14 августа 2020

Просто... не знаю кому розповісти

Коротко.
Купили квартиру мрії. Ведеться ремонт. Я думками-мріями вже там живу))) ( помешкання закритого, клубного типу)
Є один нюанс. Надзвичайно красива сусідка. Ще на етапі перших зборів мешканців, вона вирізнялась. Я бачу як на неї дивляться сусіди чоловіки. Це в повітрі відчутно. І мій туди ж.
Що мене здивувало. Мій чоловік серйозний. Нас запрошували різні сусіди на огляд ремонту, горнятко кави. До деяких я заходила. Він відмовлявся. І тут запросила ця дівчина. Я не захотіла, а він погодився на огляд квартири і приємне знайомство. Я пішла за ним. Мене вразило його фліртувате поводження. Як інша людина. Мене це бентежить... Потім вона заходила до нас подивитися.
Ми у шлюбі 18 років. Я чоловіка відчуваю інтуїтивно.
Що порадите?
показать весь текст
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Так. І в певнена, і симпатична.
Але ось якось так.
Я не думаю, что чувство ревности только от неуверенности в себе. Советую Вам сразу четко и внятно сказать мужу, что больше не потерпите никаких интрижек: ни с соседкой, ни с секретаршей, ни с кассиршей супермаркета.
ТрамвайGirl 14 августа 2020
Ответ дляВесенний Марафон
Как Вы красиво спихнули все на бж, святая простАта
У нас на советчице ещё нет ника анонимного ’Святая ПростАта’? Давно пора
Весенний Марафон 14 августа 2020
Ответ дляТрамвайGirl
У нас на советчице ещё нет ника анонимного ’Святая ПростАта’? Давно пора
админам на заметку!
ТигрЛьвович 14 августа 2020
Я вважаю, що це лише Ваші страхи. На роботі теж може знайтись така от гарна співробітниця - Ви ж не будете біля вікон днями чергувати...
Так само і Вам може сподобатись якийсь гарний хлопець і Ваш чоловік повинен переживати, щоб Ви не бігали до нього «на каву».
Це питання довір’я та гармонійних відносин. А спокус по життю може бути дуже багато
ТигрЛьвович 14 августа 2020
Ответ длякуркулиха
не поняла, чем все закончилось ? выпрыгнули все-таки из штанов ?
ТигрЛьвович 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Так приємно дивитися на красивих людей.
Я просто відчуваю, що її не просто розглядають, її роздягають наші чоловіки. А вона їм підіграє.
Розкажіть, що ж у ній такого привабливого, що аж роздягають всі чоловіки очами? Скільки років? Висока? Мабуть активно відвідує спорт зал?
осень_осень_харашо 14 августа 2020
Ответ дляНога на ногу
Я не думаю, что чувство ревности только от неуверенности в себе. Советую Вам сразу четко и внятно сказать мужу, что больше не потерпите никаких интрижек: ни с соседкой, ни с секретаршей, ни с кассиршей супермаркета.
А то что?
Ну вот реально...
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
А то что?
Ну вот реально...
Вот реально, как по мне, лучше быть БЕЗ мужа, чем считаться замужней дамой и терпеть его интрижки.
осень_осень_харашо 14 августа 2020
Ответ дляНога на ногу
Вот реально, как по мне, лучше быть БЕЗ мужа, чем считаться замужней дамой и терпеть его интрижки.
Согласна.
Но вы поймите, даже в этой ситуации не автор будет иметь последнее слово. В этом вся суть. Она заложница, увы
Organic 14 августа 2020
Я не товаришую з сусідами, бо були прецеденти, особливо одинокі дами, то шафу перетягти в десять вечора, то кран полагодити.
Кондуктор трамвая 14 августа 2020
Автор, поставьте себя на место мужа, это же очень приятно, когда такое внимание со стороны ...я бы училась и перенимал а
Коленная ложечка 14 августа 2020
Ответ дляOrganic
Я не товаришую з сусідами, бо були прецеденти, особливо одинокі дами, то шафу перетягти в десять вечора, то кран полагодити.
Ваш бубочка не вміє тримати дітей в яйцях?
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляЦаревна в уггах
а по темі...живе собі людина, а за спиною вже зуби точуть)))..ну й суспільство))
Жирные и толстые соседки точат взгляд на молодой красавице, вместо того, чтобы заняться собой и своей семьей. Получается эти клуши влазят в жизнь совершенно постороннего человека и обсуждают, хотя соседке скорее всего нет никакого дела до них.
ТигрЛьвович 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Для мене він найкращий...
Але якщо об‘єктивно...
Плюси: не бідний, розумний, гарний( навіть дуже симпатичний чоловік)
Не переживайте так. Якщо постійно думати про подібне - можна зійти з розуму.
У чоловіка є брат двоюрідний. Тут хоч на хоч, а з ріднею пересікаємось. Він працює біля нашого будинку - у нього свій невеличкий магазин.
Йому 35. Жонатий ніколи не був. Більше того - в нього стабільно кожну неділю нова дівчина, як на підбір по 18-20 років усі. Постійно розповідає моєму чоловіку, як він розважається, що йому ті дівчата роблять в інтимному плані. Мені огидно. Не розумію, навіщо таке розповідати іншим людям.
Якось чоловік прийшов і аж світився від розповідей, яке в його брата було побачення. Я розумію, що при бажанні він може піти до свого брата і той знайде йому дівчину на один раз. Переживаю за це постійно. Проте чоловіку сказала, що у випадку подібної ситуації я нікого тримати не буду і вбиватись за ним теж. Подам на аліменти і допобачення. Він відповів, що навіть не думав про таке і просто підколює мене, переказуючи розповіді свого брата.
А у Вас одна сусідка, у якої скоріш за все вагон залицяльників. Не хвилюйтесь
