Кюветчица• 06 июня 2020
Дуже сподобався вислів, а як ви його оціните? Любов.
Сьогодні проснулася і побачила цей вислів у Ксенії Собчак. Він дуже підходить під моє мисленя. Мені важко зрозуміти, зобовязуючі стандарти, що треба з усіма дружити, усіх любити. Навіть закони в сімї про безумовну любов просто так до дітей, батьків і чоловіка.
Любов яка керується інстинктами також для мене незрозуміла, вона робить людину слабкою, не дає їй обєктивно оцінювати ситуацію.
Я б хотіла знати, також вашу думку, на цей вислів.
Брызжу ядом• 06 июня 2020
Где такое написано, что нужно со всеми дружить и всех любить?
С последним тоже не согласна- заслужить любовь? Ну тогда такой человек тоже должен заслужить, и нельзя его любить просто так
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляБрызжу ядом
Звичайно, що людина має заслужити.
В житті в мене так склалося, що багато людей набивалося в друзі, а коли я відмовляла вони ображалися. Так напевне буває у всіх.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Я зауважила, що коли ти розвиваєшся стаєш цікавою особистістю, до тебе в друзі набиваються багато людей. Серед них є люди з високо розвиненим інтелектом, а є також з середнім. Вони люблять втомлювати, розмовами ні про що, а якщо ти їм відмовляєш в дружбі вони ображаються.
Є деякі навіть можуть мстити.
Так точно!• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Є деякі навіть можуть мстити.
Интересным для людей ты становишься, когда тебя можно использовать, Миллионы примеров, когда человек богатый и при должности нужен всем, а как только он все теряет - остаётся один.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляТак точно!
Собчак, в плане любви и семьи, не очень адекватна.
Чому не адекватна, обгрунтуйте вашу думку?
Ща как дам• 06 июня 2020
Немного странная позиция-не подходи ко мне, я с колючками. Тогда такой человек должен быть готов, что его могут не принять, не считаться с ним, отвергнуть, как-то слишком много самомнения про не лезьте в душу, заслужите любовь, кому это нужно?
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляТак точно!
З цим також погоджуся. Тому напевне справедливо відкидати людей не твого кола і не допомагати нікому.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляЩа как дам
Є люди які не потребують любові, або потребують в меншій мірі від інших. Є люди які зуміли знайти справжніх і достойних друзів і більше не шукають.
Кому це потрібно? Людині яка вибрала собі ціль спілкуватися з певною особою.
Наприклад ви можете стати другом Ангели Меркель,що для цього потрібно?
Моська-слон• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Звичайно, що людина має заслужити.
Дружба и любовь- как бы разное.
Не???
Так точно!• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Поведение у неё неадекватное. С детства все тянется.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляМоська-слон
Дружба и любовь- как бы разное.
Не???
Ні. Ми не можемо дружити з людиною яка нам не приємна, яку ви недолюблюєте і тд.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляТак точно!
Дякую, за дуже обширену відповідь.
Веснушка• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Є деякі навіть можуть мстити.
У вас много высокомерия
Кем вы себя мните?
Не нужно считать себя выше и умнее всех и люди будут к вам по другому относиться.
Кем вы себя мните?
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляВеснушка
У вас много высокомерия
Кем вы себя мните?
Уявимо, що ви праві, а чому я немаю права бути високомірною? Чому немаю права вибирати найкращих? Я маю приймати все, що до мене тянеться? Щоб не дай Бог не образити, тонку душевну організацію, певних особистостей.
Ви притримуєтеся теорії, що потрібно любити людей просто так бо вони схожі на вас?
Фенте Фря• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Дякую, за дуже обширену відповідь.
ну Вам же ніхто нічого не винен, правда?
успокойте_Меня• 06 июня 2020
Ответ дляТак точно!
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляФенте Фря
Звичайно
тема просто для поговорити, хто не хоче той не приймає участь.
Просто, людина яка написала коментар, написала його зі своєї точки зору про Ксенію.
тема просто для поговорити, хто не хоче той не приймає участь. Просто, людина яка написала коментар, написала його зі своєї точки зору про Ксенію.
Фенте Фря• 06 июня 2020
1. Я живу і намагаюсь віддати більше, ніж отримую, я знаходжу в цьому справжній спокій і задоволення.
2. Любов не потрібно заслуговувати, вона виникає сама по собі, природньо
успокойте_Меня• 06 июня 2020
Ответ дляКюветчица
Первое впечатление от цитаты выше- она написана каким-то «колючим» человеком с недостатком любви, обиженным жизнью и людьми. Счастливые такое не пишут и не так не думают. Когда живешь в гармонии с собой и счастлив, хочется «любить» всех вокруг. Как минимум, посылать позитив вокруг себя, при этом вообще не ждать чего-то в ответ. Есть ещё такое понятие, как милосердие, чуждое некоторым. Да, никто никому не должен, Любовь и позитив либо есть в человеке, либо нет.
Кюветчица
• 06 июня 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую за вашу думку