02 июня 2020

Мені зробили операцію. Реакція мами. Образливо до сліз.

У мене був зір 10% на два ока і світ бачила розмито і темніше, ніж є. Говорила мамі, що хочу зробити лазерну корекцію, тому що навіть в побутових умовах виникали проблеми, не то що на роботі. Мама була проти і настроювала мене, що я осліпну. Короче я таки зробила операцію. Але мамі не казала. Хто знає, як ця операція робиться і як потім себе відчуваєш, той зрозуміє. Це не просто лазером пару секунд в око посвітили. Це око розрізали і випалювали зіницю, аж запах був, як стоматолог пломбу стару вибурює. Потім цілий день очі від болю відкрити не могла. Потім каплі і пару міс таблетки і нагляд. Я мамі про операцію не говорила, але сказав мій чоловік. Мама купила рушник вишивати і сказала, щоб я вишила. Чоловік позвонив і пояснив, що нічого вишивати я не буду, напрягать очі не можна, короче все вивалив, як є. Я про дзвінок пізніше дізналась. І вот пройшов місяць з їх розмови, мама не поцікавилась ні в мене, ні в чоловіка, як пройшла операція, як я бачу, болить мені, не болить, і взагалі ні одного питання. Мені образливо. Хочу почути думку зі сторони.
показать весь текст
Звездолётчица 02 июня 2020
Очень жаль вас! Мама у вас какая-то не взрослая. Очень странное поведение. Избегание ответственности...
Почему она сама не вышивает?
Ку-кусик 02 июня 2020
Ответ дляЯ не на долго
Как это «око разрезали»?! Вы имеете в виду лоскут?
Запах помню. Страх тоже. Но боли не помню вообще. Может, какое-то жжение, но не настолько уж сильное. И на следующий день вообще практически не было уже неудобств. В этом прелесть лазерной коррекции.
Тоже не поняла про разрез, что за операция такая. Мне в 1991 делали склеропластику, потом насечки. Еще скальпелями. Резали и шили, но не око)
автор Добро с Кулаками 02 июня 2020
Ответ дляНастасья Пицун
Якщо Ви хотіли її підтримки, то самі б сказали завчасно. Якщо не казали, то мама може також тактовно мовчати і надалі, поки на цю тему ви самі захочете поговорити...
Я казала, що хочу зробити операцію, вона мене лалаштувала ой та нашо воно тобі, хочеш осліпнути, подумай. Короче я після цієї розмови переживала. Якби я сказала, що їду таки робити, тюта ще й в карантин, то вона б мене накрутила, що я б ночі не спала
Ошеламиссимо 02 июня 2020
Ответ дляНаучительница
Автор, Вы так страшно лазерную коррекцию описываете... Вы точно ее делали? Все далеко не так ужасно,как Вы описываете. По теме - ну вот такие у Вас с мамой отношения, забейте. Если операция помогла, рада за Вас, это самое главное!
Разные методики и цена,у меня тоже было не так ужасно
Фея_3уровень 02 июня 2020
Ответ дляДобро с Кулаками
Моя операція на 2 ока десь 21 тис грн була. До операції огляди по 450 грн, після операції безкоштовно. Я з Луцька, робила в Рівному, хірург з Чернівців)) клініка Совви (може не можна писати).
Хочу назвать Вас жирным тролем.
У меня две операции на глазах и более 20 лет и такой х.ни мне да же в то время не делали. То что вы говорите похоже на ложь! У меня операция Лейсик после укрепления глаза. П.С. Микрохирургии глаза да же такое не делали, были просто насечки на роговице
Престидижитатор 02 июня 2020
Автор, поговорите с мамой откровенно, вот о том что нам написали. Зачем копить обиды?
Фекла Персиковна 02 июня 2020
может мама думает, что зять ей по секрету сказал, и ждет , когда вы открыто признаетесь?
поэтому и не звонит
Патриоточка 02 июня 2020
А сколько в минусах у вас боло? Какие показатели после операции? Есть серьезные побочки?
Аноним Завхоз 02 июня 2020
Ответ дляДобро с Кулаками
Я близько бачила, а все, що дальше витягнутої руки було розмито. Складний міопічний астигматизм
Бажаю Вам всього самого найкращого! Здоров´я!
Сподіваюся, що мама таки колись пойме свою помилку...
Я Вас розумію, тому що моєму батькові байдуже що до моїх проблем зі здоров´ям... Його егоїзм зашкалює... Сам собі на умі... Ми з мамою вже звикли о його такого характеру...

