31 марта 2020

Вот классно чувак объясняет происходящее

давайте только не будем ссориться, досмотрим спокойно до конца. все хотят жить хорошо, стабильно, богато - и в этом ничего плохого нет! но время такое, нестабильное, кризисное, критическое. и коломойский, и путин хорошо платят своим ботофермам, взбивая ненависть, мутя воду, навязывая нам свою повестку.
Зам Ам 31 марта 2020
А Вам, надеюсь, хорошо заплатили?
автор Барбитта 31 марта 2020
Ответ дляЗам Ам
А Вам, надеюсь, хорошо заплатили?
нет, мне никто не платит. а вы что, уже видео посмотрели?
автор Барбитта 31 марта 2020

вот еще
ну все умные люди в один голос одно и то же говорят
Фима Собак 31 марта 2020
Есть проблема - чтоб понять что к чему, надо не Чувака послушать, а 1) подчитать закон, а не только его название в соцсетях, 2) сделать свои выводы
Xвостокрутелка 31 марта 2020
Мне нравится, что людей с похожими взглядами называют умными))) угомонитесь уже с ’открыванием глаз’
Грабля 31 марта 2020
они оба за продажу земли, а дальше уже выводы взависимости от того кто порохобот, а кто зеленобот, один ЗА - потому что такой хороший, другой - ЗА потому что такой плохой
ох и фантазеры
Грабля 31 марта 2020
Ответ дляБарбитта
нет, мне никто не платит. а вы что, уже видео посмотрели?
видео вля ’Порошенко хочет спасти страну’ смотреть не хочу и открывать даже и так все ясно, поливают помоями Зеленского и молятся на Порошенко при этом они сейчас оба ЗА продажу
Грабля 31 марта 2020
вля=аля
мимАпроходила 31 марта 2020
Не смотрела, но подумалось, Порошенко же перед итальяно-испанским армагеддоном как раз из Испании вернулся. Поторопился, б...ин (
Ms. Анонимная 31 марта 2020
О уже гея порохобота пиарят ))прогудите олешко))))
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ дляБарбитта
https://www.youtube.com/watch?v=92Gm2DzsDd0

вот еще
ну все умные люди в один голос одно и то же говорят
Блін, я вже поняла, що ви всіх пітарасів зтягнете зараз в тему.... Не загоїлась ще моя рана, що наніс гетьман мій сивочолий вчора.... Не знаю коли це буде можливо, моє розчарування величезне.
Тут как тут 31 марта 2020
Слава Капиталистам и помещикам.
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ длямимАпроходила
Не смотрела, но подумалось, Порошенко же перед итальяно-испанским армагеддоном как раз из Испании вернулся. Поторопился, б...ин (
Він ще в Лондоні був, а там також небезпечно . В нього нюх перфектний- вивіз своїх малючків на півтори тижні раніше, ніж хтось збагнув, що треба драпати. Російські багатіїї недавно мали проблему, а Петро з дітками вже дома, чай з лимоном п´є!
Бабульция 31 марта 2020
Ответ дляФима Собак
Есть проблема - чтоб понять что к чему, надо не Чувака послушать, а 1) подчитать закон, а не только его название в соцсетях, 2) сделать свои выводы
как вам не стыдно) это как из разряда - чтобы похудеть, надо меньше жрать...да!!! надо...но это очень сложно)
бЭйбА 31 марта 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Блін, я вже поняла, що ви всіх пітарасів зтягнете зараз в тему.... Не загоїлась ще моя рана, що наніс гетьман мій сивочолий вчора.... Не знаю коли це буде можливо, моє розчарування величезне.
бЭйбА 31 марта 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Він ще в Лондоні був, а там також небезпечно . В нього нюх перфектний- вивіз своїх малючків на півтори тижні раніше, ніж хтось збагнув, що треба драпати. Російські багатіїї недавно мали проблему, а Петро з дітками вже дома, чай з лимоном п´є!
ЛолитаНеРазлита 31 марта 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Він ще в Лондоні був, а там також небезпечно . В нього нюх перфектний- вивіз своїх малючків на півтори тижні раніше, ніж хтось збагнув, що треба драпати. Російські багатіїї недавно мали проблему, а Петро з дітками вже дома, чай з лимоном п´є!
я от згадую, як Зеленський розповідав, що Порошенко перед виборами дзвонив і запитував його ’Навіщо воно тобі треба?’ Цікаво, що б вони зараз відповіли на цей діалог:)
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ дляЛолитаНеРазлита
я от згадую, як Зеленський розповідав, що Порошенко перед виборами дзвонив і запитував його ’Навіщо воно тобі треба?’ Цікаво, що б вони зараз відповіли на цей діалог:)
Думаю, що він пожалкував не один раз, що вліз.
Умничка-помощничка 31 марта 2020
Были мысли, что Зе - технический кандидат По. Теперь пазл сошёлся.
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ дляУмничка-помощничка
Были мысли, что Зе - технический кандидат По. Теперь пазл сошёлся.
А він казав наостанок- через рік так через рік. Бачите, як чітко вангував
Садоводница 31 марта 2020
Ответ дляБарбитта
https://www.youtube.com/watch?v=92Gm2DzsDd0

вот еще
ну все умные люди в один голос одно и то же говорят
Вся проблема в том, что эти.... женщины, не считают умными тех кто говорит в пользу Порошенко. Для них шарий умный
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ дляБарбитта
нет, мне никто не платит. а вы что, уже видео посмотрели?
Цей чувак в очках зараз в ефірі, а ви йому наганяєте кількість зацікавлених? Чи це ви і є?
Сегодня не целуюсь 31 марта 2020
Ответ дляСадоводница
Вся проблема в том, что эти.... женщины, не считают умными тех кто говорит в пользу Порошенко. Для них шарий умный
Головне не те , що хтось неприємний говорить на користь Порошенка!Порошенка ми любили віддано і ніжно і без голубої світи. Він же освічений, розумний, хитрий так як треба.
А дивуємся ми тому, що він знюхався непойми з ким, вступив в дивну коаліцію, я такого не очікувала! В свою каденцію не допустив він продажу!Чому зараз, в цю хворобливу і бідну годину рішили зважитись? Оце я не можу простити. А ці Васі ваші най прощають,не відгавкаються вони за нього, тільки час розставить все на місця.
Ля-ля-ля 31 марта 2020
,
Садоводница 31 марта 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Головне не те , що хтось неприємний говорить на користь Порошенка!Порошенка ми любили віддано і ніжно і без голубої світи. Він же освічений, розумний, хитрий так як треба.
А дивуємся ми тому, що він знюхався непойми з ким, вступив в дивну коаліцію, я такого не очікувала! В свою каденцію не допустив він продажу!Чому зараз, в цю хворобливу і бідну годину рішили зважитись? Оце я не можу простити. А ці Васі ваші най прощають,не відгавкаються вони за нього, тільки час розставить все на місця.
Тому що в свою каденцію він, як справжній лис, міг крутити хвостом і обходити найважчі питання. За це на нього і злились бо стосувалось це не тільки продажу землі. А тепер він бачить, що інших можливостей для того, щоб виплисти не має. Він би може щось і знайшов якби був президентом, але він не президент, а той хто зараз, не має інших ідей як рятуватись окрім прийняття потрібних для траншу законів. І, до речі, я - за продаж землі. Нічого поганого не станеться. Повірте