09 апреля 2020

Собака сусідів гавкає вночі. Як захистити свої права на тишу та відпочинок?

Доброго дня. Хочу запитати у вас поради. Нещодавно заїхали у власну квартиру у новобудові (багатоквартирний дім). Несподівано з´ясували, що у сусідів є собака, який любить гавкати з дванадцятої до першої ночі. Не дуже сильно, напевно, собака малий, але спати це заважає. Потім гавкання повторюється і зранку: годині о дев´ятій. У будинку існують правила щодо дотримання тиші. Висять у ліфті для інформування. Не можна шуміти після 23. Не хочеться конфліктувати із сусідами, але як вийти із ситуації? Що власники тварини можуть зробити, щоб не створювати дискомфорту? І які мають бути мої дії (сусідки)? Дякую за поради.
показать весь текст
Ворона 09 апреля 2020
Ответ дляПростецкая
главное чтобы люди не гавкали, как собаки.
нет, это совсем не главное.
Простецкая 09 апреля 2020
Ответ дляВорона
нет, это совсем не главное.
это различие между людьми и собаками.
Люди властны над своей нравственностью и поведением.
Люди делают выбор и в том числе гакать как собака - это тоже выбор человека.
сЛАдКОежКА 09 апреля 2020
Ответ дляСолнечный зайчик
У нас колишні сусіди згори були любителі посвяткувати все що можна. Включно з Днем студента, хоча вже зовсім і не молоді були. Часто увесь день, вечір і половину ’тусілі’ з усілякою гучною попсою, сварками і матюками, ще й пляшки якісь перекочувались у цей час по підлозі. Думали, що тут хоч зітхнемо з полегшенням, але, схоже, щоб спокійно жити треба власний дім.
Хорошее решение! Покупайте дом.
автор Солнечный зайчик 09 апреля 2020
Ответ длясЛАдКОежКА
Хорошее решение! Покупайте дом.
Колись обов´язково придбаємо ;) Наразі робота змушує жити в багатоповерхівці у місті.