15 августа 2020

Яка середня зарплата в жителя США?

Який виїхав з України.І скільки процентів зарплати забирає їжа і комуналка?
из желе я 15 августа 2020
Арсений
Тарабарщина 15 августа 2020
З якого приводу цікавитеся?
автор ЭкстрасенсиХаЯ 15 августа 2020
Ответ дляиз желе я
Арсений
Навіть приблизно,не вгадали
автор ЭкстрасенсиХаЯ 15 августа 2020
Ответ дляТарабарщина
З якого приводу цікавитеся?
Колишній чоловік за кордоном,аліменти не платить,дитині не допомагає,постійно розказує який він бідний,тому і цікавлюсь.
annita80 15 августа 2020
Смотря в каком штате. Последняя статистика за 18 год- 63 тысячи в год на семью
автор ЭкстрасенсиХаЯ 15 августа 2020
Ответ дляannita80
Смотря в каком штате. Последняя статистика за 18 год- 63 тысячи в год на семью
Сім´я це двоє працюючих?
annita80 15 августа 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сім´я це двоє працюючих?
об этом статистика умалчивает, не подскажу)
Тарабарщина 15 августа 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Колишній чоловік за кордоном,аліменти не платить,дитині не допомагає,постійно розказує який він бідний,тому і цікавлюсь.
Всяко буває. Може дійсно без роботи, або працює за готівку де вдасться.
Розумієте, все залежить від штату, від сфери діяльності, від запитів.
Вам середнє потолочне нічого не дасть :(
Тим паче зараз, під час кризи.
Ваш чоловік повинен щороку заповнювати такси, попросіть у нього цю інформацію, хоча навряд чи він нею з вами поділиться, якщо не хоче спілкуватися.
Тарабарщина 15 августа 2020
Earnings and income of U.S. immigrants

Ages 16 and older
Median annual personal earnings
(in 2017 dollars, among those with earnings) $30,000

Звідси https://www.pewresearch.org/hispanic/2019/06/03/fa...
Женамужная 15 августа 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Колишній чоловік за кордоном,аліменти не платить,дитині не допомагає,постійно розказує який він бідний,тому і цікавлюсь.
Диву в США. Напишіть мені штат, його посаду/місце роботи (розумію, що ви не володієте всією інфо.) і скільки він років там живе.
Яйцеголовая 15 августа 2020
Жесть, даже в другой стране не даёт покоя
автор ЭкстрасенсиХаЯ 15 августа 2020
Ответ дляЯйцеголовая
Жесть, даже в другой стране не даёт покоя
Я цікавлюсь для себе,він живе занадто спокійно.Якщо він живе в іншій країні то перестає бути батьком дитині?Дивна ви...
100pudov 15 августа 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я цікавлюсь для себе,він живе занадто спокійно.Якщо він живе в іншій країні то перестає бути батьком дитині?Дивна ви...
Це вона дивна поки сама в такiй ситуацii не опиниться. Потiм вся дивакуватiсть пройде.
Банан-барабан 15 августа 2020
Не знаю про статистику и коммуналку, но коллеге не дали бы визу если бы работодатель не предоставил бумагу, что зп в месяц будет 4к
Айпишница 15 августа 2020
Ответ дляБанан-барабан
Не знаю про статистику и коммуналку, но коллеге не дали бы визу если бы работодатель не предоставил бумагу, что зп в месяц будет 4к
Вы же понимаете, что это слёзы...