03 июня 2020

А я так дотримувалась карантину..

І на тобі - в мене ковід. Бережіться!
Хто хворів? Як переносили діти вдома?
ничевока 03 июня 2020
Какие симптомы?
Я не Тролль 03 июня 2020
Які симптоми?
Який тест проходили?
Як почуваєтесь ?
Одужуйте!
Телефон Рубика 03 июня 2020
Как думаете, где подцепили?
Vika_toria_lifestyle 03 июня 2020
Чесно?
Луноходик_Ик 03 июня 2020
тест сдали?
выходные пролетают 03 июня 2020
заболели сидя дома
12 галюцинаций 03 июня 2020
Ответ длявыходные пролетают
заболели сидя дома
Діва Марія від Святого Духа завагітніла, так що в житті все можливе
выходные пролетают 03 июня 2020
Ответ для12 галюцинаций
Діва Марія від Святого Духа завагітніла, так що в житті все можливе
з телевизора кто то плюнул видать
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ дляничевока
Какие симптомы?
Сильні головні, м´язеві болі, в суглобах. озноб. то жар, то холод, зливає потом вночі, що аж білизна мокра вся. не висока температура. біль в грудині. кашлю майже нема. слабкість, що не могла перші дні встати з ліжка, до дітей не мала сил встати і щось робити взагалі. Загалом дуже спочатку погано. Вже краще ніби.
Подскажите плиз 03 июня 2020
Автор, выздоравливайте!
Расскажите, как выявили?
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ дляЯ не Тролль
Які симптоми?
Який тест проходили?
Як почуваєтесь ?
Одужуйте!
дякую! здавала ПЛР з носа (бригада приїзджала, взяли мазок)
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Как думаете, где подцепили?
поняття не маю. реально дома сиділа, пару раз десь виходила, і то дистанція, маска, антисептики...
Не танцую- но пою 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
дякую! здавала ПЛР з носа (бригада приїзджала, взяли мазок)
Город ?
Запароленое одеяло 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
поняття не маю. реально дома сиділа, пару раз десь виходила, і то дистанція, маска, антисептики...
Рукавички?
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ длявыходные пролетают
заболели сидя дома
та я сама в шоці! я найбільше карантину дотримувалась. взагалі була на ізоляції.
После 18 03 июня 2020
Ответ длявыходные пролетают
заболели сидя дома
В форточку залетел
Запароленое одеяло 03 июня 2020
Чи контактували з кимось? Їздили в громадському транспорті? Ходили в парк, кафе?
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ дляЗапароленое одеяло
Рукавички?
не вдягала. але руки антисептиком мила, пшикала. та я майже нікуди не виходила. з людьми не контактувала майже.
После 18 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
Сильні головні, м´язеві болі, в суглобах. озноб. то жар, то холод, зливає потом вночі, що аж білизна мокра вся. не висока температура. біль в грудині. кашлю майже нема. слабкість, що не могла перші дні встати з ліжка, до дітей не мала сил встати і щось робити взагалі. Загалом дуже спочатку погано. Вже краще ніби.
Это мое состояние уже 7 лет)))) при чем тут ковид?
Пацака-задирака 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
поняття не маю. реально дома сиділа, пару раз десь виходила, і то дистанція, маска, антисептики...
Яке призначили лікування?
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ длявыходные пролетают
з телевизора кто то плюнул видать
це смішно, але якось так...
КликОЛЬКА 03 июня 2020
Покажите результат от врача, с подтверждением
автор дамаБезСобачки 03 июня 2020
Ответ дляПодскажите плиз
Автор, выздоравливайте!
Расскажите, как выявили?
стало погано, сімейному набрала. приїхала бригада по короні, зробили ПЛР
ничевока 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
Сильні головні, м´язеві болі, в суглобах. озноб. то жар, то холод, зливає потом вночі, що аж білизна мокра вся. не висока температура. біль в грудині. кашлю майже нема. слабкість, що не могла перші дні встати з ліжка, до дітей не мала сил встати і щось робити взагалі. Загалом дуже спочатку погано. Вже краще ніби.
Одужуйте!!! Нехай все пройде якнайшвидше!
Може краще зараз перехворіти, бо все одно він нікуди не зникне, а у Вас буде імунітет)
Пацака-задирака 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
стало погано, сімейному набрала. приїхала бригада по короні, зробили ПЛР
Яке місто?
Пурген 03 июня 2020
А вы где?
выходные пролетают 03 июня 2020
Ответ длядамаБезСобачки
це смішно, але якось так...
это не может быть, для зараженич нужен контакт длительный, не менее 15 минут в день и очень близкий) или что б на вас плюнули или чихнули и прям таки где то в область.лица и вы это растерли
Бяки-козяки 03 июня 2020
Я не пойму
Это заказные темы сегодня ?
Запароленое одеяло 03 июня 2020
Співчуваю... Я теж страшенний панікер, не без причин. Банально у ліфті чи магазині легко можна підчепити.
_Юта_ 03 июня 2020
Благополучного выздоровления, без последствий!