16 сентября 2020

Непорозуміння з мамою і сестрою.

Так погано на душі.Є сестра менша,в неї двоє дітей,чоловік.Я заміжня,старша,але без дітей.Мама з татом проживають складне життя,тато весь час хворіє.Та і в мами здоров´я не зовсім...Я вісім років ліки купую всім,мамі і татові,на мені харчі,інші моменти,фінансові витрати.Дуже допомагаю батькам Сестра на орендованому житлі,весь час дорікає,що вони без квартири,тому не допомагає нічим .Я приїду,навещу їжі,всього для побуту.Сестра нічого.Трчка кипіння було копання картоплі,вибирала я,мама,тато,а сестра була вдома з дітьми (3;9років,навіть не приготувала на стіл,хоча було з чого)
Кажу до мами,що хоч щось могла зробити,мама на мене розселилася,сестра ж з дітьми...Чоловік мій має квартиру,яку здає,сестра дізналася,образилася,що їй не сказали....Поїхала від мами з плачем,не телефоную,тато просить маму,щоб мені подзвонила,мама не хоче,тяжко мені,дуже тяжко,все життя мама обожнювала сестру,а я була робоча сила..може в неї є яка образа,я морально хворію погано мені,так погано...
показать весь текст
Птица секретарь 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
А яке має відношення майно батьків чоловіка автора до племінників автора?
Впевнена, у чоловіка автора є свої родичі.
Обычно женщины переживают мужчин.
Часто если нет детей, то всё остаётся племянникам.
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляСоня-сонятко
Охренеть.....
Серьезно?
А как она дома готовит?
И родительский дом это не ее?
Чудная отмазка , я родила , а ты должна
Я б вас тоже в задницу послала , беднягу
Самі туди сходіть. Видно, маршрут знайомий.
Ні, це не її дім, в її домі все заховане і підняте, щоб дитина не дістала, її дім - рідний для маляти, повністю облаштований, там не валяються ножі, голки, бензопили, нема городів, куди дитина може зайти, що й мчс не знайде, туалетів типу сортир, де тих дітей топиться кожного року. Ну я б життя і здоров´я своєї дитини не зміняла на клумак картоплі, як і мої рідні, дяка їм. Можливо, десь інші цінності, хтозна.
Каменная Фрося 16 сентября 2020
Ну кому интересна ваша колхозная Санта-Барбара?
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Питання не в тому,сестра завжди все для себе,головне,щоб їй було добре,прошу давай щось батькам допоможемо,вони старі,в криниці вода перемогла,я привожу,а сестра з своїм чоловіком навіть не реагує,щоб води привезти...
Старі люди без води,як не допомогти?що я привезу,все використають і їдуть на місто
Беріть приклад з сестри. Вона живе так, як хоче.
Що вам заважає жити своїм життям і бути щасливою?
Губка Боб 16 сентября 2020
автор, сколько вам и сестре лет?
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляБегущаяпо
о, сестра объявилась
Так, у мене така молодша, як у автора. З малим була недавно.
Тётя Хрюша 16 сентября 2020
Ответ дляАгент Пинкертона
Вы прочитали ответ человека, которому все должны. Мне ничего не дали, так разве я могу в доме матери престь приготовить, пока мать с сестрой на огороде горбатятся - у меня же целый трехлетка на руках и девятилетка, они ж еще на гв. А если детей нет - ты обслуживающий персонал по умолчанию.
+100
’не в своем доме’ мне особенно ’понравилось’, то есть припереться в родительский дом со своим выводком, а им там еще и выготавливать должны, ибо прынцесса в чужом доме палец о палец не ударит.
Неуловимый Джо 16 сентября 2020
вам 50т лет и вы до сих пор не навели порядок в отношениях с родичами?
подумала что вам до 30ти,а в таком возрасте вы уже вправе других учить.
я вас старше,еслишо.
