14 июля 2020

Передарені подарунки.

Вже вкотре мій брат дарує моїй донці подарунки, що були БВ або що дарувати його донці. З матеріальним станов у нього в сім´ї все краще ніж у мене. Загальна зарплата більша була. Зараз з народженням другої дитини і поки дружина в декреті, то доходи зрівнялись.
Мені не подобається, що він дарує передарені речі, а мені потрібно двом його дітям щось дарувати нове, бо "секонд" не зможу дарувати.
Що робити не розумію і брати хочу провчитиі племінників образити не хочеться. Що б ви робили?
дама_из_декрета 14 июля 2020
Дарила деньги в конверте, теперь тоже дарю Г
Обращеница 14 июля 2020
Ну подарите его подарок назад и прикиньтесь непонимающей, если что
Ms. Android 14 июля 2020
я не против, например, если бы мне дарили кучу денег б/у
Козяка-маляка 14 июля 2020
Это ваши проблемы
Ничего не дарите
Мы дарим родственникам что-то символическое , не дорогое , как знак внимания ) все .
Грибной_Дождик 14 июля 2020
Пересильте себе і робіть відповідні подарунки. Провірено на собі)
Не доходило, поки я не принесла з магазину ’все по 5’, так як мені носили. І як бабка пошептала- тепер лиш гроші нормальна сума або гарні подарунки
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляОбращеница
Ну подарите его подарок назад и прикиньтесь непонимающей, если что
Донька ще мала і не бачить, що подарунки бв. Для неї вони важливі і такого не зрозуміє.
Обращеница 14 июля 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Донька ще мала і не бачить, що подарунки бв. Для неї вони важливі і такого не зрозуміє.
Ну может до брата дойдет что-то. Или на некую сумму денег перейдите, что ж поделать, пусть сам тогда подарок выбирает своему ребенку на эту сумму, если захочет.
Само_достаточная 14 июля 2020
Скажите собираете на велик и потому просьба дарить только деньги. На следующий год новое придумывайте)
Нуждаюсь в общении 14 июля 2020
Я бы просто озвучила и на реакцию посмотрела.
Вапщета 14 июля 2020
Я думала, що тільки у мене є такий брат. Як створювали свої сім´ї, у нас прибуток трішки менший був, але це не заважало позичати наші гроші, бо їхні всі в бізнесі. Потім коли приходили на різні свята, я звертала увагу на подарунки, які дарують гості, то ці ж самі подарунки мені і дарували, наприклад непотрібні сервізи. Я хотіла так само провчити, але мій чоловік каже не опускатися до його рівня. У нас трішки інші погляди, діти стали дорослими і майже не зустрічаємося, коли запрошують, кажу що не виходить прийти і т.д.
Накладные мюсли 14 июля 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Донька ще мала і не бачить, що подарунки бв. Для неї вони важливі і такого не зрозуміє.
Что такое БВ? У вас руки болят полностью писать?
Зоя Жорівна 14 июля 2020
Если не к празднику и вы не против, это нормально. Если на ДР принёс поношенное, скажите: спасибо, буду этим мыть полы. И подарите потом такое же. Б/у одежду всегда можно в секонде купить, это не подарок.
Гордая_птичка 14 июля 2020
Ответ дляНакладные мюсли
Что такое БВ? У вас руки болят полностью писать?
Уже с ошибок перешли на сокращения)

По теме. Я бы прямо спросила - не та ли это вещь, которую подарили вам?

Будет стыдно и в дальнейшем вряд ли повторится. Это же брат, а не далекий знакомый, почему не спросить?
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ длядама_из_декрета
Дарила деньги в конверте, теперь тоже дарю Г
А яке саме Г?
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Это ваши проблемы
Ничего не дарите
Мы дарим родственникам что-то символическое , не дорогое , как знак внимания ) все .
Як знак уваги дарував би, то не було б цієї теми.
Минулого року декілька разів по скайпу казав, що от подарунок буде (і це дитині казав). Як результат подарували роздруковану на принтері розмальовку...в цьому році подарували набір для виготовлення листівок. Я вже подумала, що нарешті нормальне щось. Ага...це передарене, так як видно, що починав хтось робити, а не доробив.

