13 июля 2020

Слухаю ненсі і плачу

Я сама дозволила собі бути ніким.Чоловік великий начальник, а я ..."хранительница домашнього очага" о господи ну чого так пізно я це зрозуміла?
показать весь текст
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Нєєєє,не сьогодні,я в пєчалі.
зря....
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
та будь де, може щей з чоловіком)))
Ну,зараз накидають,може боль пройде.
А чесно,мені обідно.щоя трошки л...х.
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
зря....
А чому зря?
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
А чому зря?
могли б повеселитися з чоловіком а так сидіть конечно сама і обіжайтесь))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
могли б повеселитися з чоловіком а так сидіть конечно сама і обіжайтесь))
А може вєлікій спить,хропе.
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
А може вєлікій спить,хропе.
а ви п,яненькі вам все зараз можна)))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
а ви п,яненькі вам все зараз можна)))
Хмм,я вже задумалась.
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Хмм,я вже задумалась.
шо тут думать , тут треба діяти вже)))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
шо тут думать , тут треба діяти вже)))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
шо тут думать , тут треба діяти вже)))
А насправді дякую,що не спите,мене трошки розшевелили,
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
А насправді дякую,що не спите,мене трошки розшевелили,
))))
ну все вперед ))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
От чесно,наплакалась на год вперед,моє відчуття лох..ки.нікуди не ділось,але добре що ви є.
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
))))
ну все вперед ))
))))))) смішки,смішками,але я доросла жінка,і мені обідно, що я пізно схаменулась.
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляБутылка Кифира
Не поздно! Думайте чего Вам не хватает и начинайте это делать.
Я і щаслива і нещасна разом.
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
))))))) смішки,смішками,але я доросла жінка,і мені обідно, що я пізно схаменулась.
я не знаю що вас там гризе...
у васзараз є можливість або розважитись або і надалі в собі ковирятися..
я вибрала б перше і вам раджу
жоден чоловік не відмовить п,яній жінці,можливо після цього у вас з чоловіком будуть зміни на краще
не сидіть на попі !
ЛедиДи 13 июля 2020
Ответ дляНачальник Анонимов
Полный бан - это навсегда?
Нет. У нее постоянно полный бан , дают на какое -то время.
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
я не знаю що вас там гризе...
у васзараз є можливість або розважитись або і надалі в собі ковирятися..
я вибрала б перше і вам раджу
жоден чоловік не відмовить п,яній жінці,можливо після цього у вас з чоловіком будуть зміни на краще
не сидіть на попі !
Це получиться,тіпа мої вибачення, дуже треба,я б хотіла навпаки.
Все знаю вдоль и поперек ) 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Я і щаслива і нещасна разом.
Це як розуміти? Якщо любите, то чого нещасна?
Все знаю вдоль и поперек ) 13 июля 2020
Діти є?
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Це получиться,тіпа мої вибачення, дуже треба,я б хотіла навпаки.
так не злазьте з нього поки не попроситься)))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляЛедиДи
Нет. У нее постоянно полный бан , дают на какое -то время.
Аааа,от не хватає мені з кимось зараз посперечатись,а пантеру забанили,
Не сплять тільки толерантні і ввічливі. Бо ще ніхто не написав - а шо ви хотіли,куди дивились,і вообще виглядаєте на 50. )))))).
Анютины ласки 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
От чесно,наплакалась на год вперед,моє відчуття лох..ки.нікуди не ділось,але добре що ви є.
36?
Чоловік, розумію, фінансово забезпечує?
Тю.
Всі дані, щоб почати щось своє цікаве.
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Це як розуміти? Якщо любите, то чого нещасна?
Люблю це безперечно,але він начальник,зустрічі,серйозна людина,а я л.о...х,якось віддалась,дім, сім´я,діти, а хто я?- ніхто.
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Люблю це безперечно,але він начальник,зустрічі,серйозна людина,а я л.о...х,якось віддалась,дім, сім´я,діти, а хто я?- ніхто.
якщо він начальник то нехай вас візьме на роботу щоб ви так не страдали
Все знаю вдоль и поперек ) 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Люблю це безперечно,але він начальник,зустрічі,серйозна людина,а я л.о...х,якось віддалась,дім, сім´я,діти, а хто я?- ніхто.
Ну так він же гроші заробляє та веде переговори. Тут радіти треба. Залиште дітей на бабусь або наньок, а самі займіться собою, своїм хоббі. Подруги або куми є?
Петросянша 13 июля 2020
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ну так він же гроші заробляє та веде переговори. Тут радіти треба. Залиште дітей на бабусь або наньок, а самі займіться собою, своїм хоббі. Подруги або куми є?
автор не чекає на слушні поради
автору потрібен спаринг на порадниці в сварці))
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Діти є?
Є. троє.
Все знаю вдоль и поперек ) 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Є. троє.
Так збагріть малих тимчасово) та їдьте одна в Хорватію відпочити та зібрати думки в купу)
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляПетросянша
автор не чекає на слушні поради
автору потрібен спаринг на порадниці в сварці))
Нєєєє,не хочу я спаринг.просто я якось пізно проснулась.така була,сюсі мусі,а зараз як подумала,що я все поклала на сімейне життя
100pudov 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Люблю це безперечно,але він начальник,зустрічі,серйозна людина,а я л.о...х,якось віддалась,дім, сім´я,діти, а хто я?- ніхто.
А кем бы вы хотели быть?