03 июля 2020

Моя мама, тато і його кохана. Мені куди?

Доброго ранку! Поговоріть зі мною - потрібен погляд зі сторони на ситуацію, бо в мене вже немає сил! Тато (59 років) з моєю мамою (62 роки) не живуть разом вже 9-ть років, офіційно ще одружені. Тато не дуже гарно поступив з мамою, завівши коханку, вона до мами дзвонила додому і т.д. Скандали, крики, маму по ночах в лісі шукали. Тато споачатку жив в мене, поки не купив собі квартиру і не переїхав туди. Основна моя біль - мама забороняє спілкуватись з татом ВЗАГАЛІ! Тобто вона ставить питання ребром - або я , або він! А як я можу вибирати між ними?!?! Ще ситуацію ускладнюється тим, що мама з моїми дітьми сидить вдома, я на роботі. І мама дуже любить маніпулювати - підеш до тата, бав своїх дітей сама. Вчора в тата було день народження, він запросив на вечерю, ми з чоловіком і дітьми пішли на 2 години, ВСЕ! Мама на мене зла. До слова ще скажу, що зараз тато має нову "подружку", не ту, через яку розійшовся з мамою. Теперішня "Подружка" хороша, як людина, живе за кордоном, але часто приїжджає до тата, і тато їздить туди. В тата виявили онкологію минулого року, операція, опромінення, мама трохи "зм"якла" і не так категорично ставилась до наших зустрічей, а вчора знов накрило....
А куди мені?!?! НУ як я можу не бачитись з рідним татом?!??! Він дуже багато нам всім допоміг і дав в житті, та і він просто рідний тато, який носив на руках, бавився хованки, вчив їздити. А поговорити я немаю з ким...
показать весь текст
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляПодмигашка
Наймите няню.
Что фигня. Когда вам надо вам детей няньчит мама. Она свои интересы свои занятия бросает. Потому, что вам надо.А вы? Вы своими действиями делаете ей больно. Это благодарность за то что она няньчит детей.
Медупрочим работа няни это не дешево. Для двоих детей !
Корыстно с вашей стороны. Отец интересен потому что помогает финансово?
ні, зараз більше я батькові помагаю - лікування дуже дороге. Мама не безкоштовно доглядає - отримує зарплату. І коли діти були в судочку/школі, вона всерівно до мене приїжджала, бо вдома скучно
Сладкий лимончик 03 июля 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Детский сад это уходить от ответа и вставлять дурацкий смайлик.
От какого ответа? У Вас ко мне вопросы?
Ваши размышлизмЫ только с этим смайлом и ассоциируются.
бифидобактерияЖоржик 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
Я маму не кинула і не кину, але я хочу, щоб вона і мене зрозуміла!
Вона не зрозуміє. І вона права в тому, що бавте сама своїх дітей!
Тобто вона не повинна бавити ваших дітей. Як і ви не повинні припиняти спілкування з батьком.
Любимка-анонимка 03 июля 2020
Автор, маме занятие нужно, чтобы мозги занять, а то хорошо устроилась - дивиденды, трали-вали. Наверное еще нигде и не работала. Боже, у человека есть здоровье, есть деньги, возможности - путешествуй, обучайся, займись чем-нибудь. А она полощет старое белье и вылизывает себя жертву. Детство было плохим. Ужасно.
Люблю кетчуп 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
тато не хоче розлучатись, оскільки сімейний бізнес, і, мабуть, він не хоче поділу майна ( і тато і мама отримують дивіденди). Але скільки можна злитись? вже десятий рік пішов! І чому вона злиться на мене? на моїх дітей? Мій дідо ( мамин батько) віддав її в дитинстві в найми, мав купу коханок і позашлюбну дитину, і тим не менше вона доглядала його до останнього дня!
И что она на это отвечает?
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляНекомильфо
Зачем забывать. Пусть сам к вам приходит. Туда то бегать зачем? А уж тем более незачем об этом маме говорить, если она так остро реагирует.

Научил, что когда Вам будет за 60 и Вы всю жизнь семье посвятите, муж Вас может бросить и уйти к кому-то не оглядываясь? Хороший урок.
вони не живуть разом вже 9! років. В тата було день народження, а так я в нього буваю не більше 2-3 рази в рік. Вже писала вище, що тато живе за 200 метрів від мене, я приїхала з роботи і пішла, на запитання мами куди? Сказала до тата, діти і так скажуть правду
ПоЗиТиВнАя 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
ну от уявіть, я піщла до тата ( таке буває 2-3 рази в рік), і все. Мама пропадає, я її шукаю, видзвонюю, виламую двері. Вона каже, що собі шось зробить! А що я відчуваю? та відчуваю себе гімн...м останнім...
А Ви не вишукуйте. Не буде глядачів, скінчиться й театр одного актора.
