13 августа 2020

Мама в гостях та її жадібність...

Дівчатка, хочу просто виговоритися та почути поради, як себе заспокоїти всередині. Маю маму, 55 років, не працює вже 5 років, отримує пенсію( рік лише пенсію отримує), а так просто не хотіла працювати. Ну то її справа... папа працював, ці 4 роки поки вона на працювала. Зараз тато також не працює, вже 2 роки, по стану здоров‘я , ми допомагали фінансово , спочатку по 5000 грн в місяць, але я бачу що мама витрачає на зайве- смарт ТВ приставку( просто щоб дивитися передачі через телевізор а не планшет), 25 кофточку чи куртку, шпалери нові( хоча три роки як ремонт зробила) та інше. Почали давати меньше коштів. На ДН пропонувала 5000 або духи на цю суму, вибрала духи на 3000 і 2000 грошима. Це я до того, що не без коштів батьки живуть. Я пересилаю крім коштів смаколики різні, щось з одягу чи взуття купую. Одного разу говоримо по скайпу і папа каже при чоловіку- щось ви давно нічого не відправляли, коли там посилка буде? Хоча місяць тому відправляли... а тепер те що хвилює найбільше- мама вже третій раз приїзжає в гості, нічого зовсім не купує внукам, навіть по цукерці не привозить, ми возимо її по екскурсіям, по кафе, щось купуємо особисто їй, гроші вона з собою бере.... але витрачає на шмотки собі, минулого разу 4000 потратила, цього разу поки 2500 і от сьогодні збирається на базар. Мені соромно перед чоловіком і перед дітьми, бабуся навіть по кіндер у не привезла. Мама чоловіка як приїзжає, якісь смаколики купує, внукам завжди щось чи одяг, чи кошти. А саме цікаве як буде їхати потрібно щось мені купити для папи, а то він буде звонити і питати - що там мені передали??? От як з цим змиритися???
показать весь текст
Лама_мама 13 августа 2020
автор, если вы переживаете, что папе мало что достается, то не давайте больше денег , а высылайте продукты и об этом сообщайте именно папе, мол, вот выслала вам посылку, запиши номер и получи. Вряд ли мама пойдет их продавать, чтобы купить себе 40-ю юбку, ну и папа будет знать про посылку и ему ну хоть что-то достанется))
Люблю ХОЛОСТЯКА 13 августа 2020
Ответ дляПокорительная
може діалект місцевий. Чула в Полтавській області таке.
І справді, там кажуть папа, папко.
Послушная 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Справа в тому, що самі не маємо ще житла свого, є лише квартира що мама чоловіка подарувала нам. Але я хочу самим заробити. А та квартира - або мамі віддати, або дітям буде. А мої батьки мають квартиру, здають її, кажуть якщо потрібно буле ми продамо, але я взагалі не хочу її, вони так пропонують що і брати не хочеться нічого. Фінансово допомагали коли нам тяжко було, за це вдячна дуже і тому зараз допомагаю, а так- мабуть і не допомагала би. Не бачила ніколи їхнього бажання щось дати мені, завжди чекали що хтось - чи мама чоловіка, чи чоловік повинен мені все купити і забезпечити. Слава Богу, зараз ми з чоловіком самі справляємося.
З приводу нерухомості: років п’ять тому моя мати отримала спадок у іншому місті, продала там квартиру, і купила у нашому місті іншу у новобудові (ми проживаємо в одному місті). У той час як ми жили в однокімнатній квартирі, яку частково переписали на чоловіка свекри, і нас троє - я, чоловік та дитина.
Мати купила квартиру, зробили вони там дорогий ремонт, повністю обставили її меблями та побутовою технікою. І тут, о диво, мати почала пропонувати продати цю квартиру, щоб нам с родиною взяти більшу тобто купила спочатку, зробили ремонт, вкинули купу грошей, а потім продавати ? Звісно я відмовилась. Бо це була така скажімо так не зовсім адекватна пропозиція і я знала, до чого б це привело, якби я таки погодилась
МинерАлочка 13 августа 2020
Ответ дляMacOS-ница
А мені російська в Україні. І що? Будемо створювати якісь проблеми? Тема про мову, чи про маму 55 р, якій для чогось знадобилась ’допомога’ на кофточки і духи?
Нет, не про язык.И вам, и мне надо просто с этим жить.Тут никто не победит.
