13 августа 2020

Мама в гостях та її жадібність...

Дівчатка, хочу просто виговоритися та почути поради, як себе заспокоїти всередині. Маю маму, 55 років, не працює вже 5 років, отримує пенсію( рік лише пенсію отримує), а так просто не хотіла працювати. Ну то її справа... папа працював, ці 4 роки поки вона на працювала. Зараз тато також не працює, вже 2 роки, по стану здоров‘я , ми допомагали фінансово , спочатку по 5000 грн в місяць, але я бачу що мама витрачає на зайве- смарт ТВ приставку( просто щоб дивитися передачі через телевізор а не планшет), 25 кофточку чи куртку, шпалери нові( хоча три роки як ремонт зробила) та інше. Почали давати меньше коштів. На ДН пропонувала 5000 або духи на цю суму, вибрала духи на 3000 і 2000 грошима. Це я до того, що не без коштів батьки живуть. Я пересилаю крім коштів смаколики різні, щось з одягу чи взуття купую. Одного разу говоримо по скайпу і папа каже при чоловіку- щось ви давно нічого не відправляли, коли там посилка буде? Хоча місяць тому відправляли... а тепер те що хвилює найбільше- мама вже третій раз приїзжає в гості, нічого зовсім не купує внукам, навіть по цукерці не привозить, ми возимо її по екскурсіям, по кафе, щось купуємо особисто їй, гроші вона з собою бере.... але витрачає на шмотки собі, минулого разу 4000 потратила, цього разу поки 2500 і от сьогодні збирається на базар. Мені соромно перед чоловіком і перед дітьми, бабуся навіть по кіндер у не привезла. Мама чоловіка як приїзжає, якісь смаколики купує, внукам завжди щось чи одяг, чи кошти. А саме цікаве як буде їхати потрібно щось мені купити для папи, а то він буде звонити і питати - що там мені передали??? От як з цим змиритися???
Ворую вкусняшки 13 августа 2020
Сказати, що ваш фін стан змінився і тепер не зможете часто їх балувати
Гарачый Шыкалад 13 августа 2020
Ніяк, не відпоавляти постлки і не допомагати грошима, нехай живуть на пенсію, ті гроші які відправляєте батькам- відкладайте на купку, знову ж таки для їх потреб, старість різні сюрпризи готує, всерівно якщо недай Бог щось вам прийдеться допомагати, бо вони всі гроші на побрякушки розтринькують
Маруська Му 13 августа 2020
Обнаглели ваши родители, я считаю. Сели вам на шею. Вы молодец, что можете и помогаете родителям. Я бы тоже хотела маме помогать, хоть отношения с ней очень никакие, но особо не получается. Самой впритык хватает.

Отучайте их от такого расклада, когда всевсе-таки только им. Мир нп крутится вокруг нп их и пусть это осознают. Меня бы такое возмутило терпеть не могу наглых людей. Хоть это и родители
Хитрушка-чекушка 13 августа 2020
Есть у вас возможность помогать родителям - помогайте! И не важно на что они тратят эти деньги, или вы будете ждать пока они от голода начнут пухнуть?
дичь какая то
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
Сказати, що ваш фін стан змінився і тепер не зможете часто їх балувати
Останній раз був у червні і липні, по 3500, далі планую на свята.
Хитрушка-чекушка 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Останній раз був у червні і липні, по 3500, далі планую на свята.
что такое 3500???
Мая твая не панимать 13 августа 2020
Ви самі їх до цього привчили. Чула дуже хорошу мудрість, ’Добрым можна бути до тих пір, поки твою доброту не починають сприймати за обов´язкове спонсорство’ Робіть висновки, у мене така ж свекруха(((
Гарачый Шыкалад 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
что такое 3500???
От поям важко догадатись
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ніяк, не відпоавляти постлки і не допомагати грошима, нехай живуть на пенсію, ті гроші які відправляєте батькам- відкладайте на купку, знову ж таки для їх потреб, старість різні сюрпризи готує, всерівно якщо недай Бог щось вам прийдеться допомагати, бо вони всі гроші на побрякушки розтринькують
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
Ворую вкусняшки 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Останній раз був у червні і липні, по 3500, далі планую на свята.
Хто був? Сорі не зрозуміла вас.
Дали 3500 грн чи що?
Жынси_на_флиси 13 августа 2020
Меня одну раздражает слово смаколики?
Der_Natali 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
что такое 3500???
Это на тысячу больше чем потратила мама Автора на тряпки.При этом даже тортика не купив приехав в гости.А это наглость.И очень потребительское отношение.
Автор,вы большая молодец.На Вашем месте ограничилась бы посылками раз в пару месяцев.И подарки на праздники
Хитрушка-чекушка 13 августа 2020
Не дай Бог такую дочь, сначала поможет, а потом будет считать на что родители потратили.
Накрыло-не отпускает 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
По-моему, у них и так неплохо все. Я бы помогала только по крайней необходимости. Зачем вы им даёте деньги, если они не нуждаются?
И посылки прекращайте.
Будет необходимость - тогда и поможете. Но это явно будет нескоро.
А то, что ничего не привозит - так и не должна. Но вы можете поговорить с ней об этом, что вас такие отношения беспокоят,
Аристократка-тунеядка 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
У моїх дохід 5 тис, нічого не клянчать, а ще й внуків балують.
Хитрушка-чекушка 13 августа 2020
Удалено администрацией...
Мульйонерша 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Есть у вас возможность помогать родителям - помогайте! И не важно на что они тратят эти деньги, или вы будете ждать пока они от голода начнут пухнуть?
дичь какая то
Если будут больные и немочные - тогда и помогать, а так только по праздникам и это норм, а жичь как раз то что вы пишете
А Я Самая Самая 13 августа 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Меня одну раздражает слово смаколики?
А мене слово ’папа’ в українській мові
Кому там слова не давали 13 августа 2020
Кто виноват в том , что ваша мама получила такую пенсию , что не может на неё содержать себя :)) Объясню жадное государство , которое возложило на вас миссию помощи вашим родителям , насчёт ее покупок , какой это мизер 🤦‍♀️...не возите ее на экскурсии и кафе на этом можно сэкономить .
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляМаруська Му
Обнаглели ваши родители, я считаю. Сели вам на шею. Вы молодец, что можете и помогаете родителям. Я бы тоже хотела маме помогать, хоть отношения с ней очень никакие, но особо не получается. Самой впритык хватает.