У мене мама маніпулятор теж.
Я просто після якоїсь витівки не стала їй телефонувати.
Вона місяць нас ігнорувала, а потім вилікувалась.
Зараз знає, що за нею не побіжать, і майже адекватна жінка.
Чемодан-Вокзал-Майами 03 июля 2020
А куда делась прежняя любовь всей жизни? Из-за которой у вас нелады
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляЛюблю кетчуп
И что она на это отвечает?
що дідо бабу не залишив, і жив з нею! Я в шоці з того, бо краще б пішов, він бабу сильно ображав, а маму мою практично не признавав...
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А Ви не вишукуйте. Не буде глядачів, скінчиться й театр одного актора.
У мене мама маніпулятор теж.
Я просто після якоїсь витівки не стала їй телефонувати.
Вона місяць нас ігнорувала, а потім вилікувалась.
Зараз знає, що за нею не побіжать, і майже адекватна жінка.
та Ви що! Це ж весь район буде знати, яка я хренова дочка((( і що я її кинула, проміняла, і все в тому дусі
Люблю кетчуп 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
що дідо бабу не залишив, і жив з нею! Я в шоці з того, бо краще б пішов, він бабу сильно ображав, а маму мою практично не признавав...
Я бы скрывала свои походы, или если не получается сидела б обсираоа любовницу приговаривая ну я ж к папе хожу, ну ей бо, вы как маленькая, дайте маме эту поддержку, а так вы подчеркивание что молодец папа нашел лучше чем мама
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Автор, маме занятие нужно, чтобы мозги занять, а то хорошо устроилась - дивиденды, трали-вали. Наверное еще нигде и не работала. Боже, у человека есть здоровье, есть деньги, возможности - путешествуй, обучайся, займись чем-нибудь. А она полощет старое белье и вылизывает себя жертву. Детство было плохим. Ужасно.
я мамі багато чого пропонувала - в першу чергу навчитись водити авто - нашо мені того? до тепер якось жила, скільки мені там ще лишилось....
Nastia Platonova 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
мама дуже імпульсивна! Вона може виключити телефон, закритись в хаті і нікому не відкривати, або взагалі піти з дому нічого не пояснивши. Я теж переживаю за неї. Акуратно натякала, що це вже закрита історія і т.д., але....
Она элементарно требует внимания.
Уделите ей его и все наладиться.
Первоклашка Я 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
та Ви що! Це ж весь район буде знати, яка я хренова дочка((( і що я її кинула, проміняла, і все в тому дусі
И что?
Вам так важно, что о Вас думает ’район’?
Любимка-анонимка 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
ну от уявіть, я піщла до тата ( таке буває 2-3 рази в рік), і все. Мама пропадає, я її шукаю, видзвонюю, виламую двері. Вона каже, що собі шось зробить! А що я відчуваю? та відчуваю себе гімн...м останнім...
А тепер автор уявіть, що ви таке виробляєте і тріпаєте нерви своїм дітям - ховаєтесь, погорожуєте самогубством. Як би ви себе назвали? Ви змогли б таке виробляти? Мабуть ви любите своїх дітей, а вашій мамі на вас п...ть, вона себе лєлєє. І кружить всіх. Вчіть їй казати - це твій вибір. Хваєшся - а чого я буду тебе шукати - це твій вибір.
ПоЗиТиВнАя 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
Хочу запитати тих, хто каже, щоб забути батька - ви б змогли забути свого батька? Який вас ніколи не обідив, який багато чому вас навчив, який дав хліб в руки?
Я забула батька, бо я його бачила двічі в житті, і він нам не допоміг і копійкою.
Але це й не означає, що я терпітиму мамині ігри.
Хоча довго терпіла, до 35 років.
Зараз мені 41 і я нарешті вільна.
І вже вона думає, що казати моїм дітям.
Люблю кетчуп 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
та Ви що! Це ж весь район буде знати, яка я хренова дочка((( і що я її кинула, проміняла, і все в тому дусі
Так так и есть. Пока они муж и жена, точка. Для вас это нормальная ситуация, вы ее поддерживаете. Водите своего ребенка туда, показывая что у деда Валеры есть другая баба, а потом у папы будет другая тетя и это тоже нормально.
Чемодан-Вокзал-Майами 03 июля 2020
Короче. Почитала я .
Совет - найдите своей маме жениха. Срочно! И все станет на свои места.
автор Иванка Бур 03 июля 2020
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я бы скрывала свои походы, или если не получается сидела б обсираоа любовницу приговаривая ну я ж к папе хожу, ну ей бо, вы как маленькая, дайте маме эту поддержку, а так вы подчеркивание что молодец папа нашел лучше чем мама
я не підтакую, що класна коханка, і ніколи такого не робила. ’походи’ можна скрити, якщо без дітей, але менша все розкаже. Тут ще справа в тому, що братова жінка має зуб на мене, і може розказати мамі запросто, що я була в тата
Ну ниче се 03 июля 2020
Ответ дляБабушка мороз
Вот так и скажите маме. Люблю вас обоих. Выбирать не буду. Мне жаль , что он тебя обидел. Но это мой родной человек, и моим детям это дед.
