14 августа 2020

Обновы из секонда

Девочки, впервые полноценно была в секонде.
До этого заходила, и сразу выходила, понимая, что не мое, запах, рыться надо искать, проще в магазин.
Но моя подруга все время такие вещи оттуда приносит и за копейки + здесь читаю темы.
Я всегда покупаю или с ин сайтов, или в моллах.
И тут решилась)))
И тадам... я была в шоке как дёшево все таки можно одеваться.
Покупала детям, себе уже не было сил, потому как больше часа, двух в магазинах - я не могу.
Итак, купила 8 вещей за 100 грн))
И мокасины за 40грн ( у старшего точно такие же были, заказывала с нм)
Но подруга говорит, так как мы были в последний день, то выбирать было не из чего.
Но все равно - я нашла ))

Перестирала вещи два раза на 60 градусов + двойное полоскание, побольше Ополаскивателя, сутки на балконе - запаха нет.
показать весь текст
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ дляbilochko
То есть, если у человека дорогой автомобиль, он не может быть жадным?
У меня дорогая машина и я не жадная))а что , толькотжадные в секонде?для меня это немножко охота
vihola 14 августа 2020
Ответ длябуреЛОМКА
На Вашу думку в секонд ходять лише жадні люди? Якщо Ви там не купуєте, то звідки така інформація.
Повірте, купують там дами, які приїжджають під магазин на шикарних авто. Брехати Вам для мене немає жодного сенсу. Дамам плювати на думку сторонніх людей. І вони вміють вибрати шовкову блузку чи кашеміровий светрик, потім так зміксувати з своїм гардеробом, що Ви і не здогадаєтесь, що це секонд.
Зайти в секонд не означає апріорі, що ти мусиш щось придбати. Мозок люди несуть з собою в магазин і вміють оцінити, чи потрібна їм ця річ чи ні.
І я вмію зміксувати і вибрати і не соромлюсь туди зайти, але не хочу. А дамам вашим на авто шикарних просто нема чим зайнятись. Це розвага така, прошвирнутись по всіх злачних місцях, тобто по бутиках, потім по секондах і так по колу, колись давно теж так розважались. Ну або можливості не задовільняють потреби. Машина хз звідки, нашкрябала, подарували, «остаткі былой роскоши», а шмотки міняти постійно хочеться, шопоголізм є можливість лише в секонді вгамувати. Також, в провінції до цього часу, окрім секонду, просто ніде купити ті ж демократичні бренди, або вибір мізерний. В кого є гроші шопляться за кордоном, в більших містах, на інсайтах, але іноді цього мало, хочеться ще і ще нових вражень від шмоток)
Анонимарик 14 августа 2020
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А как вы живете? В магазинах вещи меряют, о боги, они не стерильны!!!!
А руки моются))
Я в секе беру максимум коврики в ванну или полотенце -,зверей вытирать. Но прям такого у меня нет.
Запах секонда плохо переношу.
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ для vihola
І я вмію зміксувати і вибрати і не соромлюсь туди зайти, але не хочу. А дамам вашим на авто шикарних просто нема чим зайнятись. Це розвага така, прошвирнутись по всіх злачних місцях, тобто по бутиках, потім по секондах і так по колу, колись давно теж так розважались. Ну або можливості не задовільняють потреби. Машина хз звідки, нашкрябала, подарували, «остаткі былой роскоши», а шмотки міняти постійно хочеться, шопоголізм є можливість лише в секонді вгамувати. Також, в провінції до цього часу, окрім секонду, просто ніде купити ті ж демократичні бренди, або вибір мізерний. В кого є гроші шопляться за кордоном, в більших містах, на інсайтах, але іноді цього мало, хочеться ще і ще нових вражень від шмоток)
Что мешает одно другому?и шопится за рубежом и иметь работу и не быть бездельники на секенд заглянуть?
Как то так у вас вме прямолинейно и категорично)
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
І я вмію зміксувати і вибрати і не соромлюсь туди зайти, але не хочу. А дамам вашим на авто шикарних просто нема чим зайнятись. Це розвага така, прошвирнутись по всіх злачних місцях, тобто по бутиках, потім по секондах і так по колу, колись давно теж так розважались. Ну або можливості не задовільняють потреби. Машина хз звідки, нашкрябала, подарували, «остаткі былой роскоши», а шмотки міняти постійно хочеться, шопоголізм є можливість лише в секонді вгамувати. Також, в провінції до цього часу, окрім секонду, просто ніде купити ті ж демократичні бренди, або вибір мізерний. В кого є гроші шопляться за кордоном, в більших містах, на інсайтах, але іноді цього мало, хочеться ще і ще нових вражень від шмоток)
Не цікавилась зайнятістю і походженням дорогих речей у цих покупців. Та секонд це не завжди відсутність стилю і мінімальний дохід.
Та і загалом люди вправі робити покупки як їм подобається, не соромлячись, що про них скажуть інші.
Кили и Манджаро 14 августа 2020
Девочки, подскажите, пожалуйста, а где в Одессе секонд можно найти хороший, кроме Хуманы? Спасибо.
vihola 14 августа 2020
Ответ дляНога на ногу
Что мешает одно другому?и шопится за рубежом и иметь работу и не быть бездельники на секенд заглянуть?
Как то так у вас вме прямолинейно и категорично)
Нічого не заваджає.
Якщо ви уважно почитаєте, нікого не засуджую, не критикую)
Швидше відповідаю на випади любителів секонду в бік нелюбителів, хоча, їх тут ніхто не чіпає)
Пишу виключно про себе, свої відчуття.
Чи ви вважаєте, всі зобовязані любити секонд?
