16 сентября 2020

Непорозуміння з мамою і сестрою.

Так погано на душі.Є сестра менша,в неї двоє дітей,чоловік.Я заміжня,старша,але без дітей.Мама з татом проживають складне життя,тато весь час хворіє.Та і в мами здоров´я не зовсім...Я вісім років ліки купую всім,мамі і татові,на мені харчі,інші моменти,фінансові витрати.Дуже допомагаю батькам Сестра на орендованому житлі,весь час дорікає,що вони без квартири,тому не допомагає нічим .Я приїду,навещу їжі,всього для побуту.Сестра нічого.Трчка кипіння було копання картоплі,вибирала я,мама,тато,а сестра була вдома з дітьми (3;9років,навіть не приготувала на стіл,хоча було з чого)
Кажу до мами,що хоч щось могла зробити,мама на мене розселилася,сестра ж з дітьми...Чоловік мій має квартиру,яку здає,сестра дізналася,образилася,що їй не сказали....Поїхала від мами з плачем,не телефоную,тато просить маму,щоб мені подзвонила,мама не хоче,тяжко мені,дуже тяжко,все життя мама обожнювала сестру,а я була робоча сила..може в неї є яка образа,я морально хворію погано мені,так погано...
показать весь текст
Тётя Хрюша 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Уявляєте, у мене саме так!!!! Ще й котлет з собою напакують, бо то родина, а не хто зна що.
родина у вас, а у родини хто зна що, яку треба панькати.
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляТётя Хрюша
родина у вас, а у родини хто зна що, яку треба панькати.
У мене був час допомагати, я це робила, і ще буде - коли батьки стануть немічні. І якщо щось зробити дійсно знадобиться, то відкриють рот і попросять, а не культивуватимуть образи, бо я не здогадалася. І так, потрібно панькати, як і мені - їх. І це чудово.
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Вы наследственное право в Украине знаете?
Или по вашему муж автора ей ничего не оставит и все отпишет своим племянникам?
Я вам ответила, что по статистике женщины живут дольше мужчин.
Прямые наследники автора - это племянники.
А звідки ваша впевненість, що чоловік все відпише автору? Ніхто не знає, що там у нього на думці. Має повне право відписати все своїм братам, сестрам, племінникам, та хоч на кота все переписати:)

Щодо прямих спадкоємців автора. Це не племінники. Крім того, з такими сімейними стосунками я дуже сумніваюсь, що автор відпише щось батькам, сестрі або своїм племінникам. Має право розпорядитись на власний розсуд.
Про статистику я теж в курсі.
Птица секретарь 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
А звідки ваша впевненість, що чоловік все відпише автору? Ніхто не знає, що там у нього на думці. Має повне право відписати все своїм братам, сестрам, племінникам, та хоч на кота все переписати:)

Щодо прямих спадкоємців автора. Це не племінники. Крім того, з такими сімейними стосунками я дуже сумніваюсь, що автор відпише щось батькам, сестрі або своїм племінникам. Має право розпорядитись на власний розсуд.
Про статистику я теж в курсі.
Вы гражданский кодекс читали?
Походе что нет.
Кот - это вещи, ему ничего нельзя отписать.
Вы ж не можете стала отписать имущество, не так ли?
Завещание - акт спорный, жена может его в суде обжаловать и получить свою часть.
В большинстве случаев, завещания по закону, а не воле спадкодавця. В Украине редко их составляют.