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Говорити з ним не буду. Це просто природа чоловіча така.
Мені чоловіків аж шкода. Ішли вчора. Стояла вона біля під’їзду. Один з возиком інший за компанію стояли щось теревенили з нею. Вона просто розуміє як на них впливає. Купається в їхній увазі.
А вам какое дело в чем она купается? ЧТо, завидно, сами бы хотели так?
ЯяяКакаджамбо 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну, я далеко не клуша.
І в нас сусіди усі більш- менш одного віку. І є багато гарних жінок з дітьми. Без чоловіків.
Але тут інше.
Так а чому ви тоді лізете до сусідки? Обговорюєете її, злитесь, для чого?
english book 14 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не заморачивайтесь. Это мужская природа. Меня только смутило то что все всех зовут показывать ремонты. Я бы не приглашала к себе чужих мне людей, да и сама бы не ходила бы по квартирам. Зачем это?
В новостроях это распостраненная практика.
Многие заходят посмотреть,как лучше,или правильнее сделать.И мы ходили,и к нам заходили.
Organic 14 августа 2020
Ответ дляКоленная ложечка
Ваш бубочка не вміє тримати дітей в яйцях?
А до чого тут бубочка, я про шалопендр яким чешеться
Чебуравлик 14 августа 2020
Ну давайте вже її фото . Рознесемо в пух і прах Вашу переконаність про привабливість сусідки
Всі Ваші страхи як рукою зніме, обіцяємо
автор Королева Сарказма 14 августа 2020
Ответ дляЗакусенец
А шо такое ’горнятко’?)
Чашечка кофе.
автор Королева Сарказма 14 августа 2020
Дякую усім за поради. Чесно в шоці, що тема стількох людей зацікавила...
Питали яка зовнішність...
Сусідка красуня. Дуже схожа на Ірину Шейк.
Я інша.
Кактус из кожезаменителя 14 августа 2020
Ответ дляА поговорить?
инстинкты у животных , а мы от них тем и отличаемся , что у нас есть интеллект и мы в состоянии себя контролировать , а не идти га поводу своей похоти , умные люди просто не будут развивать в себе мысли о доугой женщине или мужчине
Да-да,і дядюшка Фрейд був дибілом
автор Королева Сарказма 14 августа 2020
Ответ дляberil_он
сколько кому лет?
42- чоловіку, 36- мені і 28-30( сусідці)
Кактус из кожезаменителя 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую усім за поради. Чесно в шоці, що тема стількох людей зацікавила...
Питали яка зовнішність...
Сусідка красуня. Дуже схожа на Ірину Шейк.
Я інша.
Це хто на фото ?
автор Королева Сарказма 14 августа 2020
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Це хто на фото ?
На цьому фото Ірина Шейк. Сусідка дуже схожа, особливо з цим фото. Один в один....
В мене типаж Дженіфер Еністон
Кактус из кожезаменителя 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
На цьому фото Ірина Шейк. Сусідка дуже схожа, особливо з цим фото. Один в один....
В мене типаж Дженіфер Еністон
Серйозно ? На фото звичайна жінка
ЭкстрасенсиХаЯ 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Говорити з ним не буду. Це просто природа чоловіча така.
Мені чоловіків аж шкода. Ішли вчора. Стояла вона біля під’їзду. Один з возиком інший за компанію стояли щось теревенили з нею. Вона просто розуміє як на них впливає. Купається в їхній увазі.
Всю тему не читала, но этот комментарий меня зацепил.
С мужем говорить нужно! То, что для Вас видно с первого взгляда, муж может не осознавать, что происходит.
В начале отношений с моим мужем у меня был похожий случай. Описывать детали не буду, но я решила, что мне такие манипуляции моими чувствами не нужны. Муж мне тогда казался чутким и понимающим, а тут просто ’ослеп’. Решение далось болезненно, т.к. все шло к большому совместному будущему.
Я решила просто озвучить, что я разрываю отношения. Ведь очевидно же, почему.
Сказала, поговорили. Оказалось, что муж просто не осознавал, как глубоко меня ранит своим ’невинным флиртом’. Ему казалось, что я не принимаю это всерьез.
С тех пор прошло 10 лет, мы давно женаты, но он до сих пор под впечатлением, как он мог так поступать и как легко мог потерять наши отношения.
Так что говорите с мужем. Не боясь показаться глупой и т.д.
автор Королева Сарказма 14 августа 2020
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Серйозно ? На фото звичайна жінка
Гугл видав Ірину Шейк з цим фото. 🤷‍♀️Сусідка дуже з нею схожа.
ТыЧиНеТЫ 14 августа 2020
Ответ дляДама-мадама
Мне во всей истории непонятен только осмотр ремонтов у чужих людей, все остальное - дело житейское
а мне как раз понятны эти оглядыны - так и у нас ходили, повод познакомиться, обменяться телефонами мастеров, узнать что-то важное инсайдерское (про осбб или еще какие нюансы). Дом закрытого клубного типа, это действительно нормальон. Ну, во всяком случае у нас (обл. центр).

автора понимаю, но это паника просто, не переживайте. Во -первых, из поклонников там будет очередь, и найдутся помоложе и без жен, так что вряд ли вашему мужу что-то угрожает))) вам придется подружиться с этой дамой, врага нужно знать близко. Узнатет ближе- и поймете, что это просто красивая женщина, а не вамп. Инечего бояться.
Сегодня не целуюсь 14 августа 2020
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені це не потрібно. Хочу щоб мій лише на мене дивився 😉
Так не будет. Мужчина устроен так. Я ловила и еще ловлю взгляды посторонних мужчин. Но это не мешает моему мужу оглядываться на красоток.