11 июля 2020

Є тут дівчата які закінчували ПТУ в 2001 році?

Будь ласка підкажіть ,або покажіть який у вас диплом ,і додаток один з профільними оцінками, чи два -один з профільними а другий про повну середню освіту ?Було б добре з фото.Сестра загубила ,і на пам´ятає скільки додатків було до диплома .Говорить ,що вроді два... Дякую.
Залатавая 11 июля 2020
вы что, здесь все исключительно с тремя вышками и жены айтишников
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляЗалатавая
вы что, здесь все исключительно с тремя вышками и жены айтишников
Ой вибачте ...я забула.Але чекаю ,авось...
Точная копия плова 11 июля 2020
Что вам даст ???
Пишите объявление в газету об утере
Потом заявление в пту на восстановление . Через месяц все у вас на руках
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляТочная копия плова
Что вам даст ???
Пишите объявление в газету об утере
Потом заявление в пту на восстановление . Через месяц все у вас на руках
Мені потрібно передати закордон.Можливо вона не загубила той другий додаток,а просто його не було,і вона на пам´ятає.То і нша справа.Хочу подивитись який у дівчат .А якщо він був і загублений,то звісно буде поновлювати.
Сфера влияния 11 июля 2020
Минутку. Докурю, зайду в дом и сфоткаю.
Автопортрет нурофена 11 июля 2020
В техникуме в 2002-м был диплом+дрдаток с оценками
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляСфера влияния
Минутку. Докурю, зайду в дом и сфоткаю.
Щиро дякую!!!Чекаю.
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В техникуме в 2002-м был диплом+дрдаток с оценками
Ви після 9 поступали ,чи після 11?
Автопортрет нурофена 11 июля 2020
Ответ дляк.Буланова
Ви після 9 поступали ,чи після 11?
После 11го
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
После 11го
Сестра після 9.
ФрекенБок 11 июля 2020
Ответ дляк.Буланова
Ви після 9 поступали ,чи після 11?
Пту не технікум, в технікумі диплом молодшого спеціаліста, здається.
Сфера влияния 11 июля 2020
2002, правда
Белая котичка 11 июля 2020
Диплом+ один додаток с оценками.
Я свой вообще выкинула, диплом только, этот додаток с оценками никому и не нужен!!
Аналогично и с вышкой, диплом есть даже не знаю где бакалавр лежит!!
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляСфера влияния
2002, правда
У вас один додаток до диплома? Оцінки стоять тільки профільні ,чи ще є матки ,укр ...?
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляСфера влияния
2002, правда
Матки=математика
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляСфера влияния
2002, правда
Поступали після 11 ?Три роки вчились?
Сфера влияния 11 июля 2020
Ответ дляк.Буланова
Поступали після 11 ?Три роки вчились?
После 9, 2 года.
В дополнении к диплому оценки по проф. предметам, в дополнении к аттестату оценки по общим предметам.
Барабасиха 11 июля 2020
Я закінчила у 2000,один диплом, другий додаток з оцінками профільними. Навчалася на базі 11 класу.
Викасикрет 11 июля 2020
Закончила в 2003г (после 9 класса)
1) свидетельство + додаток
2) диплом + додаток
Викасикрет 11 июля 2020
* точнее 1) аттестат + додаток
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляВикасикрет
* точнее 1) аттестат + додаток
Атестат вам видали після 9 класу ж?А диплом після ПТУ? Сестра говорить до диплому має бути два додатки один з профільними ,другий з оцінками як за 11клас здобуття повної середньої освіти.
автор к.Буланова 11 июля 2020
Ответ дляВикасикрет
* точнее 1) аттестат + додаток
Я мене голова квадратна.
Викасикрет 11 июля 2020
Ответ дляк.Буланова
Атестат вам видали після 9 класу ж?А диплом після ПТУ? Сестра говорить до диплому має бути два додатки один з профільними ,другий з оцінками як за 11клас здобуття повної середньої освіти.
Нет, после 9 класса в школе выдали :
- Свидетельство + додотак.

После ПТУ выдали:
- Аттестат + додаток
- Диплом + додаток
автор к.Буланова 12 июля 2020
Ответ дляСфера влияния
2002, правда
Можете зробити фото додатка всередині ?Які предмети там вказані?Оцінок на потрібно.