02 августа 2020

Я одна переживаю, что в России, проживает около 10 миллионов

этнических украинцев, так вот, ни одной книги, ни одной газеты, ни одной программы на ТВ нет. Это ущемление прав украинцев, и если я создам эту тему на ,советчица, ру, меня забанят?
показать весь текст
Мамзелькин 02 августа 2020
Ответ дляЗалатавая
Спачатку нав´язаний, а потім звикнуть і вже наступне покоління розмовлятиме українською.
У нас російськомовний тато говорить з дітьми українською. Ми між собою російською, а з дітьми українською. Вона ж наша! Усе своє завжди краще, ми це відчуваєм як своє, рідне.
так ведь за 30 лет ничего не изменилось, в Киеве, в песочнице малышня по прежнему на русском болтает, школьники тоже между собой на русском говорят. и племянница 20 лет тоже не использует в быту, так что есть сомненния что ее дети вдруг станут говорить не на русском
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ дляМамзелькин
вы думаете мне нечем больше заняться как пересказывать неграмотному боту легенду про основание Киева?

Киев был столицей древнерусского государства,а не украинского, и язык был старославянский, а не украинский
Та,куди ж мені,історику за освітою,братися до вас ,. Русь - то не Росія,заспокойтеся вже,русичі - не россіяні, старослов´янська - не руська. А,проте,мені байдуже до ваших історичних ’познаний’, вам з ними жити,люди,які, хоча б,закінчили середню школу знають хід подій.
Мамзелькин 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
Та,куди ж мені,історику за освітою,братися до вас ,. Русь - то не Росія,заспокойтеся вже,русичі - не россіяні, старослов´янська - не руська. А,проте,мені байдуже до ваших історичних ’познаний’, вам з ними жити,люди,які, хоча б,закінчили середню школу знають хід подій.
можете выбросить свой диплом, потому что вы не знаете истории
Залатавая 02 августа 2020
Ответ дляМамзелькин
вы думаете мне нечем больше заняться как пересказывать неграмотному боту легенду про основание Киева?

