06 апреля 2020

Билл Гейтс и предсказывал эпидемию ещё в 2015 году

Білл Гейтс попереджав про потужну пандемію в Китаї ще рік тому - ЗМІ

https://www.ted.com/talks/bill_gates_the_next_outb...

Есть русский и украинский вариант перевода

Про це повідомляє The Sun із посиланням на виступ Гейтса на конференції, організованій Медичним товариством штату Массачусетс.

https://www.thesun.co.uk/news/10814760/bill-gates-...

"Є одна галузь, у якій світ не досягнув великого прогресу. Це готовність до пандемії. У випадку біологічних загроз нам бракує відчуття серйозності. Людство мусить готуватися до пандемій так само серйозно, як до війни", - цитує видання мільярдера-філантропа.

Як зазначається, під час конференції Гейтс оприлюднив вичерпне дослідження Інституту моделювання захворювань, у якому з´ясувалося, наскільки швидко в сучасних умовах може розповсюджуватися нова хвороба.

За цими оцінками, потенційний вибух епідемії в Китаї міг би лише за пів року вбити близько 33 мільйонів людей в усьому світі.

У Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, викликану новим коронавірусом (nCoV). Попередньо визначено, що його джерелом можуть бути тварини. Вірус уже підтверджено у цілій низці країн.

Як повідомлялося, станом на 27 січня в Україні не виявлено жодного випадку коронавірусу 2019-nCoV.

За дорученням Прем´єр-міністра Олексія Гончарука, створено оперативний штаб при МОЗ, куди увійшли представники Державної прикордонної служби, МВС, Держпродспоживслужби та Державної митної служби.

"Є чіткий план заходів між цими органами, що робити у разі зафіксованого випадку захворювання в країні. МОЗ разом з усіма іншими медичними закладами повністю готові виявити вірус на ранніх стадіях та надати всю потрібну медичну допомогу людям", - наголосив керівник Кабміну.
былоИпрошло 06 апреля 2020
Бокс-орун 06 апреля 2020
И Ванга предсказывала, по 1 каналу ещё до вируса была передача, она на 1920 год то ли на нвчвло то ли на конец года, теперь все понятно.
Чучело-Мяучело 06 апреля 2020
Все это фигня, точнее всех предсказали Би-2 ’пустые города, пустые поезда’..
вареный_look 06 апреля 2020
Ответ дляБокс-орун
И Ванга предсказывала, по 1 каналу ещё до вируса была передача, она на 1920 год то ли на нвчвло то ли на конец года, теперь все понятно.
Может на 2020 год?
Проработник 06 апреля 2020
А ничего, что Билл это все и замутил?? С целью дальнейшего чипирования людей
Проработник 06 апреля 2020
И корона это верхушка айсберга
Смячиком 06 апреля 2020
Пошел этот бил Гейтс в далёкое эротическое путешествие. Маразматик старый. Он скоро ласты склеит, а людям ещё жить
БершкомангоЗар 06 апреля 2020
Ответ дляПроработник
А ничего, что Билл это все и замутил?? С целью дальнейшего чипирования людей
+++++++
Это правда на 10000000%
Но им ничего не докажешь.
Проработник 06 апреля 2020
Ответ дляСмячиком
Пошел этот бил Гейтс в далёкое эротическое путешествие. Маразматик старый. Он скоро ласты склеит, а людям ещё жить
Не склеит
Можно сказать что он бессмертен
Есть определённые способы продлевания жизни с помощью крови детской
Почитайте
Неваляшкина 06 апреля 2020
он сам и устроил эту эпидемию.
Неваляшкина 06 апреля 2020
БершкомангоЗар 06 апреля 2020
Ответ дляПроработник
Не склеит
Можно сказать что он бессмертен
Есть определённые способы продлевания жизни с помощью крови детской
Почитайте
А вы , хорошо осведомлены.. так и есть.
Петросянша 06 апреля 2020
Вот морда массонская! Он же это все и проспонсировал, ему давно не дают покоя 7млрд жителей планеты
Даю справку 06 апреля 2020
Ответ дляПроработник
А ничего, что Билл это все и замутил?? С целью дальнейшего чипирования людей
А эл деньги это не чипизация?
автор былоИпрошло 06 апреля 2020
Чипизация уже давно, инн, переход на онлайн платежи, чтоб все отслеживалось.
Гейтс контролирует рождаемость в странах третьего мира с помощью вакцин и таблеток, вирус это точно не его инициатива