25 мая 2020

Не зрозуміла я чомусь Коко Шанель Мадмуазель.Якесь таке ...

Вчора затестила в Брокарді.Такий важкий парфум, мама дорогая))На іншу руку нанесла Шанс Тендер.Зовсім інша справа.Шлейф класний.Але от дійсно нічим не відрізняється по аромату від моїх на розлив не оригінал з ТЦ.От чесно.Не бачу сенсу стільки грошей викидати за оригінал,тому що не стійкий.Мій благоухає цілий день .практично.Зараз мене зафукають))
показать весь текст
Укуси меня 25 мая 2020
Мне у Шанель вообще ничего не нравится кроме Аллюр Сенсуэль
Нравится вам подделка, так пожалуйста. Но к чему тема то?
КокошинЭль 25 мая 2020
Ответ дляУлыбчик
Они шикарные)))) но меру надо знать
да-а-а-а
автор Кукарачка 25 мая 2020
Ответ дляВеселая моль
Учитесь жить по средствам, а не внушать себе и окружающим ’нет разницы’
От я і живу .І нікому не внушаю.Вам з людьми протипоказано спілкуватися.Коли буде віддавати останні гроші на лікування ...просто щоб жити,то буде вам не до оригіналів я вас запевняю.Ідіть з миром..
Укуси меня 25 мая 2020
Ответ дляКукарачка
От я і живу .І нікому не внушаю.Вам з людьми протипоказано спілкуватися.Коли буде віддавати останні гроші на лікування ...просто щоб жити,то буде вам не до оригіналів я вас запевняю.Ідіть з миром..
Так если деньги последние, зачем вы их вообще тратите на парфюмерию?
автор Кукарачка 25 мая 2020
Ответ дляУкуси меня
Так если деньги последние, зачем вы их вообще тратите на парфюмерию?
Гроші не останні я працюю.Але дорогі не можу купити.Купую які можу.Чи мені вже сьогодні лягти і померти ,навіть елементарного собі не дозволити?