28 мая 2020

Робота Візового центру в м. Києві (ппва)

Я подав документи, на отримання візи до Польщі до початку карантину. На данний момент документи готові і знаходяться в візовому центрі м. Києва. Але у зв´язку з карантином, візовий центр не працює(працює, але його відвідати не можна). Всі телефони що вказані на сайті не відповідають(автовілповідач говорить про корановірус і про можлиівсть подачі документів через почту. А мені потрібно вияснити як я можу забрати свою візу через поштового відправника( точніше зв´язатися з працівником колцентру, чі підтримки). Може хтось працює ці має знайомих.
Countess_Olga 28 мая 2020
Вам нужно написать на почту Визового центра , сейчас коллцентр не работает. Укажите ваши данные в письме

https://www.vfsglobal.com/poland/ukraine/english/c...