12 августа 2020

вдягла дитину в 1 клас. і чого мені спішилось...

замовила в нексті на 4000 грн одягу. Ще в дорозі. Зі школи знайома сказала, що в школу то підуть, але на тиждень два. І почнуться знову качелі з карантинами. Типу підуть в школу, щоб.заспокоіти батьків і не було зарання вже протестів. Рік фактично випаде. Не спішіть накуповувати речей. Тільки найнеобхідніше по мінімуму.
А якщо батьки все таки будуть бунтувать? чи є шанс відвоювати очне навчання? Особисто ви пішли б на бунт?
Хіба батьки самі не можуть вирішувати бояться вони водити в школу чи ні?!
показать весь текст
И_В_офигительных_штанах 13 августа 2020
Ответ дляШальная коклетка
Купила в спенсере пиджак, двое брюк, жилетку, свитер теплый. Кардиган на польском сайте заказала, поло белые и голубые по 2 шт с коротким и две голубые с длинным рукавом. Рубашка белая с длинным с сада еще будет, вышиванка. Рюкзак на польском сайте покупала, 1000,00 грн. Туфли 1200, сменка 300,00 грн, кроссовки выбираю думаю 600-700. Бутылка для воды контиго едет уже, пенал в прошлом году купила херлиц, канцелярии почти на 1000,00 грн. За учебники сдали по 900 Росток, вот и приближаемся к 10000,00...
900? а мы 1500 росток разный у всех?
И_В_офигительных_штанах 13 августа 2020
Ответ дляАлывердЫ
У сина є товариш сусід, я дивлбсь на нього, дитині сім років, він все літо проходив у резинових капцях з ринку. От де жах. Дитині не можуть купити босоніжки шкіряні за 350 грн? Навіщо ноги мучити у резині ще й у такому віці? Там плоска підошва, а у дітей ноги, ступні тільки формуються. Спортивний костюм заношений теж один усе літо проносив. Зате скейт та самокат є.
От для таких горе батьків дійсно збори до школи - це трагедія і колосальні витрати. Бо це ж школа «вимагає»! А самі вони не розуміють, що дитині потрібне якісне взуття та одяг.
ой, да ладно, я летом вообще босиком ходила, обували что-то по праздникам дважды за лето.
Отдала на лето детей в село, так бабушка запрещала детям носить обувь ’бо дорога - спортите’, купила резиновые тапки за 10 грн, сын отказался их носить, босиком бегал. Недавно вернулся домой и мы пошли заказывать стельки на осень, так ортопед сказал, что у ребенка улучшения с ножками.
И_В_офигительных_штанах 13 августа 2020
Ответ дляНамакушка
дуже хороший лікар ортопед, до якого іздять люди з інших областей просто на консультацію, сказав бажано крокси не вдягати дітям до 12 років на регулярній основі
а один из лучших в Киеве нам сказал, что можно и показал, что он тоже в кроксах ходит)
КротоТо 13 августа 2020
Ответ дляЧупа-чупс
То есть, если 2 посылки, то нужно с интеовалом в несколько дней заказывать... спасибо большое! 300 грн еще ничего, слышала, что оформляют в два раза дольше, чем посылка идет
мне в тот же день оформили