01 августа 2020

Якщо б вам дали можливість прийняти 1 закон в нашій країні

Що б ви прийняли, або відмінили б?
показать весь текст
Люблю кетчуп 02 августа 2020
Ответ дляИнста_Богиня
В нас не один депутат піарився на темі тварин, особливо виступали за заборону виступати тваринам у цирку, проти хутра, проти того, шоб вчити собак полювати на лисицях в клітках, і як тільки приходять до влади, зразу забувають, попіарилися і досить, от за невиконані обіцянки потрібно забороняти знову балотуватися, дістав цей піар на гострих темах.
так я не про піар а про реальний закон, який дуже потрібний.