У мене теж міопічний астигматизм. У окуліста була давненько, тоді одним оком бачила перший (1) рядок, а другим оком 2 верхніх рядки. Зараз крім погіршення зору (розмитість), ще й постійні головні болі у лобній частині і дискомфорт у очах. Та ще й порушений мозковий кровообіг.

Скільки коштує корекція зору?
Фея_3уровень 02 июня 2020
И у меня было -7 и -7,25 с астигматизмом.
Родила двоих детей ест.роды
Ошеламиссимо 02 июня 2020
Ответ дляФея_3уровень
Хочу назвать Вас жирным тролем.
У меня две операции на глазах и более 20 лет и такой х.ни мне да же в то время не делали. То что вы говорите похоже на ложь! У меня операция Лейсик после укрепления глаза. П.С. Микрохирургии глаза да же такое не делали, были просто насечки на роговице
У меня тоже все получше чем у автора,но 52000 на оба глаза
Настасья Пицун 03 июня 2020
Ответ дляДобро с Кулаками
Я казала, що хочу зробити операцію, вона мене лалаштувала ой та нашо воно тобі, хочеш осліпнути, подумай. Короче я після цієї розмови переживала. Якби я сказала, що їду таки робити, тюта ще й в карантин, то вона б мене накрутила, що я б ночі не спала
Так є такі історії, що операції проходять невдало, а мама за свою дитину хвилюється. Чи ви впевнені, що вона просто не хотіла вам 100% зору?
Я б теж мовчала, якщо мені не сказали. Потім би поговорили. Головне, щоб все було добре.
12 галюцинаций 03 июня 2020
Автор, мне бы тоже было обидно такое безразличие со стороны мамы. Понятно, что от операции она отговаривала из-за страха перед неизвестностью - а вдруг все пойдет не так? Но не поддержать своего ребенка в такой сложный момент - ну, блин, а кто ещё поддержит? Элементарно в послеоперационный период помочь с внуком/внучкой ну или хотя бы добрым словом... в общем, ваша обида вполне понятна
Фея_3уровень 03 июня 2020
Ответ дляОшеламиссимо
У меня тоже все получше чем у автора,но 52000 на оба глаза
Ого, как дорого. Мне 600у.е. тогда обошлось, правда тогда это то же было не дешево
Ошеламиссимо 03 июня 2020
А ,и моя мама до сих пор не знает о коррекции
автор Добро с Кулаками 03 июня 2020
Ответ дляПатриоточка
А сколько в минусах у вас боло? Какие показатели после операции? Есть серьезные побочки?
Зараз карточку не піду шукати, дитина спить. Десь - 2.75, - 2.5 було. Перші тижні після корекції були дуже сухі очі, але там каплі вони дали, теалуз дуо досі капаю. І перший тиждень мені все, що близько було дуже розмито і я не могла сконцентрувати погляд. Але лікар казала, це нормально, м´язи очей перестроюються. І було таке не знаю як сказати, навколо точок світла світіння, аж очі пекло. Зараз нормально.
Ошеламиссимо 03 июня 2020
Ответ дляФея_3уровень
Ого, как дорого. Мне 600у.е. тогда обошлось, правда тогда это то же было не дешево
Ну так это через час встал и пошёл,без таблеток всяких
Ку-кусик 03 июня 2020
Ответ дляДобро с Кулаками
Я казала, що хочу зробити операцію, вона мене лалаштувала ой та нашо воно тобі, хочеш осліпнути, подумай. Короче я після цієї розмови переживала. Якби я сказала, що їду таки робити, тюта ще й в карантин, то вона б мене накрутила, що я б ночі не спала
Все правильно, меньше мама будет знать - и вам лучше, и маме.
Ей было страшно за вас, за то, что вам не помогут, а навредят. Материнский страх
Фея_3уровень 03 июня 2020
Ответ дляОшеламиссимо
Ну так это через час встал и пошёл,без таблеток всяких
Ну да и у меня так, утром встала и ВСЕЕЕЕЕ видно. Счастье
Настасья Пицун 03 июня 2020
А операцию делают сразу на 2-х глазах?
Перемелица 03 июня 2020
Ответ дляТворю чудеса
Меня тоже мать не спрашивает , что и как , зато ее все проблемы я знаю :)это старческий эгоизм увы 🤷‍♀️
Ну да. Типа, дочка молодая и не может болеть/плохо себя чувствовать/иметь проблемы. То ли дело стареющая мать.
ХикориДикори 03 июня 2020
Ответ дляДобро с Кулаками
Слава Богу так. Відновили зір на 100%. Спочатку я аж плакала, не можу це передати і пояснити, коли курткою сліпою була і номер маршрутки не бачила, а тут все чітко. Перші дні все так чітко бачила! Але на близькі відстані все було розмито. Зараз стабілізувалось. Але їзжджу в клініку, все під наглядом
Супер. Простите маминых Тараканов и забудьте обиды.
Классно, что зрение восстановилось,это главное
автор Добро с Кулаками 03 июня 2020
Ответ дляИз Кукуева я
Бажаю Вам всього самого найкращого! Здоров´я!
Сподіваюся, що мама таки колись пойме свою помилку...
Я Вас розумію, тому що моєму батькові байдуже що до моїх проблем зі здоров´ям... Його егоїзм зашкалює... Сам собі на умі... Ми з мамою вже звикли о його такого характеру...

