26 мая 2020

Муж. Продажа машины. Сижу реву.

Как бы вы отреагировали?
5 лет назад купили мне машину (50% денег были мои). Машина дешевая, не женская, поездила год, научилась и поменялась с мужем (у него служебная, езжу на ней, но по документам она не наша).
Муж стал ездить на этой моей на работу, все остальные потребности на служебной делали. Решили продать «мою» дешевую на которой он ездит и купить новую. Купил (частично в кредит, но не важно). Теперь эту «мою», на которой он ездил продаем. Хожу и спрашиваю подал ли обьявление. Все время отнекивается, то карантин, то еще что. Вчера вечером заявляет что сегодня утром уже просмотр. Я говорю так ты подал обьявление, почему я не знаю ничего об этом, ни цены, ни др. ? Обсуждали что такую выставляют за 4тыс+ дол. и мы так же сделаем. Наша мало юзаная, в отличном состоянии, пробега 30тыс км за 5 лет, в интернете выставляют дороже за убитые.
А он выставил за 3500. Утром пишет продал за 2900.
Я в шоке. Сижу реву.
Сори за простынь текста и путаницу, руки трясутся, голова не соображает еще...
показать весь текст
Техпаспорт на медузу 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
С юридической стороны так. Я о другом. Если он начнет претендовать на мою квартиру, то я точно так же начну на его (которая на 50% моя) и тогда он потеряет больше - эта его квартира больше.
Ну тогда - да. Я думала его квартира до брака куплена.
СпайдерВумен 26 мая 2020
Ответ длясказочное_Бали
Наврал , остальное себе прикорманил
ПрикОрманил- это от слова кОрм?
Или все таки кАрман??
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Я вас розумію.
У нас було ще цікавіше. Авто купили мої батьки за 7.5 тис дол, поїздили на ній рік і він вирішив продати і купити робочу більшу. На авторинок поїхав о 8 ранку, о 9 приїхав і сказав - все, забрали. Продав за 4.5 тисячі, коли такі ж авто - марка, роки випуску необшиті продавали хлопці за 4.7 тисячі доларів- з сусіднього під*їзду така є машина, не в кольорі і необшита за 4700, наша по таким параметрам мала б бути +700-800 дол, а то і 1000 дол(мінібусік обшити+ колір авто не білий). Я була в шоці. Ось так підійшли - сказали беру - він і віддав. Які там є приказки про лоха- це про мого, блін. Купив робочу машину без торгу, навіть 100 дол йому не спустили - за 10500, зараз каже, ой, її би за 4 продати. Я помоніторила, знову ціни на такі авто 5 тис , хто і 5200 ставить, ну тормоз , чесно...А 100 доларів заробити - це не день, блін....
Виявляється, є ще такі кадри. Співчуваю Вам і розумію як ніхто. Бо легко йому далась, то ж батьки збирали-заробляли, не він, тому й не шкода. Так і в нас, я кожну копійку берегла, з дитиною одягались в секонді, а кредит він виплачував, то на їжу вже його зп не вистачало, це вже на мені і моєму родичу було, але вважається що то ж він виплатив кредит. З таким же ділом і я могла його виплатити, а він би нехай кормив нас.
Як Ви відреагували на такі рішення чоловіка?
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Мы планировали что деньги пойдут в счет кредита за его новую машину. Это он уже тушит мой гнев и предлагает на квартиру. А потом скажет что ремонт его, значит и квартира не совсем моя.
Нехай собі каже. Забирайте гроші і робіть ремонт. Жодних кредитів тими грошима не гасити. Вони ваші. І взагалі поменше йому фвнансово допомагайте. Гроші свої відкладайте на ремонт і свої потреби. І більше нічого на нього не оформляйте, коли вкладаєте свої гроші.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну тогда - да. Я думала его квартира до брака куплена.
Его квартира подарена ему по дарственной. Моя куплена в браке, машина на нем. Я как чувствовала что это не здраво. Не знаю как у меня вышло его уговорить подарить мне 50 % своей квартиры + тут прописан ребенок. Эти 50% это залог того чтобы он не претендовал на мою. Хоть это я сделала, а то совсем бомжом осталась бы.
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Юридичнски обе наши общие как и машина. Я не об этом.
Ну так нема чого паритись. Йому ділити не вигідно. Робіть собі свій ремонт.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Нехай собі каже. Забирайте гроші і робіть ремонт. Жодних кредитів тими грошима не гасити. Вони ваші. І взагалі поменше йому фвнансово допомагайте. Гроші свої відкладайте на ремонт і свої потреби. І більше нічого на нього не оформляйте, коли вкладаєте свої гроші.