А мені два подарунки його дітям дарувати. І жодного разу б\в не дарувала
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляГрибной_Дождик
Пересильте себе і робіть відповідні подарунки. Провірено на собі)
Не доходило, поки я не принесла з магазину ’все по 5’, так як мені носили. І як бабка пошептала- тепер лиш гроші нормальна сума або гарні подарунки
Навіть в магазині все по 5 ви купляєте нове. А мені дарують покористоване. Вище написала приклади по дитячим подарункам.
Як таке повторити навіть не знаю...
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляСамо_достаточная
Скажите собираете на велик и потому просьба дарить только деньги. На следующий год новое придумывайте)
Ми не бачимось на свята. Знаходимось далеко один від одного. Але ваша ідея гарна. Певно так і буду. Цей раз сказала що хоче дитина. Це реально дорога річ - ноутбук. Збираємо гроші. Поки що ніхто не перерахував, хоч вже два тижні пройшло після дня народження.
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляОбращеница
Ну может до брата дойдет что-то. Или на некую сумму денег перейдите, что ж поделать, пусть сам тогда подарок выбирает своему ребенку на эту сумму, если захочет.
На дні народження минулі його дітям я гроші скинула. Бо не знала, що хоче менший, а старший збирав гроші на пристрій якийсь. Ось подивлясь, що брат буде робити. Вже два тижні як пройшло день народження моєї дитини... Сказав, що скине гроші і нічого.
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляСамо_достаточная
Скажите собираете на велик и потому просьба дарить только деньги. На следующий год новое придумывайте)
Не скидає гроші
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляНуждаюсь в общении
Я бы просто озвучила и на реакцию посмотрела.
Як зробити, щоб я ще винна не виявилась, що відносини з братом погіршую...
Волшебная палочка 14 июля 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Як зробити, щоб я ще винна не виявилась, що відносини з братом погіршую...
Трусливая вы какая- то. И так вам не так, и эдак не хотите
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляНакладные мюсли
Что такое БВ? У вас руки болят полностью писать?
А у вас логіки не має?
Бв- бувша у використанні
Як бу російською
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляЗоя Жорівна
Если не к празднику и вы не против, это нормально. Если на ДР принёс поношенное, скажите: спасибо, буду этим мыть полы. И подарите потом такое же. Б/у одежду всегда можно в секонде купить, это не подарок.
Я проти
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляГордая_птичка
Уже с ошибок перешли на сокращения)

По теме. Я бы прямо спросила - не та ли это вещь, которую подарили вам?

Будет стыдно и в дальнейшем вряд ли повторится. Это же брат, а не далекий знакомый, почему не спросить?
Почитайте що він дарив. Як про це питати?
Чи ти сам друкував це чи ні? А де подарунок?
Як питати?
Чи ти бовдур?
автор Живчик-счастливчик 14 июля 2020
Ответ дляВапщета
Я думала, що тільки у мене є такий брат. Як створювали свої сім´ї, у нас прибуток трішки менший був, але це не заважало позичати наші гроші, бо їхні всі в бізнесі. Потім коли приходили на різні свята, я звертала увагу на подарунки, які дарують гості, то ці ж самі подарунки мені і дарували, наприклад непотрібні сервізи. Я хотіла так само провчити, але мій чоловік каже не опускатися до його рівня. У нас трішки інші погляди, діти стали дорослими і майже не зустрічаємося, коли запрошують, кажу що не виходить прийти і т.д.
Ось і я не розумію. Чи невже 100-200 грн не має, щоб купити новий подарунок дитині в магазині. Чи потрібно отакі користовані дарувати.
На цей раз купила його дітям подарунки пт 100 грн грн. Більше і бажанні не має придумувати. А раніше замовляла доставку їм в день народження. Хотілось свято організувати!
Вапщета 14 июля 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ось і я не розумію. Чи невже 100-200 грн не має, щоб купити новий подарунок дитині в магазині. Чи потрібно отакі користовані дарувати.
На цей раз купила його дітям подарунки пт 100 грн грн. Більше і бажанні не має придумувати. А раніше замовляла доставку їм в день народження. Хотілось свято організувати!
Повірте дітям буде приємний будь який подарунок, а вони - батьки, нехай думають, що подарувати щоб приємно вразити свою дитину.
До речі скажу, що такі вчинки, тобто передарювати, це свідомий вибір вашого брата і його дружини, діти звичайно ні при чому, але я уявляю як це неприємно і гидко вам. А з іншого боку такі дрібниці не повинні зашкодити родинним стосункам, бо бувають дійсно миті, коли якраз і родичі приходять на допомогу.
дама_из_декрета 14 июля 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А яке саме Г?
Шампунь какой- то, сумку бананку детскую дешевую, ну и в этом роде Так а что? Мы когда шли на ДР, дарили от 1000 грн, а они нам такое