02 июня 2020

А что там с газом для населения? На сколько хотят повысить с июля?

Пошаманю 02 июня 2020
Шо опять?!
Гороховая 02 июня 2020
Та ладно
Мандолина Бу 02 июня 2020
Только понизили, вы шо?
ЕлькиПальки 02 июня 2020
так лиш знизили... копійок на 30
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
так лиш знизили... копійок на 30
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
не згодна, транспортування в мене фіксована ціна, а покази лічильника відтворюють споживання мною газу, тому ввели новий платіж однозначно, а газ трошки знизили. Я можу газу використати 20 кубів, коли 60 кубів, вартість.транспортування не змінюється.
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
https://khersonregiongas.com.ua/2020/05/25/tsina-n... ми ще по новій ціні і не платили, тариф змінено з травня.
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
https://galinfo.com.ua/news/taryf_na_svitlo_dlya_n...
Ви ще якусь новішу інфу знаєте?

дайте посилання, я почитаю
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
не згодна, транспортування в мене фіксована ціна, а покази лічильника відтворюють споживання мною газу, тому ввели новий платіж однозначно, а газ трошки знизили. Я можу газу використати 20 кубів, коли 60 кубів, вартість.транспортування не змінюється.
Саме так. Транспортування фіксована. Тому якщо я разом не користуюся, все одно плачу. Л логіка
Мадам Тю-лю-лю 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
Ну нічого собі не знизили, з 8.59 до 2.94. Навіть, якщо добавити 100 грн за доставку в середньому то за 100 кубів виходить удвічі нижче ніж було.
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
https://galinfo.com.ua/news/taryf_na_svitlo_dlya_n...
Ви ще якусь новішу інфу знаєте?

дайте посилання, я почитаю
Особисто я плачу з січня.
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
https://galinfo.com.ua/news/taryf_na_svitlo_dlya_n...
Ви ще якусь новішу інфу знаєте?

дайте посилання, я почитаю
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ну нічого собі не знизили, з 8.59 до 2.94. Навіть, якщо добавити 100 грн за доставку в середньому то за 100 кубів виходить удвічі нижче ніж було.
Це у вас такий казковий тариф? Я вас вітаю. У мене - 5.87 за куб.
Мадам Тю-лю-лю 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Особисто я плачу з січня.
Відріжте трубу і не будете платити за транспортування, Ви ж газом не користуєтесь, навіщо Вам зайва труба ще й за яку платити потрібно
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляТрусы с капюшоном
Відріжте трубу і не будете платити за транспортування, Ви ж газом не користуєтесь, навіщо Вам зайва труба ще й за яку платити потрібно
Класна порада, дякую! А ще можна працювати більше і жерти менше. І не скаржитися на професіоналів в уряді.
Мадам Тю-лю-лю 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Це у вас такий казковий тариф? Я вас вітаю. У мене - 5.87 за куб.
Не вірю. Вже другий місяць ціна на газ фіксована по всіх областях України
Мадам Тю-лю-лю 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Це у вас такий казковий тариф? Я вас вітаю. У мене - 5.87 за куб.
гражданинГрубиян 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Не знизили, а додали плату за розподіл. + чекаємо подорожчання електроенергії до 1,68 за все
Еще не точно про електроенергию, ее нагнетайте
Пищалка 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Саме так. Транспортування фіксована. Тому якщо я разом не користуюся, все одно плачу. Л логіка
Транспортировка газа рассчитывается по потреблению газа в период с 1 октября 2018 года по 30 сентября 2019 года или по нормам потребления за этот период, если не установлены счётчики газа. Установите счетчик газа и в следующем расчетном периоде, раз вы не пользуетесь газом, вам сделают перерасчёт. На дома где нет газовой трубы счета на распределение не приходят.

Ну и хотят повышать нормы потребления газа (это плохо для тех, у кого нет счётчиков)
тогдалия 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
так лиш знизили... копійок на 30
в 2 раза
Пенять на зеркало 02 июня 2020
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ну нічого собі не знизили, з 8.59 до 2.94. Навіть, якщо добавити 100 грн за доставку в середньому то за 100 кубів виходить удвічі нижче ніж було.
Це не тариф знизили, а врахували коефіціжнт по газу.Але цей коефіціент змвнюется кожен місяць.І дуже залежить від ринкової вартості газу.
Лорка-хлорка 02 июня 2020
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Саме так. Транспортування фіксована. Тому якщо я разом не користуюся, все одно плачу. Л логіка
а чому не користуєтеся? може ,
газову трубу в каватирі відрізали чи хтось службу аварійки скасував?
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Це у вас такий казковий тариф? Я вас вітаю. У мене - 5.87 за куб.
Ви не уважні, тариф знизили з травня, отже це буде видно у платіжці за травень, яка надходить у червні
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
Ви не уважні, тариф знизили з травня, отже це буде видно у платіжці за травень, яка надходить у червні
Ну, подивимось
mu6a 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
а чому не користуєтеся? може ,
газову трубу в каватирі відрізали чи хтось службу аварійки скасував?
Влітку живемо на дачі
Бойцовская 02 июня 2020
Ответ длягражданинГрубиян
Еще не точно про електроенергию, ее нагнетайте
Конечно не точно, но атомные станции работают на минимальных мощностях уже месяц, а цена на атомную электроэнергию самая дешевая и выработка составляла около 50 процентов от общего числа. А ТЭС и солнечные такая цена, что мама не горюй. Скоро прозреем от квитанций
ЕлькиПальки 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Влітку живемо на дачі
але трубу не відрізали на літо , коли на дачі... амортизація і т.о газового обладнання не залежить від сезону, Ви це розумієте, але от Вам треба бути незадоволеною чкимось дпібними умовами.
Мандолина Бу 02 июня 2020
Ответ дляЕлькиПальки
не згодна, транспортування в мене фіксована ціна, а покази лічильника відтворюють споживання мною газу, тому ввели новий платіж однозначно, а газ трошки знизили. Я можу газу використати 20 кубів, коли 60 кубів, вартість.транспортування не змінюється.
Изменится в следующем году.
Будет в зависимости от вашего потребления в этом.
Мандолина Бу 02 июня 2020
Ответ дляmu6a
Це у вас такий казковий тариф? Я вас вітаю. У мене - 5.87 за куб.
А вы не в Украине живёте?