05 июля 2020

Вага, погляд зі сторони

Дівчата, хотілося б почути думку зі сторони.
До народження дітей моя вага була 58 кг(167 см зріст). Потім дві вагітності одна за одною, після першої мені знадобилося 1.5 року, щоб повернутися у форму, після другої я так і не схудла до 58. Зараз моя вага 67-68 кг, дітям 6 і 3 роки. Останні роки чую докори від чоловіка, що йому важко сприймати мене такою. Зараз він ще взявся вказувати мені що їсти і чого не варто, далі слів і, на мій погляд, цькувань з його боку діло не йде. Чоловік у мене не спортивний, його вага змінювалася з 83 до 100, зараз 90 кг. В сексі все ок, але його бажання "трансформувати" моє тіло мені дуже гнітить. Так, я вже не та легка і дзвінка пташечка, і поки що в собі не знаходжу достатньо сил для схуднення, хоча того року вдалося позбутися 6 кг на кетодієті, пізніше вони повернулися. Питання ось в чому: це виглядає як маніпуляція чи мені дійсно варто дослухатися до слів чоловіка?
показать весь текст
Царевна_несушка 05 июля 2020
Ответ для60 метров сметаны
У моей кумы с весом 52 кг муж ушел к 90- килограммовой женщине. И что, ей надо было ужинать каждый день в Маке, чтобы мужа удержать?)
Значить у вашій кумі не влаштовувало щось інше. Як варіант те, що неможливо змінити.
В ситуації знайомих саме вага. Зараз він зустрічається зі стрункою, хоча й старшою за БД та ще й геть негарною (зі слів БД).
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую велике! Приємного дня Вам
Спасибо большое:) И Вам
Неместная Я 05 июля 2020
Ответ дляmarella2000
Читая ваши ответы понятно,что вы очень примитивная женщина.Явно с лишним весом и вас очень раздражают стройные девушки ,молодые и красивые
И очень недалекая вы
Удалено администрацией...
ПультОт_БМВ 05 июля 2020
Ответ дляМалявка-козявка
Так это другая писала, наследница
Да ей все равно кто писал... блондинка перерастянулась с утра...
Малявка-козявка 05 июля 2020
Ответ дляПультОт_БМВ
Да ей все равно кто писал... блондинка перерастянулась с утра...
А вы кальяна много курите
ПультОт_БМВ 05 июля 2020
Ответ дляНеместная Я
Мне не нужно ,а вам бы помедитировать вы такая злая на красивых и стройных девушек
Красивые и стройные удачно замужем. Это не о вас
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляФея_3уровень
Сто процентов это
Хотіла Вам написати, що домовилися про ’вхід’ солодощів в дім з боку чоловіка, пообіцяла не їсти після 18.
Сама думаю, що треба на масаж записатися - задоволення заради і бути на стрьомі з чоловіком, показувати яскравіше, де мої кордони.
Приємного дня, темі закриваю.
Бурундучиха 05 июля 2020
Ответ для60 метров сметаны
тот кому я отвечала) или вы не читаете посты, на которые я отвечаю?)
Поскольку вы это ответили Мне, то это я пишу? А можно цитату где я такое писала?
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Дами, всім вдалого, релаксного дня.
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені цікаво, чи постукають ще з дна.😬 Може це не ще дніще

Чувство юмора у вас агонь.
Ещё на таком хорошем украинском , вообще звучит