Так. Я вже не допомагаю. На сьогодні він головний утримувач нас, а я здала зі здоров‘ям, працюю по мінімуму. Ця машина це наше бідне минуле і моя праця.
На мене зараз навряд не оформлять, бо я працюю не офіційно, офіційно не маю доходів.
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
А мои деньги он не проедал? Это еще вопрос кто больше чьих проел.
А вообще, Не могу понять как женщины могут так рассуждать, хотя еще недавно сама была такая. Если даже муж тратит деньги, то жена тратит себя, как швачка, как прачка, как кухарка и тд. Я его деньги экономлю и ценю чем он сам, он и сам так говорит.
Так устроено природой и нужно ценить себя. К слову, он с этим согласен. У нас наоборот, я хочу полноценно работать, а он не дает, хочет моей зависимости и творить вот такое как с машиной. Это объюзер еще тот. И хоть я знаю что любит, но мне от этого кайфа мало.
Якраз тепер впрто задуматись про повноцінну роботу. Поки є така можливість. Потім як працівник ви будеие коштувати гроши. Висидіашись вдома. І не вздумайте ще від нього рожати.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну так нема чого паритись. Йому ділити не вигідно. Робіть собі свій ремонт.
Роблю, але не вистачає на весь ремонт. Невідомо на скільки це розтягнеться і ця різниця з продажу була б дуже корисна.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Якраз тепер впрто задуматись про повноцінну роботу. Поки є така можливість. Потім як працівник ви будеие коштувати гроши. Висидіашись вдома. І не вздумайте ще від нього рожати.
О так. Він все хоче другу дитину, але це неможливо після того жаху, з яким я зтикнулась в декреті, ніколи цього не забуду і не пробачу йому.
Дякую.
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Мы хотели все деньги от этой продажи пустить в счет кредита за его новую машину. Это он типа благородничает, чтобы я успокоилась и замялась ситуация
Так замніть поки що. Забирайте гроші. Вам все рівно зараз нІкуди йти. Займайтесь ремонтом, виходьте на повноцінну роботу і позбувайтесь залежності від чоловіка.
Приму в дар 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Все эти деньги пойдут на ремонт моей квартиры. Но это могло быть 4 тыс а не 2900. А главное, провернул все за моей спиной, по сути.
Знаю, что сейчас начнет рассказывать что хотел меня оградить от всех этих хлопот
Так он перекупщикам загнал, какую цену предложили за такую и отдал , не захотел ждать

Так тупо....
И с вами очень не хорошо поступил
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
С юридической стороны так. Я о другом. Если он начнет претендовать на мою квартиру, то я точно так же начну на его (которая на 50% моя) и тогда он потеряет больше - эта его квартира больше.
Ви ще й на нову машину зможете претендувати.
fikke 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
По доверенности
По доверенности-это не продажа. Можете ее отозвать.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так замніть поки що. Забирайте гроші. Вам все рівно зараз нІкуди йти. Займайтесь ремонтом, виходьте на повноцінну роботу і позбувайтесь залежності від чоловіка.
Я не можу його бачити. Не дасть він працювати. Той варіант що зараз, просочуюсь між краплинок, це максимум. Тому мені це й набридло. як би вні бу віншим, то було б ок.
Син почув що обговорюємо розлучення - плаче. Не хоче їхати з цієї квартири і школи. Чоловік сказав що я можу собі їхати в свою, а син залишиться тут і що це мама хоче розлучення а він тато-квіточка, усіх любить і дбає завжди. Це хитрий аб´юзер, я не знаю як його обійти
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляПриму в дар
Так он перекупщикам загнал, какую цену предложили за такую и отдал , не захотел ждать

Так тупо....
И с вами очень не хорошо поступил
Да, перкупщики. Это его сознательное решение, даже не скрывает.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ви ще й на нову машину зможете претендувати.
Это такой человек, собрать бы свои вещи и бежать как можно дальше ,не нужна мне его машина и все остальное, хоть бы свое отвоевать. Я уже и так без машины. Как работать без нее не знаю
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляfikke
По доверенности-это не продажа. Можете ее отозвать.
Теоретически да, но это траты на нотариуса и тд. Я забрала у него 2тыс дол, буду считать что было 4 и я свою половину забрала.
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Я не можу його бачити. Не дасть він працювати. Той варіант що зараз, просочуюсь між краплинок, це максимум. Тому мені це й набридло. як би вні бу віншим, то було б ок.
Син почув що обговорюємо розлучення - плаче. Не хоче їхати з цієї квартири і школи. Чоловік сказав що я можу собі їхати в свою, а син залишиться тут і що це мама хоче розлучення а він тато-квіточка, усіх любить і дбає завжди. Це хитрий аб´юзер, я не знаю як його обійти
Яким чином він не дає працювати? Поясніть.