Отучайте их от такого расклада, когда всевсе-таки только им. Мир нп крутится вокруг нп их и пусть это осознают. Меня бы такое возмутило терпеть не могу наглых людей. Хоть это и родители
Справа в тому, що самі не маємо ще житла свого, є лише квартира що мама чоловіка подарувала нам. Але я хочу самим заробити. А та квартира - або мамі віддати, або дітям буде. А мої батьки мають квартиру, здають її, кажуть якщо потрібно буле ми продамо, але я взагалі не хочу її, вони так пропонують що і брати не хочеться нічого. Фінансово допомагали коли нам тяжко було, за це вдячна дуже і тому зараз допомагаю, а так- мабуть і не допомагала би. Не бачила ніколи їхнього бажання щось дати мені, завжди чекали що хтось - чи мама чоловіка, чи чоловік повинен мені все купити і забезпечити. Слава Богу, зараз ми з чоловіком самі справляємося.
Антонина матушка 13 августа 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Меня одну раздражает слово смаколики?
Да.
Кому там слова не давали 13 августа 2020
Ответ дляАнтонина матушка
Да.
Нет :))
Мелочунь 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не дай Бог такую дочь, сначала поможет, а потом будет считать на что родители потратили.
Не дай бог такую маму, что внукам по шоколаде не привезёт или фруктов. Моя покойная мама, с минимальной пенсией, каким то чудом собирала и каждому любила подарить деньги на праздники, и всегда приезжала, и покупала какие то фрукты деткам. Внуков у неё 5.
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Есть у вас возможность помогать родителям - помогайте! И не важно на что они тратят эти деньги, или вы будете ждать пока они от голода начнут пухнуть?
дичь какая то
Який голод??? Я дала кошти щоб папі купили якісних продуктів, так мама смарт ТВ купила. Приїхала до нас з коштами собі на обновки. Де тут голод??
Котик-Пупсик 13 августа 2020
Автор, я вас понимаю...У меня свекровь похожая, хоть она у меня и очень хорошая, но вот финансовый вопрос все портит

Давали правда сумму меньше, но то бады покупала, то ещё что-то.
При этом ей отдельно нужно оплачивать одежду, химчистки и прочее, а если она хочет приехать - то весь маршрут тоже.
Перед нашей свадьбой продавала всякий хлам в квартире, я думала, на подарок нам на свадьбу. В итоге подарила две тарелки декоративные, которые у неё в диване лежали уже лет так 20.
И она хорошая, добрая, но вот этот нюанс ...,
Белочкой зови 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
У нас у свекров такой доход, деньгами не помогаем, на праздники делаем крупные подарки - телефон, телевизор, матрас хороший, иногда пополам с сестрой мужа. Вполне достаточно денег для двоих, если без форс мажора. Была у мамы операция - помогали и физически, и материально.
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
что такое 3500???
Це гроші, на них можна купити продукти. Їх дохід 15000. Вона мають дім гарний з ремонтом всередину і у дворі, авто, квартиру на здачу.
Разачаровусь_очень_быстро 13 августа 2020
Автор, прочитала ваш пост и стало противно. Решение помогать или нет, это ваше решение. Как родители будут распоряжаться этими деньгами, вас не должно трогать. Хотите, помогайте, не хотите, не момогайте. Но давать деньги, а потом ревизировать куда они их потратили, это не желание помочь, это потребность контролировать.
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
Хто був? Сорі не зрозуміла вас.
Дали 3500 грн чи що?
Допомога була у розмірі 3500 у червні і потім ще 3500 у липні.
Ворую вкусняшки 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Який голод??? Я дала кошти щоб папі купили якісних продуктів, так мама смарт ТВ купила. Приїхала до нас з коштами собі на обновки. Де тут голод??
Чому він папа?