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляНадежда наш компас
Одного желания мало. Его мне в свое время не хватило
Мені вистачило:)
Соня-сонятко 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Самі туди сходіть. Видно, маршрут знайомий.
Ні, це не її дім, в її домі все заховане і підняте, щоб дитина не дістала, її дім - рідний для маляти, повністю облаштований, там не валяються ножі, голки, бензопили, нема городів, куди дитина може зайти, що й мчс не знайде, туалетів типу сортир, де тих дітей топиться кожного року. Ну я б життя і здоров´я своєї дитини не зміняла на клумак картоплі, як і мої рідні, дяка їм. Можливо, десь інші цінності, хтозна.
Не смешите, мир полон опасностей и они это не просто нож в полке, а страшные:вирусы , палки Коха, столбняки, и прочие прелести
И если вы до 3х лет не научили ребенка , что есть опасность , ну , что вам сказать , сочувствую и вам и ему))кстати в 3 года собирать картофель весело, можно прекрасно провести время))
Кстати , откуда вам знать , что у нее в доме?
Ну и как совет:вам необходим специалист , у вас повышенная тревожность
Пысы:хотела б я посмотреть , как мне такая притрушеная маршрут показывает , я дама не из пугливых, мигом бы отреагировала , я ж не мама , сопли за вами вытирать
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Так,розумію це,це почуття провини мене доканує
Позбавтесь від нього!
От просто встаньте зранку і скажіть собі: Я нікому нічого не винна!
І почніть нове життя, без цього баласту.
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Дохід сестри в рази більший,я вийшла заміж і пішла в квартиру чоловіка в трусах,це все моє придатне,батьки сестрі купили все в зйомку квартиру.В них на батьків немає,а є на себе,на закордон,на машини,на прикраси,дороге харчування.Я при зарплаті мізерній допомагаю
Вибачте, дочитала в коментах. Поки свій писала, виплили деталі, так сказати (((( Скажіть рідним, що вас не влаштовує таке. Нехай допомагають хоч фінансово, якщо змога є. Ви ж не змусите інших робити, що вам хочеться тому робіть, що вважаєте за потрібне, не купиш любов, вона або є, або ні.
Мої співчуття, автор.
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляЯйцеголовая
И что? Всегда есть вы, глупая жалостливая сестрица, которая пашет и пашет. Нет проблем, так придумает-давай поможем , давай сделаем родителям то и это. Займитесь своей жизнью! Забейте на них, они взрослые люди и должны справляться сами. Помощь в крайних случаях. Такое впечатление, что вам делать нечего и вы всю салю энергию сливаете в семью своих родителей, Взрослейте, наконец, отделяйтесь!
++++
Мені цікаво, які стосунки у автора з чоловіком. Адже вона вся там, в дитинстві - з мамою, з сестрою. Так і не виросла і не відірвалась від них. Складається таке враження.
Чоловік же це бачить, що вона не з ним, йому явно не вистачає уваги дружини, поки автор страждає дитячими комплексами.
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Ох , закрыли бы вы свой рот...
Навзаєм
рукиЖимолости 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Обговорювала не раз,відповідь одна,вони без житла,самі на себе роблять
Автор, я так понимаю, разговоры с сестрой ни к чему не приведут. Раз — второй — третий поговорили — результата нет. Сестра и не будет ничего менять. Ей так удобно.
Лучше постарайтесь огородить себя от общения с сестрой, если вы испытываете негатив по отношения к сестре.
Вы уже и с родителями ничего не измените в отношениях. Им всем так удобно. Зачем им что-то менять.

