08 апреля 2020

Хочу замовить сама...

Є корзина George на 50фунтів.
Хочу спробувать перший раз купить самостійно.
Як там зараз ситуація?відправляють посилки?
Через МістЕкспрес думаю...
tirin 08 апреля 2020
А через НП не дешевле выйдет?
мамзелька ириска 08 апреля 2020
Девочки, поделитнсь опытом, тоже хочу сама попробовать заказать. Как выгоднее заказывать: через Мист Экспресс или НП? Спасибо.
ssss12 08 апреля 2020
на 50 фунтов вам дорого доставка выйдет
Natamasya 08 апреля 2020
И George часто разбивает на несколько треков один ордер
TORina -b334 08 апреля 2020
Ответ длямамзелька ириска
Девочки, поделитнсь опытом, тоже хочу сама попробовать заказать. Как выгоднее заказывать: через Мист Экспресс или НП? Спасибо.
У каждого свои + и -
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Раджу скористатися ЮЕ(якщо по вазі буде до 3-х кг) або Покупкою. Якщо Джордж розділить замовлення на декілька посилок,то на Міст прийдеться доплачувати,щоб об´єднали. Те ж саме на НП,там взагалі такі тарифи зараз,що я вже з ними попрощалася
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
На рахунок відгрузки: відгружають,але довго. Моє замовлення від 1.04 тільки вчора відгрузили