13 июля 2020

Слухаю ненсі і плачу

Я сама дозволила собі бути ніким.Чоловік великий начальник, а я ..."хранительница домашнього очага" о господи ну чого так пізно я це зрозуміла?
показать весь текст
Идууу--уууу блин 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Дякую.Бажаю вам всього найкращого.
Спасибо! И вам найти себя!
В рот не ложи 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Це він вас цим тюкає?
Це він так хвалить мене і підтримує

І так у всьому,пліч-о-пліч,всі 22 роки нашого щасливого подружнього.життя

Чого і вам бажаю
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляВ рот не ложи
Це він так хвалить мене і підтримує

І так у всьому,пліч-о-пліч,всі 22 роки нашого щасливого подружнього.життя

Чого і вам бажаю
Це добре, дякую.
Весотехник 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
Та нє.дома,я мамочка(щаслива,що мама)але на себе положила х... й і сама не зрозуміла як і коли.
Когда не кому помочь, муж на работе, няни нет, все на плечах женщины , а именно дом и дети , многие не замечают , как плюют на свое развитие , карьеру и т.д. (
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляВесотехник
Когда не кому помочь, муж на работе, няни нет, все на плечах женщины , а именно дом и дети , многие не замечают , как плюют на свое развитие , карьеру и т.д. (
Так це правда.
Все знаю вдоль и поперек ) 13 июля 2020
Автор, ви часом не терези? Просто цікаво. В мене сестра така сама. Поки теж себе шукає
автор Не умею мерить 13 июля 2020
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Автор, ви часом не терези? Просто цікаво. В мене сестра така сама. Поки теж себе шукає
Ні,я лев.
Зажуженная Жужжа 13 июля 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
Как по мне то вам легче. А в нашем доме мужмк-я, но только на мне еще и готовка и уборка. Помогает,но нужно неделями заставлять,хотя как по мне,если он дома,то он должен готовить и убирать,иначе-это какая-то хитро сделанная позиция.
Ви, можливо, не до кінця зрозуміли: вдома його практично немає, він великий рішайло! Я постійно одна, все по дому на мені! Максимум, що він може організувати це дати машину і водія щось завезти-привезти-доставити, і то з великим боєм, бо ´всі круглодобово зайняті, а в мене х#ня в голові´...
Може подзвонити і гаркнути, щоб через 15 хв була готова сумка з речами, бо пан від´їжджає, хоча зранку домовлялись про вечір...´ Куди? ? Коли будеш?? - Не знаю, все потім! ´
Як вам???
Зажуженная Жужжа 13 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
В моїй ситуації я сама винувата,не потрібно було робитись домогосподинею.
А мене він зробив, я працювала у вузі, - звичайно роботи валом, з/п сльози... І тут видає: ´нащо тобі ця заморока, ночами сидить сліпаєш за компом, краще б ти мене зустрічала з хорошим настроєм і смачними котлетками...´
Вуаля!
Идууу--уууу блин 13 июля 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви, можливо, не до кінця зрозуміли: вдома його практично немає, він великий рішайло! Я постійно одна, все по дому на мені! Максимум, що він може організувати це дати машину і водія щось завезти-привезти-доставити, і то з великим боєм, бо ´всі круглодобово зайняті, а в мене х#ня в голові´...
Може подзвонити і гаркнути, щоб через 15 хв була готова сумка з речами, бо пан від´їжджає, хоча зранку домовлялись про вечір...´ Куди? ? Коли будеш?? - Не знаю, все потім! ´
Як вам???
Я изначально знала ,что не смогу терпеть такого,поэтому выбрала покладистого,но проблема в таких мужчинах-они инфантильные,и как правило,ничего не добиваются в жизни.Каждый получил то,что хотел