Прямыми наследники являются как раз племянники, если автор переживет мужа, а ее родителей не будет. Сестра возраста близко к автору, вот и останется все племянникам.
Чупокабра 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Ну так народіть собі дитину і готуйте з трирічною в не своєму домі. Я на вас подивлюся, навіть поспівчуваю. По темі - у сестри грошей немає, збирає на житло чи й витрачають усе. Що ви хочете щоб вона батькам дала?.Їй нічого дати, вона права, їй нічого не дали. Чи вони по мальдивах відпочивають, а батькам на ліки нема,?
А ви сидите у чоловіковій квартирі, без зайвих трат, дітей не народили, і зі свого невисокого пагорба обираєте сестру. Негарно.
Маєте - дайте, не хочете чи не можете - не давайте. І не робіть когось винним у ваших вчинках.
Яжемамка детектед)
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Вы гражданский кодекс читали?
Походе что нет.
Кот - это вещи, ему ничего нельзя отписать.
Вы ж не можете стала отписать имущество, не так ли?
Завещание - акт спорный, жена может его в суде обжаловать и получить свою часть.
В большинстве случаев, завещания по закону, а не воле спадкодавця. В Украине редко их составляют.

Прямыми наследники являются как раз племянники, если автор переживет мужа, а ее родителей не будет. Сестра возраста близко к автору, вот и останется все племянникам.
Це ви схоже його не читали...
Про кота я пошуткувала - там є відповідний смайл.
Заповіт можна написати на будь-кого.
Право на спадщину не залежить від віку спадкоємця.
Племінники автора не є прямими спадкоємцями ні автора, ні її чоловіка.
Ви особисто багато оскаржили заповітів?
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляСоня-сонятко
Не смешите, мир полон опасностей и они это не просто нож в полке, а страшные:вирусы , палки Коха, столбняки, и прочие прелести
И если вы до 3х лет не научили ребенка , что есть опасность , ну , что вам сказать , сочувствую и вам и ему))кстати в 3 года собирать картофель весело, можно прекрасно провести время))
Кстати , откуда вам знать , что у нее в доме?
Ну и как совет:вам необходим специалист , у вас повышенная тревожность
Пысы:хотела б я посмотреть , как мне такая притрушеная маршрут показывает , я дама не из пугливых, мигом бы отреагировала , я ж не мама , сопли за вами вытирать
А я то вас не ображала, некрасиво, пані.
Матрёна 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Ну так народіть собі дитину і готуйте з трирічною в не своєму домі. Я на вас подивлюся, навіть поспівчуваю. По темі - у сестри грошей немає, збирає на житло чи й витрачають усе. Що ви хочете щоб вона батькам дала?.Їй нічого дати, вона права, їй нічого не дали. Чи вони по мальдивах відпочивають, а батькам на ліки нема,?
А ви сидите у чоловіковій квартирі, без зайвих трат, дітей не народили, і зі свого невисокого пагорба обираєте сестру. Негарно.
Маєте - дайте, не хочете чи не можете - не давайте. І не робіть когось винним у ваших вчинках.
А жрать за стол она с 3-летним сядет? Что вы все детьми прикрываете? И жадность, и лень, и зависть. Прям только у вас маленькие дети, другие не в курсе что это такое.
На счет жилья - прежде чем плодиться , надо было заработать хоть на комнату.
И сумку продуктов и хотя бы недорогое лекарство из списка можно приобрести. Это просто душа такая гнилая, поэтому сестрица делиться ничем не может. Хоть осыпь ее золотом с бриллиантами, ей всегда будет не хватать.
Птица секретарь 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
Це ви схоже його не читали...
Про кота я пошуткувала - там є відповідний смайл.
Заповіт можна написати на будь-кого.
Право на спадщину не залежить від віку спадкоємця.
Племінники автора не є прямими спадкоємцями ні автора, ні її чоловіка.
Ви особисто багато оскаржили заповітів?
Я-нет, не было надобности.
Но опыт судебных тяжб имела и судебную практику читала.
Племянники будут прямыми наследниками автора при отсутствии у автора мужа, родителей и сестры.
Даже если сестра будет, то все уйдет племянникам через сестру.
Причем здесь муж автора к ее племянникам?
И возраст причем?
Я вам написала, что женщины дольше живут мужчин!
На данный момент у автора нет завещания, как и у большинства людей. Завещания составляют ближе к 70 годам.
Поэтому нет смысла даже сейчас писать о завещании.
Да и кому она завещает, если детей нет?
Всегда племянники считает своим то, что принадлежит бездетным теткам, дядькам.
Автору уже нужно думать, кто ее будет досматривать в старости.
Жена сантехника 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Дохід сестри в рази більший,я вийшла заміж і пішла в квартиру чоловіка в трусах,це все моє придатне,батьки сестрі купили все в зйомку квартиру.В них на батьків немає,а є на себе,на закордон,на машини,на прикраси,дороге харчування.Я при зарплаті мізерній допомагаю
Автор, не помогайте. Вот честно. Покупайте только лекарства, на еду, думаю им хватит. И не вздумайте огороды обрабатывать.
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляМатрёна
А жрать за стол она с 3-летним сядет? Что вы все детьми прикрываете? И жадность, и лень, и зависть. Прям только у вас маленькие дети, другие не в курсе что это такое.
