Почемучечка• 06 апреля 2020

На Рівненщині від лікарні вимагали здати ЗІЗ, отримані після виступу Зеленського

У лікарні міста Дубно, що на Рівненщині, стався скандал із захисними костюмами, які їм передали після виступу президента, а після дзвінка з Кабінету Міністрів зажадали, щоб всі костюми здали назад.
Про це повідомила співробітниця місцевої лікарні Людмила Синюк-Ляшенко.
Вона заявила, що після виступу президента лікарня отримала 120 комплектів захисту. Далі в лікарню подзвонили з Кабінету міністрів і упевнилися, що вони отримали костюми. Однак пізніше керівництво області зажадало, щоб 50 комплектів були повернуті на базу. А ще через деякий час обласна влада зажадала, щоб на базу були повернуті всі костюми.
https://www.dymka.com.ua/ukraina/na-rivnenshhyni-v...
Керівника Рівненської обладміністрації призначив Зезидент, якщо шо.
Зевиборці, я десь нутрощами відчуваю, що забирати у лікарів захисні засоби під час епідемії це добре, але потрібно щоб ви пояснили, чому це добре та правильно
Результат:
вже голосів: 51
25 (49.02%) сраний совок та окозамилювання
14 (27.45%) Зе не знав, він все виправить
12 (23.53%) клята Супрунша капостить
В танке• 06 апреля 2020
Этот трындец творился и при Порошенко, и при януковиче, и при Кучме. Показуха - наше все
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВ танке
та нема вже нікого з них. Є Зе - небарига, нелох, небізнеснакрові
Да будет так• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
зараз якраз зе і барига, бо таке творити під час епідемії, маски і іспанію, лікарів в італію. а ви подихайте
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляДа будет так
ні, він - інакший. не може він так ссяти в очі своїм 73%
Русская Богатырша• 06 апреля 2020
Оннетакой и емунужновремячтобывсепорешать
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляРусская Богатырша
отож. ще 100 днів треба почекати
Продавец овец• 06 апреля 2020
У свою чергу в Рівненській обласній держадміністрації заявили, що дана інформація не відповідає дійсності і пригрозили відповідальністю за поширення даної інформації. (с)
Клептоманка• 06 апреля 2020
Это жесть, под трибунал таких уродов
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
дивно було б, якби вони погодилися. почитайте статтю за посиланням, там є скріншоти як адмніністрацію у гімно макають за брехню
Продавец овец• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
Так я почитала. Людмила Синюк-Ляшенко сама призналась что доказательств у нее нет. Что еще хотите обсудить?
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
а може й ваша правда - бреше людина: нї наказу в неї на руках з підписом, ні запису телефонної розмови, ані відео, знятого на телефон. мабуть бреше
Меряно-перемеряно• 06 апреля 2020
А че. Дали одной больнице костюмы, отчитались, что обеспечили, потом забрали, дали следующей больнице и т.д.
Главное воремя отчитаться, что все есть, больницы укомплектованы и готовы к пандемии, а дальше якось буде....
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
так у них лично Зе забрал??? или барыги, что уровнями ниже?
воруют везде и все, менталитет такой
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
с вас так и прет, вы как-будто искали повод, ксатит, пока это только фейк весь ваш опус, нет никаких доказательств
Пленница SexShop-а!• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
а Вам бы только зрадоньку поганять...
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
воруют везде и все, менталитет такой
Зе призначив голову Рівненської обладміністрації а також трьох (!!!) міністрів МОЗ, які б мали готуватися до боротьби з єпідемією
Вероятненько• 06 апреля 2020
совок, Зе, набор накопившейся желчи
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
ну кто ж знал шо у вас на в области таких барыг воспитывают, теперь уволит
Пленница SexShop-а!• 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
совок, Зе, набор накопившейся желчи
не мешайте тёте, тётя на работе))
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляПленница SexShop-а!
а Вам бы только зрадоньку поганять...
та облиште, у нас все добре і з підготовкою до єпідемії, і з єкономікою, і война скінчилась
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
война скинчлась еще при По, ровно через 2 недели после выборов, вы призабыли чутка
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
та у нас так швидко змінюються слуги народу, що ми не встигаємо запам*ятовувати їх
Пленница SexShop-а!• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
ооо, невооруженным глазом видно, откуда и чьи уши торчат)))
и да, методичку обработайте стериллиумом, а то мало ли что ... ))))
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
да, пока найдешь порядочных 10 чел сменятся, прошли времена когда годами сидишь и смокчешь как комар
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
автор, таки фейк, повод обоср-ть президента, ну врочем я так и думала
жалоба на тему
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
так и есть. пока всех попробует, гляди уже и срок закончился, и страну развалил. скажет, а что ж, не мог нормальных выбрать - десять попыток было, сами видели - делал все, что мог.
может ему в другом месте где-то потренироваться нужно пойти?
Вероятненько• 06 апреля 2020
дезинформация, оскорбления, фейк - аж 3 повода для жалобы
Вероятненько• 06 апреля 2020
Ответ дляПочемучечка
не вам решать где ему тренироваться...
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
не вам решать где ему тренироваться...
Удалено администрацией...
автор Почемучечка • 06 апреля 2020
Ответ дляВероятненько
такі ви кумедні. пишіть одразу в СБУ, ВРУ та водоканал