А якщо не люблять, то або не розуміються, або не економні, або псевдогидливі)
Белоснежко 14 августа 2020
Лахмотья, но если дети не достойны лучшего, нового то конечно носите обноски
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Нічого не заваджає.
Якщо ви уважно почитаєте, нікого не засуджую, не критикую)
Швидше відповідаю на випади любителів секонду в бік нелюбителів, хоча, їх тут ніхто не чіпає)
Пишу виключно про себе, свої відчуття.
Чи ви вважаєте, всі зобовязані любити секонд?
А якщо не люблять, то або не розуміються, або не економні, або псевдогидливі)
Аналогічно якщо людина купує на секонді то фу ледь не бомжі.
Хоча розумним людям байдуже, що про них думають інші.
Всім вдалих покупок у прийнятних магазинах!
Звезда в шоке 14 августа 2020
Да, чувиха. это так! Там много качественного фирменного товара. Жаль, что продавщицы всё лучшее себе разбирают, а потом перепродают на ’OLX’.
vihola 14 августа 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Не цікавилась зайнятістю і походженням дорогих речей у цих покупців. Та секонд це не завжди відсутність стилю і мінімальний дохід.
Та і загалом люди вправі робити покупки як їм подобається, не соромлячись, що про них скажуть інші.
Згодна)
Тому дещо не зрозуміло, навіщо розпочинати свій спітч у темі з обсирання тих, кого не приваблює шопінг у секондах)
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Згодна)
Тому дещо не зрозуміло, навіщо розпочинати свій спітч у темі з обсирання тих, кого не приваблює шопінг у секондах)
Ви написали, що конкретно Вам соромно купляти в секонді. Не зрозумілий і Ваш мотив.
Вселити почуття сорому у тих,хто там купує.
З Ваших дописів випливає, що Ви доросла самодостатня жінка.
І ні я Вас не переконає де купувати, ні Ви мене.😊
vihola 14 августа 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Ви написали, що конкретно Вам соромно купляти в секонді. Не зрозумілий і Ваш мотив.
Вселити почуття сорому у тих,хто там купує.
З Ваших дописів випливає, що Ви доросла самодостатня жінка.
І ні я Вас не переконає де купувати, ні Ви мене.😊
Я написала, що мені було б соромно перед дітьми своїми тягати їх по секондах, одягати у вживані речі, в той час, коли є можливість нові придбати.
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ для vihola
Нічого не заваджає.
Якщо ви уважно почитаєте, нікого не засуджую, не критикую)
Швидше відповідаю на випади любителів секонду в бік нелюбителів, хоча, їх тут ніхто не чіпає)
Пишу виключно про себе, свої відчуття.
Чи ви вважаєте, всі зобовязані любити секонд?
А якщо не люблять, то або не розуміються, або не економні, або псевдогидливі)
Обвинения обоюдны)
Если вы внимательно читали)
И я внимательно читаю)возможно в ваших мыслях другой смысл, но пишете тогда вы не органично
И , заметьте , не только я вижу и вам об этом пишу
Сумка с непогодой 14 августа 2020
Ответ дляАль_де_Барановна
Автор, запах проявится, когда вещи нагреются от тепла тела. К сожалению, это неизбежно.
Но если вы довольны покупками, то отлично!
Ничего не проявляется)
Первая леди колхоза 14 августа 2020
Ответ дляСекретница
В Европе скоро стыдно будет новое покупать.
Все идёт к этому .
Погуглите об этом кто не верит.
Благополучная Швеция имеет философию повторного потребления давно
Все меняются и покупают бу.
Знаменитые американские гудвилы , посмотрите на каких авто туда ездят.
Качество вещей намного выше современных сейчас сделанных
Тем более можно много хороших брендов найти.
Детское вообще выгодно брать
Дети растут быстро. В секонде не дорог о , натурального много.
Сама люблю секонд
Давно там уже ничего не воняет.
Редко когда попадается с запахом .
Все можно убрать.
Вы ээто в каждой теме пишите. Интернет сказки это называется.
Чудо-Рыба-кит 14 августа 2020
Ответ дляЕтитьская богомышь
фото
ну и куда такое носить, это же прошлый век
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Я написала, що мені було б соромно перед дітьми своїми тягати їх по секондах, одягати у вживані речі, в той час, коли є можливість нові придбати.
З метою присоромити автора і інших хто там купує?
Тут пишуть дорослі жінки, які свідомо купують у прийнятних для них магазинах.
Чудо-Рыба-кит 14 августа 2020
Ответ дляЛорка-хлорка
А я люблю текстиль найти. Вот скатерть, лен, с этикеткой 80грн.140×180
вот это действительно класс
Звезда в шоке 14 августа 2020
А зачем было перестирывать аж 2 раза при такой высокой температуре?!! Ваши вещи же стопудово полиняли!..
Звезда в шоке 14 августа 2020
Ответ для vihola
Нічого не заваджає.
Якщо ви уважно почитаєте, нікого не засуджую, не критикую)
Швидше відповідаю на випади любителів секонду в бік нелюбителів, хоча, їх тут ніхто не чіпає)
Пишу виключно про себе, свої відчуття.
Чи ви вважаєте, всі зобовязані любити секонд?
А якщо не люблять, то або не розуміються, або не економні, або псевдогидливі)
...та не забувай, що смартфони просулуховуються!
vihola 14 августа 2020
Ответ дляНога на ногу
Обвинения обоюдны)
Если вы внимательно читали)
И я внимательно читаю)возможно в ваших мыслях другой смысл, но пишете тогда вы не органично
И , заметьте , не только я вижу и вам об этом пишу
Можна конкретніше які були звинувачення з мого боку?) Скрин, цитата, червоним підкреслити, а не якісь свої надумані, перекручені відчуття)