Не обговорюйте при дитині таких речей і не сваріться при ній.
Ніколи не йдіть на жертви тому, що дитина не хоче. Переплаче, звикне. Татом можна бути недільним і з дитиною спілкуватись, бачитись. Ніхто не оцінить ніколи. Але ви мусите стати трохи на ноги.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Яким чином він не дає працювати? Поясніть.
Не обговорюйте при дитині таких речей і не сваріться при ній.
Ніколи не йдіть на жертви тому, що дитина не хоче. Переплаче, звикне. Татом можна бути недільним і з дитиною спілкуватись, бачитись. Ніхто не оцінить ніколи. Але ви мусите стати трохи на ноги.
Коли жінка працює десь потрібно під трахувати коли дитина хворіє або взяти хоч щось по дому. Водити дитину на гуртки і тд. В нього лише робота і все, в дому немає ні господаря, нікого. Дуже ревнивий, коли працювала не на себе, а в колективі влаштовував постійно розборки... всього не описати. Аб‘юзер. Не можу сказати, що я зовсім безхребетна, але він перехитрює завжди.
Чучело-Мяучело 26 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Коли жінка працює десь потрібно під трахувати коли дитина хворіє або взяти хоч щось по дому. Водити дитину на гуртки і тд. В нього лише робота і все, в дому немає ні господаря, нікого. Дуже ревнивий, коли працювала не на себе, а в колективі влаштовував постійно розборки... всього не описати. Аб‘юзер. Не можу сказати, що я зовсім безхребетна, але він перехитрює завжди.
Ну, у вас дитина вже не садочкова. Це плюс. Шукайте варіанти, де можна інколи піти на лікарняний. З гуртками, лишайте найпріоритетніше. А вдома, забийте і робіть лише саме необхідне. Але це все дуже потрошки, невеликими кроками. Пробуйте. Відрощуйте зуби, відвойовуйте ваше право на власні бажання, ваші кордони. Якщо ви заробили на ремонт, половину машини, значить ви далеко не глупа.
автор Идууу--уууу блин 26 мая 2020
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну, у вас дитина вже не садочкова. Це плюс. Шукайте варіанти, де можна інколи піти на лікарняний. З гуртками, лишайте найпріоритетніше. А вдома, забийте і робіть лише саме необхідне. Але це все дуже потрошки, невеликими кроками. Пробуйте. Відрощуйте зуби, відвойовуйте ваше право на власні бажання, ваші кордони. Якщо ви заробили на ремонт, половину машини, значить ви далеко не глупа.
Дякую. Так, я можу щось, але паталогічно не вірю в це і в себе, навіть коли пальцем показують що я змогла зробити. Повне обезцінення й страх, що не зможу. Вдячна Вам за підтримку, буду пробувати
Четырёхсторонний скотч 27 мая 2020
Ответ дляИнтимная
А квартиру тоже так можно продать?
Нет, слава богу, с квартирами такого ещё не приняли)
автор Идууу--уууу блин 27 мая 2020
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Нет, слава богу, с квартирами такого ещё не приняли)
Странно вообще-то, есть такие машины, что дороже некоторых квартир.
Братья Капли 27 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Все эти деньги пойдут на ремонт моей квартиры. Но это могло быть 4 тыс а не 2900. А главное, провернул все за моей спиной, по сути.
Знаю, что сейчас начнет рассказывать что хотел меня оградить от всех этих хлопот
вы бы сначала попробывали продать за 4 тыс! Говорите же, что машина дешевая, уверена, что 4-х она не стоит!
Последний вагон 27 мая 2020
Люди ,вас разводят ,а вы ведетесь . Автор смеется над вами. Почитайте полностью ответы автора.
Четырёхсторонний скотч 27 мая 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Странно вообще-то, есть такие машины, что дороже некоторых квартир.
Верю. У меня так бывший муж машину украл((((
автор Идууу--уууу блин 27 мая 2020
Ответ дляБратья Капли
вы бы сначала попробывали продать за 4 тыс! Говорите же, что машина дешевая, уверена, что 4-х она не стоит!
Говорила о том чтобы выставить за 4, хотя подобные выставляют 4600-4900. Пусть продалась бы за 3800, но не 2900.
Если перекупщик купил за 2900, то уже понятно что цена машины+1000 дол , тут нечего гадать
автор Идууу--уууу блин 27 мая 2020
Ответ дляПоследний вагон
Люди ,вас разводят ,а вы ведетесь . Автор смеется над вами. Почитайте полностью ответы автора.
Автор смеется только над вами. Не устали создавать новые акаунты после блокировок?
автор Идууу--уууу блин 27 мая 2020
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Верю. У меня так бывший муж машину украл((((
Капец( Получилось вернуть?