Люблю ХОЛОСТЯКА 13 августа 2020
Ответ дляочки_ннадо
И меня) есть ещё хуже - лягуміни🤦)
Якщо вас дратує слово ’лягуміни’, то додайте ще одне - ’андрути’. Хай вже тоді зразу три дратують.
Люблю ХОЛОСТЯКА 13 августа 2020
Ответ дляЦикавенная
Силовики уходят с выслугой 25, там много женщин. Можно и по смешанному стажу 12.5 -обычного +12,5 в силовых =пенсия ( и она выше обычной)

Моя тетя ушла в 47 -учитель (пенсия почти минималка)
Моя кума ушла на пенсию несколько лет тому назад. Стаж 20 лет службы в органах внутренних дел. Сейчас ей 54 года. Какая пенсия - не говорит.
Гжегож Бженчишчикевич 13 августа 2020
Моей маме за 75, пенсия 2700 грн, мне и своей уже взрослой внучке всегда передает что то вкусненькое . Очень тяжело принимает деньги от меня и моей дочери(внучки) .Мне около 50, тяжело представляю что начну требовать денег со своей дочери, конечно не считая какие то форс-мажорные обстоятельства . 55 лет еще возраст активной работы , или подработки, если есть пенсия . Люди в 50 еще планово рожают )))Автор , ваша мама слегка оборзела , уменьшайте помощь, занимайтесь своими детьми, родителям начнете помогать после 60-65.
Скокмоно - стокнуно 13 августа 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Меня одну раздражает слово смаколики?
Вы что украинский не учили? Слово ’вкусняшки’ вас не беспокоит?
Цикавенная 13 августа 2020
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Моя кума ушла на пенсию несколько лет тому назад. Стаж 20 лет службы в органах внутренних дел. Сейчас ей 54 года. Какая пенсия - не говорит.
50% зарплаты, но не больше 17000 с чем то там. Это если у нее было звание
Несу пургу 13 августа 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Меня одну раздражает слово смаколики?
Аж передергивает, как слышу
Вытворунка 13 августа 2020
Моя мама как на пенсию вышла тоже стала жаднюгой((( её жаба давила, когда папа купил мне на семью из четырех человек три литра мёда. Так она взяла с меня деньги за тот мёд и оставила их себе(((
Марина-Ладченко 13 августа 2020
Мне 56 .Никаких денег от детей не беру .Работем с мужем вдвоем. Даже в мыслях нет, что бы дети помогали. Мы сами даем деньги внучке. Это нонсенс , то что у вас происходит.Я вообще не понимаю как можно помогать людям в таком возрасте.Это еще молодые люди.Я люблю модничать и в кафе и ресторанчик зайти и духи и колечко и кофточку и даже велосипед. Но простите- какая помощь.
Вытворунка 13 августа 2020
Или ещё - приходит, дай в долг на сапоги, я даю, мол, не надо возвращать, а ей ещё и папа дал на те же самые сапоги - просто уже маразм какой-то((
MacOS-ница 13 августа 2020
Ответ дляМинерАлочка
Нет, не про язык.И вам, и мне надо просто с этим жить.Тут никто не победит.
Так я нікому й не нав´язую свою думку. Не подобається - пішла собі мовчки. Хтось їсть огірки з молоком, я повинна доказувати що це ’фу’, бо мій шлунок не приймає? Не бачу проблеми.
Люблю ХОЛОСТЯКА 13 августа 2020
Ответ дляMacOS-ница
ПапА - француженка.
Давайте причепимось ще й до цього слова. Автор же відкрила тему для обговорення слів іншомовного походження.
Ви маєте рацію, цілком слушне зауваження)
КондуктЕр тролейбуса 13 августа 2020
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Автор, прочитала ваш пост и стало противно. Решение помогать или нет, это ваше решение. Как родители будут распоряжаться этими деньгами, вас не должно трогать. Хотите, помогайте, не хотите, не момогайте. Но давать деньги, а потом ревизировать куда они их потратили, это не желание помочь, это потребность контролировать.
так родители тоже хороши)) Они дополнительно интересуются, когда следующий взнос и следующая посылка)))
КондуктЕр тролейбуса 13 августа 2020
Ответ дляЯ все смогу
Если здесь все написали по настоящему , то расскажите лучше как уйти на пенсию в 55. А то я никак ее не дождусь. И пенсия по укр законодательству женщинам с 60.
мама автора ушла на пенсию в 50, последние несколько лет не работает, а сейчас ей 55.