У мене теж міопічний астигматизм. У окуліста була давненько, тоді одним оком бачила перший (1) рядок, а другим оком 2 верхніх рядки. Зараз крім погіршення зору (розмитість), ще й постійні головні болі у лобній частині і дискомфорт у очах. Та ще й порушений мозковий кровообіг.

Скільки коштує корекція зору?
До 21000 грн на 2 ока. Я робила в клініці Совви. В нас в Луцьку ще є Загурського клініка, там наче дорожче. Але операція в Рівному була. Після операції ще дали 3 вида каплів і вітаміни і нагляд у лікаря по графіку
автор Добро с Кулаками 03 июня 2020
Ответ дляНастасья Пицун
А операцию делают сразу на 2-х глазах?
Да, зразу
matyakaslova 03 июня 2020
Как сейчас у вас со зрением ???
Ошеламиссимо 03 июня 2020
Ответ дляФея_3уровень
Ну да и у меня так, утром встала и ВСЕЕЕЕЕ видно. Счастье
Мы с мужем через час после операции в ресторан поехали,я людей разглядывала)Больше страху натерпелась в ожидании перед операцией)
Плюшевая дыба 03 июня 2020
Ответ дляНаучительница
Автор, Вы так страшно лазерную коррекцию описываете... Вы точно ее делали? Все далеко не так ужасно,как Вы описываете. По теме - ну вот такие у Вас с мамой отношения, забейте. Если операция помогла, рада за Вас, это самое главное!
Вы делали такую операцию? Все мои знакомые именно так ее и описывают. Почитайте об этом и видео даже есть. Автор все верно пишет.
Ошеламиссимо 03 июня 2020
Ответ дляНастасья Пицун
А операцию делают сразу на 2-х глазах?
Да
автор Добро с Кулаками 03 июня 2020
Ответ дляОшеламиссимо
Ну так это через час встал и пошёл,без таблеток всяких
Мені зразу після операції хлопець взяв за руку, підняв зі стола і каже відкривайте очі. Кажу а можна не відкривати. Каже а як тоді в коридор підете. Я як відкрила, так пекло, жесть. Короче на 9.30 була операція, десь в 16 год я відкрила очі, пекло капєц як. Але періодично відкривала очі, щоб сльози повитікали. Добре, що чоловік був поруч і водив мене за руку
Багиня 03 июня 2020
А зачем вышивать полотенца в 2020 году?