуацію конкретно,а не в загальному
автор Серьезная баба 22 февраля 2020
Ответ дляочки_ннадо
Ввм нужна эта тяганина ао судам,сейчас,судодень тыща грн плюс адвокат
Папа был директором укрпошты?
Тогда можно пробовать ,миллионов десятт отсудите
Это не мне. А подруге может и нужна. Она мать-одиночка на съёме. А осталась квартира в этом же городе, машина хорошая . Ее можно продать
Любавишна 22 февраля 2020
Автор, пишіть конкретно про ситуацію.
А то ми тут наразі усі складемо іспит по праву
Голубая фишка 22 февраля 2020
Если подруга стаоше 18 лет, то насчет нее не уверена получит ли, а вот брат с инвалидностью я так понимаю шансы имеет.
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ дляПедиатор_я
Это не мне. А подруге может и нужна. Она мать-одиночка на съёме. А осталась квартира в этом же городе, машина хорошая . Ее можно продать
Ви уявляєте,що таке ділити майно?
мимАпроходила 22 февраля 2020
Ответ дляЛюбавишна
Заповіт то власне розпорядження і може бути хоч на вас.
Але є поняття обов´язкової долі спадщини, якби заповіту не існувало. І чітко визначені категорії осіб,які мають право.

Потрібно знати ситуацію конкретно,а не в загальному
якщо не був з тією жінкою офіційно у шлюбі, то все можна оскаржити. З прикладу кажу. 2016 рік. ’Дітяткові’ 52 роки, заповіт на жінку з якою прожив 30років, але не розписалися. Верховний суд -половина ’дитяткові’
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ длямимАпроходила
якщо не був з тією жінкою офіційно у шлюбі, то все можна оскаржити. З прикладу кажу. 2016 рік. ’Дітяткові’ 52 роки, заповіт на жінку з якою прожив 30років, але не розписалися. Верховний суд -половина ’дитяткові’
Ось і треба знати всі умови.
Не обов´язково відсутність офіційної реєстрації може бути причиною анулювання заповіту.

Заповіт можна написати і на чужу людину. До чого тут шлюб?
очки_ннадо 22 февраля 2020
Ответ дляПедиатор_я
Это не мне. А подруге может и нужна. Она мать-одиночка на съёме. А осталась квартира в этом же городе, машина хорошая . Ее можно продать
Боже,нищета
Господи
На суды есть деньги?
Я,б и не рыпалась ,за ту кв и машину ,небось таврия
Просто Мария 22 февраля 2020
Брат имеет право на обязательную долю - 1/2 того, что бы он получил, если бы наследование осузесивлялось по закону.
Если женщина была с отцом в браке, у него 3 наследника первой очереди по закону - жена, дочь, сын.
В общем, брат имеет право на 1/6 наследства при таких раскладах.
Оспорить в целом завещание - перспективы туманны
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ дляПедиатор_я
Это не мне. А подруге может и нужна. Она мать-одиночка на съёме. А осталась квартира в этом же городе, машина хорошая . Ее можно продать
Думаю, що ви і є дочка.
Не хочете просто щоб на вас тут ´накинулися´ і розказали як жити правильно
автор Серьезная баба 22 февраля 2020
Ответ дляЛюбавишна
Думаю, що ви і є дочка.
Не хочете просто щоб на вас тут ´накинулися´ і розказали як жити правильно
Мне абсолютно все равно, что именно вы думаете по этому поводу
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ дляПедиатор_я
Мне абсолютно все равно, что именно вы думаете по этому поводу
Навзаєм!!!
А ваша відповідь - доказ мого припущення.
Так от нічого вам не світить від спадщини батька. Шукайте інші варіанти покращення свого життя.
Гарного вам дня.
автор Серьезная баба 22 февраля 2020
Ответ дляЛюбавишна
Навзаєм!!!
А ваша відповідь - доказ мого припущення.
Так от нічого вам не світить від спадщини батька. Шукайте інші варіанти покращення свого життя.
Гарного вам дня.
Омг. Да думайте, что хотите. Пусть у вас в жизни все наладится
очки_ннадо 22 февраля 2020
Машину продать и прожрать бабло
О мышление,позорище
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ дляПедиатор_я
Омг. Да думайте, что хотите. Пусть у вас в жизни все наладится
Мені байдуже на те,що ви думаєте.
Любавишна 22 февраля 2020
Ответ дляочки_ннадо
Машину продать и прожрать бабло
О мышление,позорище
Яку машину? Фару і бампер - на каву вистачить