Кондуктор автобуса 13 августа 2020
Автор, а я Вас понимаю. Потому что у нас плюс-минус то же самое. Мы оба работаем, помогаем конечно, причем себе во многом отказываем, свекрам - никогда. И все бы ничего, доходы позволяют, да вот квартира у нас съёмная((
Готова ловить тапки.
Гороховая 13 августа 2020
Ту т вам правильный совет дали. День не давать, а откладывать. В старости им очень пригодятся.
Советничаю тут 13 августа 2020
Ответ дляНакрыло-не отпускает
По-моему, у них и так неплохо все. Я бы помогала только по крайней необходимости. Зачем вы им даёте деньги, если они не нуждаются?
И посылки прекращайте.
Будет необходимость - тогда и поможете. Но это явно будет нескоро.
А то, что ничего не привозит - так и не должна. Но вы можете поговорить с ней об этом, что вас такие отношения беспокоят,
Как это не должна? Любящая Бабушка всегда старается хоть что-то привезти внукам на подарок , не зависимо от суммы. Это наглость !!!!! приехать с пустыми руками, а от дочери требовать подарков.
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Теж звернула увагу. Автор написала пост гарною українською мовою, вживаючи такі слова як шпалери, чи смаколики. Подумала, що вона десь з ЗУ. Але от слово ’папа’ дійсно дуже ріже вухо. Автор, ви звідки?
Папа- то звикла так казати у сім‘ї, просто татко мій - кремезний, великий чоловік, я ще з дитинства кажу - ПАПА. Не звертайте на то уваги) я не відписую з цього приводу, даю людям виговоритися і згадати інші мови)
Проживаю в Києві)
автор Чумачечая Весна 13 августа 2020
Ответ дляВеселуха Муха
а квартиру вам не предлагали?
Так інколи - якщо потрібно буде, то ми лише за продаж, але якщо лише для діла кошти використаємо. Та я і не хочу нічого брати, самі заробимо, стараємося.
бЭйбА 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
На двоих достаточно, мои на 7000+- живут. Я помогаю - оплачиваю лечение в больнице, пару раз в год. И так иногда деньги даю, но меньше, чем вы
Эт вернячОк 13 августа 2020
У моей близкой подруги так то папа то мама мужа в гости ездят. Ничего не привозят, с пустым чемоданом едут. Тут живут по 3 месяца, даже работают за наличку( у ее мужа свои теплицы) , деньги приличные зарабатывают , а перед отездом начинают скупать шмотки по магазинам- то дочечке, то зятю, то соседке. В прошлый раз со своей зарплаты ничего не тратили, а подругу с мужем развели на 1500$- это подарки на Украину. И еще плюс билеты туда и обратно. В этом году в связи с карантином их сюда больше не приглашали, сэкономили денег на поездку в Ванкувер.
Мама фифти цента 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
15000 ,это без вашей помощи???Снимайте их с довольствия!Капец обнаглели ,ехать к внукам и не привезти гостинцев!Хамы редкие.
Мама фифти цента 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Це гроші, на них можна купити продукти. Їх дохід 15000. Вона мають дім гарний з ремонтом всередину і у дворі, авто, квартиру на здачу.
не помогаем вообще!!Только на день рождения подарок и на новый год,8 марта все.если что у нас так же .
Королева Сарказма 13 августа 2020
Ответ дляЖынси_на_флиси
Меня одну раздражает слово смаколики?
Вкусняшки - не дратує?
Накрыло-не отпускает 13 августа 2020
Ответ дляСоветничаю тут
Как это не должна? Любящая Бабушка всегда старается хоть что-то привезти внукам на подарок , не зависимо от суммы. Это наглость !!!!! приехать с пустыми руками, а от дочери требовать подарков.
’любящая’ - и ’должна’ - вообще не могут стоять в одном предложении. Не должна.
Да, это не принято в нашем обществе. Но не означает, что должна. На все есть причины. Я бы выяснила на месте дочери - что не так с ее мамой
PORKA 13 августа 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Папа навпаки економить, а от мама себе любить, все для себе. Зараз їх дохід 15000 грн. Я впевнена для двох цього вистачить, комунальні мають великі знижки, десь 50%.
А де вона бере ці 15 тис?
Це пенсія?
PORKA 13 августа 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
У моїх дохід 5 тис, нічого не клянчать, а ще й внуків балують.
У нас та же.