31 марта 2020

А контакт Путіна з короновірусом уже обсудили?

Щось не можу знайти в стрічці)

Маю на увазі новини щодо:

У лікаря, який влаштовував президенту Росії Володимиру Путіну екскурсію по московській лікарні з хворими на COVID-19, виявили новий коронавірус.
Повідомляється, що стан чоловіка задовільний, він перебуває на лікуванні в своїй же лікарні.

24 березня Путін відвідував цей мезаклад і спілкувався з Проценко.

Інкубаційний період COVID-19, за різними дослідженням, може становити від 14 до 27 днів. Однак протягом цього періоду людина, яка ще не має симтомів хвороби, може заразити вірусом іншу.
Первоклашка Я 31 марта 2020
ох,может этот вирус принесёт всему миру спасение от мистера Пу
автор Японский Городовой 31 марта 2020
Проценко - лікар який захворів, він же спілкувався з путіним
Миледи 31 марта 2020
Так Пу был в скафандре, может сразу в двух
Rosewo 31 марта 2020
Ответ дляЯпонский Городовой
Проценко - лікар який захворів, він же спілкувався з путіним
вопрос в том КОГДА врач заразился? ДО или ПОСЛЕ встречи с путином
Rosewo 31 марта 2020
Ответ дляМиледи
Так Пу был в скафандре, может сразу в двух
нет, на фото он просто в спортивках ходил по больнице
автор Японский Городовой 31 марта 2020
Ответ дляМиледи
Так Пу был в скафандре, может сразу в двух
Ні, не був) то не той випадок. Ща спробую фото підтягнути
Миледи 31 марта 2020
Ответ дляRosewo
нет, на фото он просто в спортивках ходил по больнице
Да ну, не может быть
Rosewo 31 марта 2020
Ответ дляМиледи
Да ну, не может быть
пруф
автор Японский Городовой 31 марта 2020
Нани Брегвадзе 31 марта 2020
Ответ дляМиледи
Да ну, не может быть
Чу Ча 31 марта 2020
Может это двойник Путина был в Коммунарке, ХЗ,
Единая страна! 31 марта 2020
Ответ дляЯпонский Городовой
Проценко - лікар який захворів, він же спілкувався з путіним
Не надейтесь,эту нечисть ни чего не возмет.
Миледи 31 марта 2020
Ответ дляЧу Ча
Может это двойник Путина был в Коммунарке, ХЗ,
Кстати
Нагайна 31 марта 2020
Хоть одна хорошая новость за последнее время, спасибо, автор)))
Голубая фишка 31 марта 2020
Йооой, в нього стільки двійників, що й не знати чи живий той справжній Путін
автор Японский Городовой 31 марта 2020
А тут взагалі прямий контакт!)
автор Японский Городовой 31 марта 2020
Ответ дляНагайна
Хоть одна хорошая новость за последнее время, спасибо, автор)))
Радуга-дуга 31 марта 2020
Ответ дляГолубая фишка
Йооой, в нього стільки двійників, що й не знати чи живий той справжній Путін
вірно, вчора чи позавчора був на нараді з військовими вірусологами разом з прем´єром, і всі без спец.засобів захисту. може чимось змазують чи обпшикуюсь себе, як фільтром, чимось знезаражують. По протоколу під час пандеміі перем´єр і президент не мають бути разом на подібних заходах.
Заела_пластинка 31 марта 2020
Ох, хоть бы да! Сколько людей разом рады будут, салюты, жаль обнимашки нельзя
автор Японский Городовой 31 марта 2020
Ответ дляRosewo
вопрос в том КОГДА врач заразился? ДО или ПОСЛЕ встречи с путином
Та да(
Ну, триматимемо кулачки!)
Пьяная вишня 31 марта 2020
Ответ дляРадуга-дуга
вірно, вчора чи позавчора був на нараді з військовими вірусологами разом з прем´єром, і всі без спец.засобів захисту. може чимось змазують чи обпшикуюсь себе, як фільтром, чимось знезаражують. По протоколу під час пандеміі перем´єр і президент не мають бути разом на подібних заходах.
А Вы всегда следите за Владимиром Владимировичем? С кем он на совете, в спец.защите или нет?!
Мини-бикини 31 марта 2020
Ответ дляНагайна
Хоть одна хорошая новость за последнее время, спасибо, автор)))
Ражоваться, что заболел врач, который ю, рискуя собой, лечил людей и называть это ’хорошей новостью’ ????
Сиреневая цапля 31 марта 2020
Ответ дляМини-бикини
Ражоваться, что заболел врач, который ю, рискуя собой, лечил людей и называть это ’хорошей новостью’ ????
Это дикие варвары
Нагайна 31 марта 2020
Ответ дляМини-бикини
Ражоваться, что заболел врач, который ю, рискуя собой, лечил людей и называть это ’хорошей новостью’ ????
Врачу желаю скорейшего выздоровления, сама врач , бывавшая на востоке ((
Распутница 31 марта 2020
Ждем две недели)
АнтиТанкист 31 марта 2020
Ну всьо, вірусу капут! Вірус зустрівся з Пу , значить вірус загине .
Распутница 31 марта 2020
Ответ дляАнтиТанкист
Ну всьо, вірусу капут! Вірус зустрівся з Пу , значить вірус загине .
Может пора спасать Кремль?
Зелёных человечков туда
Творческий типаж 31 марта 2020
Та его уже сливают, как могут
il-mari 31 марта 2020
Ответ дляЧу Ча
Может это двойник Путина был в Коммунарке, ХЗ,
скорей всего..
Кондуктор маршрутки 31 марта 2020
Если даже он и заразится, то никто об этом не узнает. Переболеет тихонько, двойники в это время поработают. А если и подохнет, то опять-таки двойников выставят. Вообще не вижу повода для радости и воодушевления.