На счет жилья - прежде чем плодиться , надо было заработать хоть на комнату.
И сумку продуктов и хотя бы недорогое лекарство из списка можно приобрести. Это просто душа такая гнилая, поэтому сестрица делиться ничем не может. Хоть осыпь ее золотом с бриллиантами, ей всегда будет не хватать.
О як усі налетіли))) особливо поперек горла всім діти і жінки, які їх таки доглядають а не годять усім довкола. У мене племіннику 2.8. Що ж це повинно статись, щоб я просила сестру готувати з малим на руках. А вийти з городу на 30 хвилин раніше і самій зварити? Я ще добре пам´ятаю, що таке трирічна дитина, намагаюсь їй завжди дати час на відпочинок, хоч прилягати. Мені нікому було допомоги. Тут наче й не матері, наче ніколи не бігали за малюками, чи то наші якісь браковані, що до вечора жити не хотілося (((
Матрёна 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
О як усі налетіли))) особливо поперек горла всім діти і жінки, які їх таки доглядають а не годять усім довкола. У мене племіннику 2.8. Що ж це повинно статись, щоб я просила сестру готувати з малим на руках. А вийти з городу на 30 хвилин раніше і самій зварити? Я ще добре пам´ятаю, що таке трирічна дитина, намагаюсь їй завжди дати час на відпочинок, хоч прилягати. Мені нікому було допомоги. Тут наче й не матері, наче ніколи не бігали за малюками, чи то наші якісь браковані, що до вечора жити не хотілося (((
Да, вы да сестра автора - две единственные нормальные матери на всю советчицу, остальные злобные кукушки.
Машка-замарашка 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
О як усі налетіли))) особливо поперек горла всім діти і жінки, які їх таки доглядають а не годять усім довкола. У мене племіннику 2.8. Що ж це повинно статись, щоб я просила сестру готувати з малим на руках. А вийти з городу на 30 хвилин раніше і самій зварити? Я ще добре пам´ятаю, що таке трирічна дитина, намагаюсь їй завжди дати час на відпочинок, хоч прилягати. Мені нікому було допомоги. Тут наче й не матері, наче ніколи не бігали за малюками, чи то наші якісь браковані, що до вечора жити не хотілося (((
Якщо конкретно до городу: чого сестра взагалі приїхала, знаючи, що не допоможе, а заважатиме?
Та й взагалі автор же не про одну ситуацію, а про відносини цілком.
І діти тут є у більшості, то ж не щі стелі люди свою думку беруть
автор Статус Ква 16 сентября 2020
Ответ дляМашка-замарашка
Якщо конкретно до городу: чого сестра взагалі приїхала, знаючи, що не допоможе, а заважатиме?
Та й взагалі автор же не про одну ситуацію, а про відносини цілком.
І діти тут є у більшості, то ж не щі стелі люди свою думку беруть
Приїхала,бо в квартирі фарбували підлогу,не хотіла,щоб діти нюхали фарбу.
Ушла и Пришла 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Уявляєте, у мене саме так!!!! Ще й котлет з собою напакують, бо то родина, а не хто зна що.
так не всім так пощастило, уявляєте!
Чебурастик 16 сентября 2020
Ответ дляМатрёна
Да, вы да сестра автора - две единственные нормальные матери на всю советчицу, остальные злобные кукушки.
Ну мабуть так
Матрёна 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Уявляєте, у мене саме так!!!! Ще й котлет з собою напакують, бо то родина, а не хто зна що.
Родина должна быть в обе стороны. А не одна сосет, а другие в качестве донора.
Даже с пожилых и больных родителей сосет
Emeriez 16 сентября 2020
Автор, почитайте Ольгу Валяеву про отношения с родителями. Вы остались там, где вас недолюбила мам и ищете любви там, где ее нет. Ищите ресурс в другом месте, тем более у вас есть своя семья. Еще советую почитать книгу Токсичные родители. Она вам прольет истину на ваши проблемы и , возможно, поможет поменять отношение к проблеме, если вы захотите.
ЯблокоРаздора 16 сентября 2020
Ответ дляСтатус Ква
Образилася,бо не відзвітувала їй.В мене з чоловіком різне буває,але то квартира його батьків,до якої я не маю справи.Сестру берегли,вона не допомагала по господарству.На мені було доїння корів,городів,і решта побуту.Сестра вийшла рано заміж,в неї все добре,лише притензії,що вони без житла,мамі щось везти немає з чого,хоч фінансово почуваються добре,я економлю,щоб допомогти батькам,вони купують дорогі іграшки,прикраси,живуть для себе,сумно мені в 50,недолюбленість мами так відчуваю
Боже, хочу Вас зараз обійняти.
Вам погано, на душі важко. Я знаю, що це не просто, але вам треба ставати егоїсткою.
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Я-нет, не было надобности.
Но опыт судебных тяжб имела и судебную практику читала.
Племянники будут прямыми наследниками автора при отсутствии у автора мужа, родителей и сестры.
Даже если сестра будет, то все уйдет племянникам через сестру.
Причем здесь муж автора к ее племянникам?
И возраст причем?
Я вам написала, что женщины дольше живут мужчин!
На данный момент у автора нет завещания, как и у большинства людей. Завещания составляют ближе к 70 годам.
Поэтому нет смысла даже сейчас писать о завещании.
Да и кому она завещает, если детей нет?
Всегда племянники считает своим то, что принадлежит бездетным теткам, дядькам.
Автору уже нужно думать, кто ее будет досматривать в старости.
Почитайте. Такі речі треба знати.