Любителі секонду мають погану звичку нападати першими з метою самозахисту)
Їм здається, що всі їх засуджують, намагаються присоромити)

До речі, сорочка Ваша Morgan класна, сукні не дуже зрозуміло по фото, але здається теж ок, актуальні і симпатичні.
vihola 14 августа 2020
Ответ длябуреЛОМКА
З метою присоромити автора і інших хто там купує?
Тут пишуть дорослі жінки, які свідомо купують у прийнятних для них магазинах.
Без мети.
Просто пишу що думаю.
А як ви це сприйняли, ваші проблеми.
Вам стало соромно?
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Можна конкретніше які були звинувачення з мого боку?) Скрин, цитата, червоним підкреслити, а не якісь свої надумані, перекручені відчуття)

Любителі секонду мають погану звичку нападати першими з метою самозахисту)
Їм здається, що всі їх засуджують, намагаються присоромити)

До речі, сорочка Ваша Morgan класна, сукні не дуже зрозуміло по фото, але здається теж ок, актуальні і симпатичні.
Теми про секонд чи інший шопінг срачні по замовчуванню.
Смаки і межі прийнятного для кожного різні. 😊👌
Говорящая галограмма Чингисхана. 14 августа 2020
Ответ дляБЦАшка
домашние вещи и одежду для вылазок на природу я покупаю ТОЛЬКО в секе. Из остального только верх и то преимущественно весна-лето. Свитера в приличном виде найти сложно. Юбки-брюки в большинстве своем уже сто лет неактуальны и выглядят стремно. Платья то же самое, сто лет в обед. Бывают находки, не спорю. Но это как повезет. А вот приличных футболок, лосин, спортивных штанов, толстовок можно в любой день нарыть вагон.
Согласна
На тренировки покупаю в секонде и топы спортивные, и майки, и лосины.
Яркие, качественные.
Футболки себе, ребенку
Свитера тоже попадаются хорошие часто
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Без мети.
Просто пишу що думаю.
А як ви це сприйняли, ваші проблеми.
Вам стало соромно?
Не знаю де сховатися🤪
Зовсім не соромно.
vihola 14 августа 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Не знаю де сховатися🤪
Зовсім не соромно.
Чому ж така реакція непдекватна?
Починаєте виправдовуватись, щось доводити, звинувачувати?)
Нога на ногу 14 августа 2020
Ответ для vihola
Можна конкретніше які були звинувачення з мого боку?) Скрин, цитата, червоним підкреслити, а не якісь свої надумані, перекручені відчуття)

Любителі секонду мають погану звичку нападати першими з метою самозахисту)
Їм здається, що всі їх засуджують, намагаються присоромити)

До речі, сорочка Ваша Morgan класна, сукні не дуже зрозуміло по фото, але здається теж ок, актуальні і симпатичні.
Соромно, безвиходи,нема чого робыты))это вы даёте такие характеристики людям, которые там бывают)
Вы в своём репертуаре)
буреЛОМКА 14 августа 2020
Ответ для vihola
Чому ж така реакція непдекватна?
Починаєте виправдовуватись, щось доводити, звинувачувати?)
Де саме я перед Вами оправдовувалася? Всього вам найкращого і вдалих покупок!
Заикальница 14 августа 2020
Ответ дляЗвезда в шоке
А зачем было перестирывать аж 2 раза при такой высокой температуре?!! Ваши вещи же стопудово полиняли!..
Линяют только базарные)