31 марта 2020

Электронные книги по одной гривне

#ЗалишайсявдомазкнижкоювідФоліо
Друзі, чергова, вже третя акція електронних книжок за 1 грн на сайті folio.com.ua, забезпечила більше 500 людей цікавим читанням на вихідні.
Зараз пропонується вже четверта така акція.
Акцент на найкращих книжках про події на Сході - «Війна, якої не було. Іловайськ», «Жінка війни» та «Луганський аеропорт.»
Для дітей - перша книга Чарівника Смарагдового Міста Баума.
Мемуари Франсуа Оланда.

Hronika
Війна, якої не було.Хроніка Іловайської трагедії Роман Зіненко

Zhinka-viyny
Жінка війни Анна Шила

Oborona
У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту

Uroky
Уроки влади Франсуа Олланд

Charivnik
Чарівник країни Оз Ліман Френк Баум

*УВАГА!
Промокоди дійсні до 02.04.2020
Кількість промокодів обмежена!
Встигніть скористатися!

Промокод потрібно ввести в кошику в полі "Купон" та натиснути кнопку "Застосувати купон". Далі слід оформити та оплатити замовлення, після чого на вашу електронну пошту прийде лист з посиланням на завантаження електронної книжки.
Посилання дійсне протягом 14 днів після оплати
Вареный лук 31 марта 2020
тоска какая
автор жижифреймут 31 марта 2020
Ответ дляВареный лук
тоска какая
Кому как. По этой акции еще были другие книги, но раньше
ВернитеВалеру 31 марта 2020
такие и бесплатно не надо мне
Русская Богатырша 31 марта 2020
Какой кошмар. НУ их и бесплатно читать не хочется. Особенно Франсуа Оланда. Это ж президент Франции? Правильно я понимаю?
Незнакомлюся 31 марта 2020
Навязывание бреда о войне?
Кому нужно такое чтение?