Картошку садить и копать, выбирать мне тоже не нравилось. Но, так как мы брали картошку у свекров, то ездили и копали, мне было стыдно, если я буду брать, а помогать не буду.

Я тоже потеряла ребенка, вернее детей (двойня), на большом сроке. Это очень больно. Держитесь.

Знаете, у меня тоже младшая сестра. Доход у неё выше, чем мой. Мы живём вдвоём с дочкой. Я не могу дарить сестре дорогие подарки. Более того, прошу, чтобы сестра мне и моей дочке дорогие подарки не
дарила, так как я чувствую себя неловко. Не скажу, что мы из-за этого с ней ссоримся.

Вот как по-разному бывает.

Автор, пожелаю вам терпения. И немного здорового эгоизма.
ФруктЕщеТот 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Тоді дай Бог Вам бути тріоем таким.
Ооо однако вы не такая белая и пушистая? А чего так в семье не общаетесь ?
Хотите скажу ? Выгодно вам тащить образ бедной несчастной . Есть такие страдалицы любят прогибаться получать мазохисткие эмоции .
Вероятненько 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Ну так народіть собі дитину і готуйте з трирічною в не своєму домі. Я на вас подивлюся, навіть поспівчуваю. По темі - у сестри грошей немає, збирає на житло чи й витрачають усе. Що ви хочете щоб вона батькам дала?.Їй нічого дати, вона права, їй нічого не дали. Чи вони по мальдивах відпочивають, а батькам на ліки нема,?
А ви сидите у чоловіковій квартирі, без зайвих трат, дітей не народили, і зі свого невисокого пагорба обираєте сестру. Негарно.
Маєте - дайте, не хочете чи не можете - не давайте. І не робіть когось винним у ваших вчинках.
Ви теж прикраси соьі купуєте,а ьатькам навіть на сотку ліки не купите?
Теж будете в хаті с*аку відсиджувати ,коли всі на городі.
І навіть пюре не зварите?
Ви нічим не кращі тїєї сестри
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Обычно женщины переживают мужчин.
Часто если нет детей, то всё остаётся племянникам.
То й дістанеться племінникам чоловіка автора:)
І є ще таке поняття як заповіт...
Наполеон Бонапарт 16 сентября 2020
Читаю ваши тексты и понимаю что вы просто моральный мазохист.
От мама любит больше сестру. Чтоб я страдала от того что моя мать любит больше младшего брата..Да мне пофиг, у меня своя жизнь, и на себе ездить или устраивать истерики не позволяю.
Кукусик 16 сентября 2020
З такою сестрою заздрісною краще обірвати стосунки. А то ви ж будете ще й винною себе почувати, що живете краще! ПС сестра їсти з дітьми не зготувала.а вона з ними вдома теж не готує чи як? А чого вона взагалі поперлася до мами в період картоплі?с#аку погріти?....
Скользкая 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Дякую,ось іти на роботу,а я не можу зібратися...важко і шкода,що мама так ...
Обнимаю Вас , Автор ! Сама в подобной ситуации всю жизнь.
Свезло так свезло 16 сентября 2020
Напоминает мне семью моего мужа, только он там как раз в любимых детях, хотя тянет свекоовь со всех.
Помню, как свекровь с давлением в больницу положили, уже нормализовали, но для профилактики оставили полежать. Сестра мужа каждое утро и каждый вечер приезжала на двух маршрутках проведывала. Все лекарства на ней были (у нас тогда ремонт и финансовые проблемы случились), так все равно свекровь недавно высказалась, что «ой, да что там Лена помогала».
Я офигела. Зато мой муж - прям любимчик. Квартиру на него хотела переписать, муж отказался.
Да, сестра не сильно помогает финансово, у неё не очень с деньгами, да и были там нюансы 20 лет назад, когда она родительские деньги потратила, но сейчас она каждый день с мамой видится, и все равно ей все не так.
Мой муж в 300 км, последний год не помогает, и все равно «самый лучший». Нипанимаю
Наполеон Бонапарт 16 сентября 2020
Ответ дляСкользкая
Обнимаю Вас , Автор ! Сама в подобной ситуации всю жизнь.
ну так вы же и виноваты в этом. У меня аналогичная ситуация с братом, но я никак не страдаю по этому поводу. У меня своя семья и своя жизнь.
Это абсолютно ваша проблема созависимости и мазохизма. Значит нравится сидеть страдать.
Укуси меня 16 сентября 2020
Ищите психолога. Хорошего. Очень мовгетую. Вы сами не вытягиваете ситуацию.
Поторописька 16 сентября 2020
мила автор,я вас дуже розумію, мені вже за 40, й хоча я єдина донька мати ніколи мене не любила, вона обожнює онуків, моїх дітей,а я на обочині все життя, Уявіть яка її нелюбов до мене, що вона навіть хату своєї матері переписала на племінницю, бо мені нащо вона потрібна))Хоча ми з чоловіком все з нуля самі. Й ось одного разу я їй виказала все...Згадала всі її приниження йт.д. Дужетяжко мені це далося,але як після цього полегшало, непередати. Зараз у нас рівні стосунки, але вже вона мовчить мені цього достатньо.
Укуси меня 16 сентября 2020
*советую
Вероятненько 16 сентября 2020
Ответ дляФруктЕщеТот
Все можно обьяснить кроме посадки картофеля . Разве это продуктивно и выгодно ?
А нет другого выхода.
Эти участки без обработки очень быстро заростают сорняками,потом их привести в порядок -лело длительное и трудоемкое.
Высадка картофеля убивает двух зайцев:зкмля обработана и урожай есть для себя и скотины.
Клочок’ чистой ’земли всегда держат для легкой обработки.
Бо необработанные тоже надо трижды за сезон покосить,высушить,сгрести и сохранить или утилизировать.
Тоже гемор еще тот...
рукиЖимолости 16 сентября 2020
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У вас есть сестра? У меня с моей тоже не все гладко,но когда я с ней ссорюсь,мне не хватает воздуха,не могу жить, хотя разница 9 лет. Не так уж легко держать на расстоянии.
Я со своей сестрой вчера тоже, не скажу, что поссорились, но трубку она бросила. Я сказала по телефону, что на меня голос повышать не надо. Она и трубку бросила.
Но я переживаю. У неё воспаление легких. Результата теста ещё нет.