Дед предатель
Любимка-анонимка 03 июля 2020
Ответ дляПодмигашка
Вот вот. Она же мать!))она же должна! ))
Отец мАлАдец. Вел себя так, что любовницы наяривал матери домой. Отцу на отношения в семье и на детей напевать было. У него ж любовницы.это ж важнее чем своих то детей растить в своей то семье.
Автор, вы бы с отцом говорили.
Потому что говно в вашей семье отец наделал.
Мать вынуждена жрать это говно. И жрать его больно ей, потому что любит его.
Женятся далеко не всегда по любви. Знаю многих, кто уже трижды развелся имея детей и им насрать. Потому, что они не любили. Была привязаность с корыстью. Но не любовь. Поэтому так легко расстаются. Не ревнуя ни супруга, ни детей.
А вот любовь в сердце лебединая. Очень редко кому дана. Это когда на других не смотрят. Когда живут этим человеком дышат им.
И другие не интересуют даже когда партнёр умер. Потому то и называют эту любовь лебединой.
Она редко кому из людей дана.
ну да, папу так любит, что на дочь не остается. И на уважение к себе.
Тролю как могу 03 июля 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Ваш же папа легко выбрал любовницу. Почему Вам так сложно? Бросьте маму, будьте достойной дочерью своего отца.
Ой, та может там такая жена была, что мужик решил хоть на старости лет счастливым побыть. Дочь вырастил, он что не имеет права на личное счастье?
Печальки.нет 03 июля 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Ваш же папа легко выбрал любовницу. Почему Вам так сложно? Бросьте маму, будьте достойной дочерью своего отца.
Так он бросил маму, а не дочь
Банан-барабан 03 июля 2020
Ответ дляПодмигашка
Кажете не дуже гарного зробив.
Вона його любила і любить. Їй боляче до сих пір. Предав.втіхаря за спиною. Це зрозуміютьлише ті хто любить, ті хто живе людиною, ті хто лише ним. Ті для кого коханий це саме життя і є. Ті, хто не вагаючись віддадуть коханому почку, печінку, навіть своє серце. Ті котрі ніколи не передадуть навіть у думках не те що в діях.
Її я розумію.
Вам би дітей я не няньчила.
І це якось не правильно. Мамо, ти гляди наших дітей а ми підемо до людини яка тебе передала, до людини яка тобі зробила боляче.
Чого мама образилась??? Ви як вирішили йти до батька то ідіть з дітьми.
Мама вже один раз пережила, переживе і вдруге.
Ви маму використовуєте , бо вам так зручно.
Сорі за правду.
Почему дочь должна выбирать между родителями ? Это дело двоих . Мать у нее еще тот манипулятор
Ну ниче се 03 июля 2020
Ответ длянаКоблучках
Ваша мама не жертва, вона тиран.
Перестаньте її жаліти.
Не давайте глупые советы,вы не были в той шкуре,что женщина,ее предали,а предателем расстрел
ПоЗиТиВнАя 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
та Ви що! Це ж весь район буде знати, яка я хренова дочка((( і що я її кинула, проміняла, і все в тому дусі
Ну то й що?
Вона Вам зараз Ваших дітей калічить, ще й за Ваші гроші.
Знайдіть няню нормальну.
Яйцеголовая 03 июля 2020
Ответ дляИванка Бур
ні, козеріг
Ще краще))
ПоЗиТиВнАя 03 июля 2020
Ответ дляNastia Platonova
Она элементарно требует внимания.
Уделите ей его и все наладиться.
Ничего не наладится. Ей надо что-то кровь пить.
Дую ветер 03 июля 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Ну отец жЫ не побоялся испортить отношения? Чем дочь хуже? Маму вон с банкета. Ишь ты удумала страдать, да кто ей право такое дал. Она должна быть мила и весела, всегда, всепрощающей и понимающей. Она жЫ мать!
Вас немного не туда занесло.
Ведь речь о том, что отец ушел 9!!! лет назад. Это достаточно большой срок, что вдоволь настрадаться и начать жить своей жизнью.
автор Иванка Бур 03 июля 2020
одним словом, я хочу всім догодити і нікого не обідити, забуваючи про свою сім’ю! Але де набрати сміливості сказати НІ? В мене з мамою не дуже були близькі стосунки, але тим не менш, я їй ні в чому не відмовляю. В 15 років вона прочитала мій щоденник, і обговорила його з мамою мого хлопця, з того дня я на маму дивлюсь по іншому, і досі згадую ту ситуацію...