А взагалі я не розумію, чому ви автора хороните:) Їй лише 50 і вона ще не жила нормально. Їй би зараз відгородитись від родичів, в порядок себе привести, відпочити. Вона втомлена й морально пригнічена...

Чоловік автора до того, що це його нерухомість, а не автора.
У автора немає нерухомості, вона жива, тому й спадщини немає. І немає про що говорити. А племінники можуть рахувати лише те, що самі заробили.

Щодо догляду в старості - автору краще розглядати інші варіанти, імхо.
Птица секретарь 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
Почитайте. Такі речі треба знати.

А взагалі я не розумію, чому ви автора хороните:) Їй лише 50 і вона ще не жила нормально. Їй би зараз відгородитись від родичів, в порядок себе привести, відпочити. Вона втомлена й морально пригнічена...

Чоловік автора до того, що це його нерухомість, а не автора.
У автора немає нерухомості, вона жива, тому й спадщини немає. І немає про що говорити. А племінники можуть рахувати лише те, що самі заробили.

Щодо догляду в старості - автору краще розглядати інші варіанти, імхо.
В том и дело, что я читала, закончила юрфак
Я не хороню автора, а рассматриваю перспективу наследства всегда.
Наследство появляется только после смерти,но думают о нем при жизни, вы этого не знаете?
Не важно что у автора нет имущества, достаточно того что оно есть у ее мужа, а женщины живут дольше.
Всегда оценивается перспектива!