Немного позже или позвоню, или в вайбере напишу. Хочу сказать, что ссориться будем, когда выздоровеет.

Вот понимаю вас. Мы тоже с сестрой иногда ссоримся. Но для меня она — родной человек, поэтому и переживаю. На расстоянии не всегда удаётся держать.
Правда, мне сестра ничего плохого не сделала. А недоразумения и ссоры у каждого бывают.
alisska_leto 16 сентября 2020
автор, у меня такая коллега была. непутевая сестра с 2мя разводами, профукавшая квартиру, и моя коллега, которая тянула всю семью, сестру, маму, племянницу (любит ее очень, своих детей нет), покупает в дом все, от туалетной бумаге до прокладок племяшке. Сестра устраивает личную жизнь и летает 2 раза в год отдыхать, не шучу. Коллега хорошо зарабатывает, но в сухом остатке не так много остается на себя. замуж пока ее вышла. потому что вечно занята работой, ремонтами, лечением, хлопотами
когда пытается ослабить финансовый поток, мама выдает гипертонический криз со слезами и соплями
Банан-барабан 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
++++
Мені цікаво, які стосунки у автора з чоловіком. Адже вона вся там, в дитинстві - з мамою, з сестрою. Так і не виросла і не відірвалась від них. Складається таке враження.
Чоловік же це бачить, що вона не з ним, йому явно не вистачає уваги дружини, поки автор страждає дитячими комплексами.
Автор досі живеи життям батьків, бо своїх дітей немає.Були б діти, а можливо, вже і власні внуки, то не було б стільки часу, щоб з батьками проводити і можливостей постійно гроші на забезпечення батьків витрачати. І так, власна сім´я і чоловік автора на другому плані, потім і догляд за батьками ляже на її плечі, бо сестра живе власним життям, дітьми і подорожами