Киев был столицей древнерусского государства,а не украинского, и язык был старославянский, а не украинский
Правильно, то ж була Русь, а не Росія і русичі, а не українці. І все це з´явилось на території сучасної України. Перша держава - Київська Русь. І Київ з´явився значно раніше від Московського царства. Це ж ви заперечувати не будете? А ’грамотії’ плутають назви ’русський’ і ’російський’, чим викликають конфліктні ситуації. Як і про князя говорили, що Путін сказав, що він російський князь Володимир, а він же русський!!
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ для vihola
Не розмовлятиме.
Українська повинна стати мовою еліти, аби «круті», заможні, успішні українською спілкувались. Цього ніколи не буде. Вся наша еліта тягнеться і рівняється до російської. Навіть під час війни. Син колишнього президента чудовий приклад,
Син президента - приклад для наслідування? Отой невіглас,який з країни тільки і хоче,що грошви хапнути.
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ дляМамзелькин
можете выбросить свой диплом, потому что вы не знаете истории
Вашої - не знаю і вивчати не хочу,бо розібрати марення , що не тримаються купи,може тільки людина,яка вірить словам,а не доказам.
vihola 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
Син президента - приклад для наслідування? Отой невіглас,який з країни тільки і хоче,що грошви хапнути.
Хто сказав, що приклад для наслідування?
Приклад того, що еліта цурається української.
Тато з України бабки качає, з путіном дружить. А націоналістично-патріотичні та релігійні цінності лише інструмент, для розводу лохів.
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ дляЗалатавая
Правильно, то ж була Русь, а не Росія і русичі, а не українці. І все це з´явилось на території сучасної України. Перша держава - Київська Русь. І Київ з´явився значно раніше від Московського царства. Це ж ви заперечувати не будете? А ’грамотії’ плутають назви ’русський’ і ’російський’, чим викликають конфліктні ситуації. Як і про князя говорили, що Путін сказав, що він російський князь Володимир, а він же русський!!
Історія,документи,літописи - то для декого ніщо,а от путін сказав - аргумент
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ для vihola
Хто сказав, що приклад для наслідування?
Приклад того, що еліта цурається української.
Тато з України бабки качає, з путіном дружить. А націоналістично-патріотичні та релігійні цінності лише інструмент, для розводу лохів.
Для мене,до прикладу з сучасників,Ліна Костенко! Геній слова! Оксана Забужко,чудові строки.
Мамзелькин 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
Вашої - не знаю і вивчати не хочу,бо розібрати марення , що не тримаються купи,може тільки людина,яка вірить словам,а не доказам.
’не знаю і вивчати не хочу’ вы прямо такой типичный выпускник украинского ВУЗа времен незалежной
vihola 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
Для мене,до прикладу з сучасників,Ліна Костенко! Геній слова! Оксана Забужко,чудові строки.
Проте, перший ваш допис російською, нік російською. Схоже, витискаєтк її з себе через силу в подібних темах. Тому що не звикли, тому що рідніша російська вам.
І Костенко з Забужко не допомогли.
Радуга-дуга 02 августа 2020
Ответ для12 галюцинаций
Начните с себя
Что начать?
автор вАлнуюся сильнА 02 августа 2020
Ответ для vihola
Проте, перший ваш допис російською, нік російською. Схоже, витискаєтк її з себе через силу в подібних темах. Тому що не звикли, тому що рідніша російська вам.
І Костенко з Забужко не допомогли.
А, у когось, завiрюха у мiзках, i нiк не допомага,е,
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ для vihola
Проте, перший ваш допис російською, нік російською. Схоже, витискаєтк її з себе через силу в подібних темах. Тому що не звикли, тому що рідніша російська вам.
І Костенко з Забужко не допомогли.
А ви уважна! Але,вам не прийшло в голову,що навпаки,я тут намагаюсь спілкуватися російською, щоб не забути її геть? Не втратити навичок письма російською без помилок? Бо тут я анонім. На ФБ,де проводжу більшість інтернет часу, мене знають і я соромлюсь спілкуватися російською.
НаливайКа 02 августа 2020
Ответ дляМамзелькин
так русских тут больше, чем там украинцев
Ви помиляєтеся. Весь Сибір, Кубань - це етнічні українці . Але на відміну від росіян в Україні , наші люди без проблем вивчають мову країни в якій живуть і не кричать що їх ’прітєсняють’. Хоча не реально бути українцем в Росії
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ длявАлнуюся сильнА
Беспокоит потому, что на кидстаффе засилие прокремлевских ботов, и это все поощряется сайтом. Уверена, меня администрация быстро забанит. Только не говорите, что банят автоматически, почему-то, в выходные не банят,
Вы провокатор . Предполагаю не за бесплатно.
Алгонавт 02 августа 2020
Ответ дляУкраїна понад усе!
А почему вас так это беспокоит?
Это стёб над темой, которая в топе
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ длявАлнуюся сильнА
Куда пожаловаться на ботоферму на кидстаффе?
Жалоба на вашу тему уже отправлена.
Marisha 02 августа 2020
Какая проблема сейчас читать книги на украинском, смотреть украинские каналы по спутнику, учить язык онлайн и т.д.?
Все дело только в желании, больше ни в чем. Не нужно искать трудности там, где их нет.
И если я люблю читать Люко Дашвар в оригинале, то кто мне это запретит?
автор вАлнуюся сильнА 02 августа 2020
Ответ дляАлгонавт
Это стёб над темой, которая в топе
Не всi зрозумiли
Глаза_в_3_карата 02 августа 2020
Это должно волновать украинцев в России, а не меня. Меня волнует то, что происходит в моей стране. И я не понимаю, почему отсутствие украинских школы в России должно быть связано с отсутствием русских школ в Украине.
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
Та,куди ж мені,історику за освітою,братися до вас ,. Русь - то не Росія,заспокойтеся вже,русичі - не россіяні, старослов´янська - не руська. А,проте,мені байдуже до ваших історичних ’познаний’, вам з ними жити,люди,які, хоча б,закінчили середню школу знають хід подій.
Историки историю предписывают каждый год. Так что гордиться нечем. По
заказу новых властей новая история. И это столетиями продолжается.
автор вАлнуюся сильнА 02 августа 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Жалоба на вашу тему уже отправлена.
Не здивована, зачепила? Багато вас тут, останнiй час
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Жалоба на вашу тему уже отправлена.
За що?
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ дляНаливайКа
Ви помиляєтеся. Весь Сибір, Кубань - це етнічні українці . Але на відміну від росіян в Україні , наші люди без проблем вивчають мову країни в якій живуть і не кричать що їх ’прітєсняють’. Хоча не реально бути українцем в Росії
Вся Сибирь это вы преувеличили конечно.
автор вАлнуюся сильнА 02 августа 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вы провокатор . Предполагаю не за бесплатно.
Путiну пожалiйтесь, прокремлiвських ботiв утискають в Украi´нi
Сиамская сороконожка 02 августа 2020
Да, игра в одни ворота это не гуд
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ дляБезимени890123
За що?
За хамство, угрозы, провокации, разжигание розни...
Нуждаюсь в общении 02 августа 2020
Ответ длявАлнуюся сильнА
Путiну пожалiйтесь, прокремлiвських ботiв утискають в Украi´нi
Безимени890123 02 августа 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Историки историю предписывают каждый год. Так что гордиться нечем. По
заказу новых властей новая история. И это столетиями продолжается.
Ото,як почав Нестор переписувати,так до цього часу і переписують