Автору уже нужно думать о старости и о том, кто будет ее наследником.
У моей бабушки до 40 не было детей и племянники считали, что все достанется им, жили у нее, за ее счёт.
И моя бабушка о наследстве решила вопрос задолго до своей смерти.
Ну и в окружении у меня несколько случаев бездетных, когда недвиж достался племянникам/цам.
Соня-сонятко 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
А я то вас не ображала, некрасиво, пані.
Та ладно))сравнение риторическое, а аы его применили к себе)все же у вас повышена тревожность....
Сеточка 16 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
В том и дело, что я читала, закончила юрфак
Я не хороню автора, а рассматриваю перспективу наследства всегда.
Наследство появляется только после смерти,но думают о нем при жизни, вы этого не знаете?
Не важно что у автора нет имущества, достаточно того что оно есть у ее мужа, а женщины живут дольше.
Всегда оценивается перспектива!

Автору уже нужно думать о старости и о том, кто будет ее наследником.
У моей бабушки до 40 не было детей и племянники считали, что все достанется им, жили у нее, за ее счёт.
И моя бабушка о наследстве решила вопрос задолго до своей смерти.
Ну и в окружении у меня несколько случаев бездетных, когда недвиж достался племянникам/цам.
Ви знаєте, я би таку перспективу не розглядала. Знаю декілька випадків, серед сусідів, знайомих, коли батьки пережили дітей:(
Найбільш показова ситуація в мами актора О. Абдулова - вона поховала всіх 3х синів.

А чоловіки настільки непередбачувані Теж знаю випадки, коли дружина залишалась ні з чим:( А уявіть, чоловіки на старості ще й закохуються і кидають своїх дружин, з якими прожили багато років. Добре, якщо тим є де жити.

Я теж знаю такі випадки, про які ви написали. Але там були гарні стосунки між родичами. А це не випадок автора.

Вважаю. що після 40 жінка повинна мати своє житло :) Щоб ні від кого не залежати.
Птица секретарь 16 сентября 2020
Ответ дляСеточка
Ви знаєте, я би таку перспективу не розглядала. Знаю декілька випадків, серед сусідів, знайомих, коли батьки пережили дітей:(
Найбільш показова ситуація в мами актора О. Абдулова - вона поховала всіх 3х синів.

А чоловіки настільки непередбачувані Теж знаю випадки, коли дружина залишалась ні з чим:( А уявіть, чоловіки на старості ще й закохуються і кидають своїх дружин, з якими прожили багато років. Добре, якщо тим є де жити.

Я теж знаю такі випадки, про які ви написали. Але там були гарні стосунки між родичами. А це не випадок автора.

Вважаю. що після 40 жінка повинна мати своє житло :) Щоб ні від кого не залежати.
Понятно, что есть разные случаи.
Но если у автора своей собственности к 50 нет, то она его уже и не заработает.
Да и муж у нее, скорее всего, старше.
Да, родители, бывает переживают своих детей. У меня отец из троих братьев. Родители двоих сыновей уже пережили.
Я рассматриваю перспектива, которая чаще встречается, без форс-мажоров.
В идеале, конечно нужно иметь не только свое жилье, но ещё и пассивный доход и жилье под сдачу.
Но уже не в старости на это зарабатывают.
А в Украине уже после 35 жёсткая дискриминация в трудовом.
Тут как тут 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
Уявляєте, у мене саме так!!!! Ще й котлет з собою напакують, бо то родина, а не хто зна що.
а ви теж під час збору родиною картоплі лежите на дивані?
Тут как тут 16 сентября 2020
Ответ дляЧебурастик
У мене був час допомагати, я це робила, і ще буде - коли батьки стануть немічні. І якщо щось зробити дійсно знадобиться, то відкриють рот і попросять, а не культивуватимуть образи, бо я не здогадалася. І так, потрібно панькати, як і мені - їх. І це чудово.
ооот...в чому різниця. А сестра автора впевнена, що панькати потрібно тільки її